Da Vincijev kod-ISTINA ili...

kad ti napravish knjigu koja ce postati svetski bestseler
josh u kombinaiciji sa crkvom i pritom mlatiti pare
skinucu ti kapu...
knjiga je knjiga
knjiga mozhe/ne mora da bude istina
umetnost je precenjena..

kaze se pricaj o meni i lose.... ali samo pricaj... tako je i sa kodom. pustiti nekog u vatikansku biblioteku da vrslja po njoj mesecima i potom shatro ih blati u knjizi je u najmanju ruku smesno... pocelo je sa andjelima i demonima a nastavilo se sa kodom.... to ne menaj sliku stvari da je den braun covek koji ume da mlati pare i da iskoristi tudju ideju i od nje napravi besteseler...mislim na svetu krv....
 
dobro de....'el cito neko i ostatak...opusta tog Browna?
ako jeste primjetit ce neke...lajtmotive;
Feragamo cipele i "starije autoritativne muskarce kojima se vjeruje"...
coek je, sto se pisanja (zanata...) tice, jedan obicni...kursadzija :)

kursadzija ali koji zna znanje...nije pao sa marsa. digitalna tvrdjava jr isto isprofanisana stvar al savremeno obojena....
 
Д.Код је обично убирање пара од маловерног народа Европског и америчког...прича о Јереси која је давно затрана..и која више нема својих ученика, али не лези враже сада има вероватно после овог глупавог филма..али пих..пропала је први пут и а опет!
 
uf....cito sam i to....al moz da verujes zaboravio sta se tu radi ..............


pa sad...neka riba se razocara u nekog cicu da kojog je mislila da joj je "ko otac"...
a on tiJo...usput si upropasti kosulju (bijelu...mislim, svilenu) i jedan par skupih cipela
(Ferragamo...kao i obicno...)...e da, pominju se i super racunari i enkripcija...
samo, to i nije tako bitno; bitni su deka & cipele...kao i obicno...:lol::lol::lol:
 

Back
Top