znali ko kao se koristi auto gordian knot?

  • Začetnik teme trocadero
  • Datum pokretanja
Program je odlican.Treba samo jos da skines DVDDecrypter i DivX Video Bundle 5.** (mora biti registrovan)

- Uz pomoc DVDDecryptera prebaci DVD na hard.
- Kad otvoris AutoGK:

Step 1: Select input directory and output file.
U "input directory" pokazi na fajl sa DVDa koji sadrzi film (ostalo su scene sa snimanja i sl)
Zatim kao "output file" oznaci folder u kome hoces da ti sacuva rezultat tj. DivX.

Step 2: Select audio track and subtitle track
Za "audio track" izaberi AC3
a u "subtitle track" srpski (ako je prazan, skroluj malo prozor, ima ga sigurno)

Step 3: Select output size
U "Predefined Size" mozes da biras koliki ce biti film na kraju (1 ili 2 CDa itd.)

Step 4: Advanced Settings, tu cekiraj sledece
"Resolution settings > Auto Width"
"Codec > DivX 5 (moras da ga registrujes, nije tesko samo potrazi krek)
"Audio > Auto" > OK

Pa sada ide Add job, selektuj ga, pa Start.

Konacni rezultat ces imati za oko 3 sata (Athlon XP 1700+).
Ja sam ovako obradio par DVDja i prezadovoljan sam rezultatom. Pozdrav
 
Igman:
Program je odlican.Treba samo jos da skines DVDDecrypter i DivX Video Bundle 5.** (mora biti registrovan)

- Uz pomoc DVDDecryptera prebaci DVD na hard.
- Kad otvoris AutoGK:

Step 1: Select input directory and output file.
U "input directory" pokazi na fajl sa DVDa koji sadrzi film (ostalo su scene sa snimanja i sl)
Zatim kao "output file" oznaci folder u kome hoces da ti sacuva rezultat tj. DivX.

Step 2: Select audio track and subtitle track
Za "audio track" izaberi AC3
a u "subtitle track" srpski (ako je prazan, skroluj malo prozor, ima ga sigurno)

Step 3: Select output size
U "Predefined Size" mozes da biras koliki ce biti film na kraju (1 ili 2 CDa itd.)

Step 4: Advanced Settings, tu cekiraj sledece
"Resolution settings > Auto Width"
"Codec > DivX 5 (moras da ga registrujes, nije tesko samo potrazi krek)
"Audio > Auto" > OK

Pa sada ide Add job, selektuj ga, pa Start.

Konacni rezultat ces imati za oko 3 sata (Athlon XP 1700+).
Ja sam ovako obradio par DVDja i prezadovoljan sam rezultatom. Pozdrav
...Ja vec imam filmove na hardu...i ovo kao sto si mi objasnio ne ide mi nikako...da li treba disk da ubacim za vreme dok on obradjuje filmove?u inpout ne mogu da ubacim taj film sto mi je na hardu...?????????????
 
Input Directory ti je u stvari ripovani DVD. Samo idi na Browse i pokazi na folder VIDEO-TS u kome si sacuvao DVD na hardu (disk ti ne treba jer si DVD vec prebacio na hard) i klikni OK.

Output file npr. D:\temp\iceage.avi. Znaci klik na Browse for output file, otvorice ti se novi prozor. Cisto ilustracije radi prozor je isti kao kad u Wordu ides na File pa Save as… Napravi novi folder i nazovi ga recimo temp, na dnu tog prozora u File name ukucaj naziv filma (iceage).

Probaj sada, ako i dalje budes imao poteskoca napisi mail pa cu ti detaljnije objasniti jer ovde ne mogu da ubacujem slike u poruku.

Pozdrav
 

Back
Top