Iskrenost? ne hvala

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Nekoliko puta sam cuo od drugarica i poznanica da ne vole kad im lik kaze unapred da sa njima samo hoce kres semu.
Da im je draze kad im neko proda foru cak i kad znaju da je ustvari to samo kres sema?

Znaci devojke zasto vam je draze da vas neko laze nego direktan i iskren odgovor?
 
ovo je odlicna tema...vidi, kada si mali/a, vise ti se dobadaju lazi uvijene u slatku oblandu...a kada porastes, bolje je da se neke stvari definisu odmah, nego da ti posle dosta vremena neko saopsti da je sve samo torbanje...a ti recimo, razvio/la pricu o ljubavi i u svojoj glavi otisao/la do kucice u cvecu, porodice i onoga-i ziveli su srecno do kraja zivota:neutral:
 
Да мало појасним мој претходни пост...
Ствар је у томе што већина жена не може да призна себи да некога просто жели...
Зато мора да га воли.
Или бар мора да постоји могућност да га воли...
Срећом, има и оних које признају себи шта желе, не сркривају се иза љубави кад желе секс...
 
a ja baš imam sooprotna iskoostva.....da kad se tako nagovesti, da je samo u pitanju kres šema...to boode ispoštovano........kad nije...onda se ništa i ne priča.. i ne cima, nego se razvija....znači, bile su iskrene.....
 
pa normalno, da ne vole da im odmah kazes, sta mislis da tek tako to moze, jesi li gledao bre ti neki put ,,Opstanak" e ako jesi onda si ukapirao da to ni kod lavova ne ide tako, prvo se malo njuskaju, pa gledaju, pa dodiruju, pa ima tu i malo tvrdjenja pazara, pa kad nlavica vidi da je zeljena, jel treba da ti isto ovo objasnim s lavlje tacke gledista ?
 
pa normalno, da ne vole da im odmah kazes, sta mislis da tek tako to moze, jesi li gledao bre ti neki put ,,Opstanak" e ako jesi onda si ukapirao da to ni kod lavova ne ide tako, prvo se malo njuskaju, pa gledaju, pa dodiruju, pa ima tu i malo tvrdjenja pazara, pa kad nlavica vidi da je zeljena, jel treba da ti isto ovo objasnim s lavlje tacke gledista ?

Lavovi nemaju verbalnu komunikaciju i civilizaciju zato ajde da primere sa Animal Planet-a zaobidjemo
 

Back
Top