Ujedinjenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moderator si pa si morao videti da se svaka tema o pravoslavlju svede na to ko je veci pravoslavac a merilo te velicine je u tome ko je dalji od katolicanstva i pape kao poglavara hriscanskih vernika.
Zasto onda uopste postavljas pitanje sta o ujedinjenju misle pravoslavci?
 
Ma nas dvojica sigurno nećemo...;)
Al' Pontifex Maximus jedva čeka da prošeta kroz Knez Mihajlovu...:lol:

ma ja se plasim za svetog nam oca da ga neki ludi Kinez ne pojuri nozem za giros :lol:

zaista bih voleo da vidim to mirenje i ceremonije koje to prate.. i samo da se opet ne dokace,oko hleba,ako to vazno pitaje ne rese ode mast u propast
 
Moderator si pa si morao videti da se svaka tema o pravoslavlju svede na to ko je veci pravoslavac a merilo te velicine je u tome ko je dalji od katolicanstva i pape kao poglavara hriscanskih vernika.
Zasto onda uopste postavljas pitanje sta o ujedinjenju misle pravoslavci?

Hm, mišljenje takvih pravoslavaca (onih kojima je merilo količine pravoslavlja u krvi daljina Vatikana) me i ne zanima.
 
Na pomolu je ujedinjenje Katoličke i Pravoslavne Crkve.
Stav Katolika (vernika) mi je dobro poznat... oni jedva čekaju...
Nego, šta kažu na ovo ujedinjenje pravoslavci...?:think:

Шта си ти сањао?
Какво уједињење, може само бити да се латини покају и врате у Православље...никакво уједињење..пуно читаш ове зурлоте "ИПХ"..де Брате мало...смањи доживљај, нема тога..то измислили паписти да завађају Православне, а ови зурлоти ко млади ма...се ложе!
 
Шта си ти сањао?
Какво уједињење, може само бити да се латини покају и врате у Православље...никакво уједињење..пуно читаш ове зурлоте "ИПХ"..де Брате мало...смањи доживљај, нема тога..то измислили паписти да завађају Православне, а ови зурлоти ко млади ма...се ложе!

:whistling::dontunderstand:
 
Hm, mišljenje takvih pravoslavaca (onih kojima je merilo količine pravoslavlja u krvi daljina Vatikana) me i ne zanima.[/QUOTE

Ali to ne znaci da se nece javljati i diskutovati i pretvoriti i ovu temu kao i deset drugih ( i to od juce) u bojno polje puno uvreda i medjusobnih optuzbi, ali moderator si pa znas sta treba da pitas i kako da postavis temu,valjda.
 
Шта си ти сањао?
Какво уједињење, може само бити да се латини покају и врате у Православље...никакво уједињење..пуно читаш ове зурлоте "ИПХ"..де Брате мало...смањи доживљај, нема тога..то измислили паписти да завађају Православне, а ови зурлоти ко млади ма...се ложе!

Nisam ja ništa sanjao već čitao.
Ukucaj u guglu sledeće... -ujedinjenje katoličke i pravoslavne crkve- i čitaj!
 
Hm, mišljenje takvih pravoslavaca (onih kojima je merilo količine pravoslavlja u krvi daljina Vatikana) me i ne zanima.[/QUOTE

Ali to ne znaci da se nece javljati i diskutovati i pretvoriti i ovu temu kao i deset drugih ( i to od juce) u bojno polje puno uvreda i medjusobnih optuzbi, ali moderator si pa znas sta treba da pitas i kako da postavis temu,valjda.

Već si se javila.
Tema je postavljena kako treba i pitanje je ok.
Ako neko ne misli tako... njegov problem... koji može i ne mora da napiše... tj. podeli sa nama!
 
Nisam ja ništa sanjao već čitao.
Ukucaj u guglu sledeće... -ujedinjenje katoličke i pravoslavne crkve- i čitaj!
Ма Брате, ћитах и ја да има Елијена, али ништа од тога...
То су измишљотине непријатеља Цркве, као нпр..латина и њиховог левог крила "ИПХ" зурлота!

Немој да обраћаш пажњу на то..само измишљају!
Досадно им у њиховом лудилу, па покушавају друге да убаце у то лудило..
 
Nisam ja ništa sanjao već čitao.
Ukucaj u guglu sledeće... -ujedinjenje katoličke i pravoslavne crkve- i čitaj!

Ljudi nisu ni svesni koliko su minimalne razlike u obredu između ove dve Crkve...Pogotovo sada kada oficijalni jezik u Katoličkoj Crkvi nije samo latinski, nego i jezici verujućeg sveta...
 
Ма Брате, ћитах и ја да има Елијена, али ништа од тога...
То су измишљотине непријатеља Цркве, као нпр..латина и њиховог левог крила "ИПХ" зурлота!

Немој да обраћаш пажњу на то..само измишљају!
Досадно им у њиховом лудилу, па покушавају друге да убаце у то лудило..

Prvo, ko je dokazao da nema vanzemaljaca?
Drugo, sporazum je potpisan a kopiju potraži na zvaničnom sajtu SPC... i objašnjenje, zašto su to potpisali a tebe nisu pitali.
 
Što da ljubim državnika u ruku....
Da je Kondoliza Rajs u pitanju, onda može...:D
Šalu na stranu, u ruku se ljube vjerski poglavari, a Papa nije vjerski poglavar moje vjere :D

pa jes,i to sto kazes

a kad vidim hiljade ljudi koji se bacaju u trans cekajuci dim kao signal da je izabran novi papa zapitam se kuda ide ovaj svet dok za to vreme ima milion vaznijih problema
 
Ма Брате, ћитах и ја да има Елијена, али ништа од тога...
То су измишљотине непријатеља Цркве, као нпр..латина и њиховог левог крила "ИПХ" зурлота!

Немој да обраћаш пажњу на то..само измишљају!
Досадно им у њиховом лудилу, па покушавају друге да убаце у то лудило..

другим речима,не верујте својим очима верујте мени... :dash::hahaha:
 
Prvo, ko je dokazao da nema vanzemaljaca?
Drugo, sporazum je potpisan a kopiju potraži na zvaničnom sajtu SPC... i objašnjenje, zašto su to potpisali a tebe nisu pitali.

Ја сам доказао да нема елијена!
То ти не могу, овако обајснити...треба ми неколико сервера, или чак један комплетан РЕЦК!

Није никакв споразум потписан, него договор да ће се наставити са преговорима!
И Синод СПЦ је рекао, да тај "споразум" није штетан по СПЦ!
Ма како га звали неки!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top