RAME za DAME

kambodza

Elita
Poruka
15.736
...........da li ste iskoristili priliku kad vam se neka drugarica,poznanica,bivsha devojka baci u sevdah i pochne vam neku tuznu prichu nasamo ,ja se prisetih par nekih takvih momenata u kojim nisam bio siguran da li su zelele rame ili sex .......ja magarac im dao rame ;)..................za dame da li u nekim emotivnim trenucima zelite nekog slushacha poznanika ili bi uz to i sex za rasterecivanje a da sutra kazete j,.b/g to je bio samo jedan momenat ..........:cmok:
 
@ jakob
ebote, što nekad, samo nekad ne probaš da kažeš nešto što nije potpuno šabanski?
@tema
dame kad su nesigurne i/ili tužne hoće da se osete poželjno i potrebno, nema sad tu neke prevelike mudrosti.
 
@ jakob
ebote, što nekad, samo nekad ne probaš da kažeš nešto što nije potpuno šabanski?
@tema
dame kad su nesigurne i/ili tužne hoće da se osete poželjno i potrebno, nema sad tu neke prevelike mudrosti.

A sto nekad bar nekad ne izvadis tu motku

Meni je stvarno zao ako za svoje godine nisi videla i iskusila iste stvari kao ja ali zaobidji me ako ne mozes a da mi ne zavidis
 
Poslednja izmena:
......to sam i ja pomislio ,nego nisam hteo da "ispadnem " seljak pa da tako stranje koristim ,pruzio im malo neznosti bez sexa ,mislio sutra cemo lepo bez presije i sa pozitivnijim razmishljanjem ,a sutra je uvek bilo "spremam ispit ,zvacu te za nekoliko dana ...." ,prodje vec druga olimpijada a nema poziva ..........ali vitez koja je dobio 4 bambija za dobro delo i shamar od druga ......
 
......to sam i ja pomislio ,nego nisam hteo da "ispadnem " seljak pa da tako stranje koristim ,pruzio im malo neznosti bez sexa ,mislio sutra cemo lepo bez presije i sa pozitivnijim razmishljanjem ,a sutra je uvek bilo "spremam ispit ,zvacu te za nekoliko dana ...." ,prodje vec druga olimpijada a nema poziva ..........ali vitez koja je dobio 4 bambija za dobro delo i shamar od druga ......

nisam vitez kad nemam ribu i zagorim.

Sad kad imam ribu ne bi to ponovio
 
oh, bože..
pazi vako.
ako je jedini razlog iz koga bi se ti kajao ili ne bi kajao zbog seksa to da li je ta cica sa kojom si bio "dobra riba" ili ne, onda si komotno mogao da karaš i rođenu sestru pod uslovom da je ona to.
ako ne kapiraš da na svetu postoje i drugi ljudi i njihova osećanja, a naroćito ako su to ljudi koje smatraš svojim drugaricama onda mi te je iskreno žao.
i šta još.. ah da, to što sam ja proživela ili nisam, te tebi zavidim.. simpa.
 
Poslednja izmena:
nisam vitez kad nemam ribu i zagorim.

Sad kad imam ribu ne bi to ponovio

i bolje bi ti bilo......:azdaja:
:rotf::rotf:;);)

ps: da se vratim na temu....ja nemam obicaj da trazim utehu kod drugova i drugarica (za partera je druga prica)...a i ne mesam drugove i ebace ocu reci drugovi su drugovi a ebaci su ebaci....a i moja okolina tako funkcionise...nema kod nas drugarskog sexa...prosto mi to glupo...al ko voli nek izvoli...radite deco sta ocete....:super:
 
i bolje bi ti bilo......:azdaja:
:rotf::rotf:;);)

ps: da se vratim na temu....ja nemam obicaj da trazim utehu kod drugova i drugarica (za partera je druga prica)...a i ne mesam drugove i ebace ocu reci drugovi su drugovi a ebaci su ebaci....a i moja okolina tako funkcionise...nema kod nas drugarskog sexa...prosto mi to glupo...al ko voli nek izvoli...radite deco sta ocete....:super:

ajd u krevet i ponesi tu oklagiju imam ideju :think::whistling:
 
.........ma ne drugarica ono kao extra, vec poznanica sa kojom si mozda nekad neshto hteo ,vidjate se po zurkama ,kaficima i tako se namesti situacija na nekoj zurci da ti ona pridje ,pochnete caskati i ona pochne da ti se neshto ispovedava i ..............sve ostalo je drugachije kod svih .....
 
.........ma ne drugarica ono kao extra, vec poznanica sa kojom si mozda nekad neshto hteo ,vidjate se po zurkama ,kaficima i tako se namesti situacija na nekoj zurci da ti ona pridje ,pochnete caskati i ona pochne da ti se neshto ispovedava i ..............sve ostalo je drugachije kod svih .....

jednom dobra drugarica a drugi put poznanica znao sam je 10 dana mozda posvadjala se sa najboljom drugaricom i pocela da place i grli mene a ja fin decko ocu da pomognem :rumenko:
 
Ma ja reko da budes korisna u krevetu da razmesis neko testo :rotf::rotf::rotf:

Ionako ja i smrk sve radimo :rotf:

:rotf::rotf::rotf:

jao kako si ti fin...boze a ja tako kvaran...sram me bilo ...ja pomislila svasta:rumenko:..boze boze...ju ju....:rumenko:....zatvarajte ljudi ovu temu da ne vide deca svasta....:rotf:
jel vidite vi deco kako ja imam finog muza, domacin covek.....:rotf::rumenko:

aaa pa sa smrkom cu vec lako da se dogovorim ima da ide ko podmazan.....:rumenko:
:rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
:rotf::rotf::rotf:

jao kako si ti fin...boze a ja tako kvaran...sram me bilo ...ja pomislila svasta:rumenko:..boze boze...ju ju....:rumenko:....zatvarajte ljudi ovu temu da ne vide deca svasta....:rotf:
jel vidite vi deco kako ja imam finog muza, domacin covek.....:rotf::rumenko:

aaa pa sa smrkom cu vec lako da se dogovorim ima da ide ko podmazan.....:rumenko:
:rotf::rotf::hahaha::hahaha:

I za to sam se pobrinuo - rebrasti za tvoje zadovoljstvo i lubrikant :rotf:

Kad je yebarnik nek je pod maskama :rotf::rotf::rotf:
 
.........ma ne drugarica ono kao extra, vec poznanica sa kojom si mozda nekad neshto hteo ,vidjate se po zurkama ,kaficima i tako se namesti situacija na nekoj zurci da ti ona pridje ,pochnete caskati i ona pochne da ti se neshto ispovedava i ..............sve ostalo je drugachije kod svih .....

ako se meni obracas...JA SAM ZENSKO BRE....:evil:

pa sad imam poznanike koje bih rado....:rumenko:...al ne bih samo to...ja sam emotivac covek kod mene je il sve il nista......za sad;)...ako vidim da nemam sanse ne idem onda na foru samo da se kresnemo...onda nista...ako je obostrano privlacenje onda to bude vise od kres kombinacije....aaa i sta me bre ti sad teras da ja ovde pisem sagu o sebi...ajde bezi....sic...sic....;):mrgreen:
 

Back
Top