IL-2 1946

Alexandra1121995

Obećava
Poruka
84
Sta mislite o ovoj simulaciji? :D Ja sam uzela pre neki dan i igram extra je :D Naucila sam poletanje :) (sletanje se jos uvek uci :D ) Imam jedan problem a to je da sam gledala u kontrole i pisalo je za spoljasnje kamere F-ovi...isprobala sam i ne reaguje :eek: Ako mozete oko toga da mi pomognete :think:


p.s.Sry ako postoji slicna tema..
 
sletanje je jako lako kad udjes u stos i znas neke trikove, stavi gas na 20%, kada ti se spusti dovoljno brzina spustaj polako flapsove i leti nisko( ovo je dok ne naucis da sleces sa velikih visina), kada ti se brzina jos spusti bezbedno je spustiti tockove, u suprotnom ce se polomiti i iskidati.... tako lebdi na niskoj visini i kada si blizu piste samo iskljuci gas i drzi nos pravo, on ce se samo spustiti, kada udaris zemlju pomeri dzojstik na dole, da ne bi avion odskocio, i brzina ce se postepeno smajniti i nos ce se podici gore i to je to:)
 
Imate u instalacionom folderu igre Aircraft guide...pa ako neko nezna kako da poleti,spusti tockove itd...Nek ga procita.file je PDF formata tako da se cita u adobe readeru:D
 

Back
Top