Da li volite kad vam prilaze devojke?

poison_2008

Primećen član
Banovan
Poruka
638
Dragi forumaši, da li smatrate da je glupo kad devojka prva priđe momku? Da li više volite konzervativan pristup, tj. da vi budete oni koji zavode ili ipak više volite da budete zavedeni?
Stvarno se pitam šta muškarci misle na ovu temu.

???????

I...zašto sve ređe prvi prilazite? :evil:
 
Dragi forumaši, da li smatrate da je glupo kad devojka prva priđe momku? Da li više volite konzervativan pristup, tj. da vi budete oni koji zavode ili ipak više volite da budete zavedeni?
Stvarno se pitam šta muškarci misle na ovu temu.

???????

I...zašto sve ređe prvi prilazite? :evil:

Nemam nishta protiv...samo moze da bude nezgodno ako mi pridje neka devojka koja mi se ne svidja...meni glupo da je ispalim, pa se sav zbunim i usheprtljam.
 
Не обраћам пажњу на то.
Када ми се девојка допадне, ја приђем.
Под условом да је неко нормално место у питању.
У бусу само гледам и дивим се, рецимо.
Не би ми сметало да ми девојка приђе, мада ме је први пут јако изненадило...
 
Не обраћам пажњу на то.
Када ми се девојка допадне, ја приђем.
Под условом да је неко нормално место у питању.
У бусу само гледам и дивим се, рецимо.
Не би ми сметало да ми девојка приђе, мада ме је први пут јако изненадило...

Ja se nekad malo zezam sa drugaricama pa krenemo prve da prilazimo. Neće niko da dođe za naš sto u restoranu, a blenu kao nenormalni. :dontunderstand:
 
Ja se nekad malo zezam sa drugaricama pa krenemo prve da prilazimo. Neće niko da dođe za naš sto u restoranu, a blenu kao nenormalni. :dontunderstand:

Верујем, али и да приђе неко какав би резултат био?
Увалиле би му рачун за вечеру?:):):)
Ресторани обично нису добра места за прилазак девокама, особито кад је друштво веће...
Мада, мушкарци се данас с разлогом плаше...
ПРе неколико година једна моја другарица је била заљубљена у момка, а ни он према њој није био равнодушан.
Сваки пут кад је излазила, излазила је да би га видела. И дотеривала се да би он њу приметио...
Кад је коначно скупио храброст после вишенедељног гледања да јој приђе обила га је...
После тога је плакала два, три дана...
НИје могла да верује да је то урадила...
Наравно, он јој више никад није пришао...
И замисли момка кога у пубертету одбију две или три девојке...
Треба много храбрости и логике за нови покушај...
 

Back
Top