Rupa bez dna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PsyhoKiller

Obećava
Poruka
73
Juce sam bas video neki video klip gde likovi guraju
jednoj ribi sve redom u picu... sve propisno kako treba...
tri prsta, pesnica, stopalo i na kraju celavac neki i glavu zabio :rotf:

Sad pitanje sta ove nase cica mace guraju kad su same
a neznaju sta ce same sa sobom?

P.S. osim vibratora to se ne racuna... znaci samo unikatne stvari :roll:
 
ja sam otvorila i procitala i nemam sta da napisem....eto cisto da znas da neko cita temu

Kauboj ulazi u salun i pita konobara dal ima nekih dama za sex...kaze konobar da ima jedna ali ko da nema...Kauboj ubedi konobara da mu ipak ustupi tu damu za koju kaze da nije za njega i ode on kod nje..i krene sex...kara je on, ona nista...proba on prstima, ona nista...ugura on saku, ona nista...stavi on i drugu saku, ona nista....ugura ruke do laktova, ona nista....gura on ruke do ramena i cap, upade kauboj u pichku..mrak...nista se ne vidi..upali on sibicu krene on tako da luta i naleti na indijanca...Sta radis tu ? upita kauboj indijanca...Trazim konja, odgovori indijanac
 
Kauboj ulazi u salun i pita konobara dal ima nekih dama za sex...kaze konobar da ima jedna ali ko da nema...Kauboj ubedi konobara da mu ipak ustupi tu damu za koju kaze da nije za njega i ode on kod nje..i krene sex...kara je on, ona nista...proba on prstima, ona nista...ugura on saku, ona nista...stavi on i drugu saku, ona nista....ugura ruke do laktova, ona nista....gura on ruke do ramena i cap, upade kauboj u pichku..mrak...nista se ne vidi..upali on sibicu krene on tako da luta i naleti na indijanca...Sta radis tu ? upita kauboj indijanca...Trazim konja, odgovori indijanac

:rotf::rotf::rotf:...a jooojjj....:rotf::rotf::rotf:

ps: ne ne uklapam se u profil potreban za ovu temu:mrgreen:...tj ne guram flase, case, noge.....
 
Juce sam bas video neki video klip gde likovi guraju
jednoj ribi sve redom u picu... sve propisno kako treba...
tri prsta, pesnica, stopalo i na kraju celavac neki i glavu zabio :rotf:

Sad pitanje sta ove nase cica mace guraju kad su same
a neznaju sta ce same sa sobom?

P.S. osim vibratora to se ne racuna... znaci samo unikatne stvari :roll:
Ti baš hoćeš svima da zgadiš forum ili šta?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top