Shabanski telefoni

Nokia 8800 Sapphire Arte
imgbig.jpg


Cena:1100€

VERTU ASCENT BLACK
VERTU-ASCENT-BLACK.jpg


Cena:6000$

Vertu Diamond
most_expensive_phone_vertu_diamond_cellphone.jpg


Cena:1,000,000€

The Diamond Crypto Smartphone
expensive-cell-phone.jpg


Cena:1,300,000$
 
Sabansko je sve sto se kupi samo da se drugima pokaze nivo. . . Nesto kao ciga mercedes. . .
Moji predlozi su svi smatrphone, 3g i tako ti utra-mega-giga-hi teck. A razlog je jednostavan, imas takav telefon i sve sto mozes da radis je da saljes i primas SMS i pozive. Video call sipak, internet sipak. . . Prava svriha da se pokaze, a ne koristi. . . E to je sabanarija. . . I da, naravno slusanje mp3-a. . . Ako vec hoces tako nesto, kupi iPod. . . Nijedan telefon ne moze da se meri sa njim (osim iPhone-a). . .
 
Sabansko je sve sto se kupi samo da se drugima pokaze nivo. . . Nesto kao ciga mercedes. . .
Moji predlozi su svi smatrphone, 3g i tako ti utra-mega-giga-hi teck. A razlog je jednostavan, imas takav telefon i sve sto mozes da radis je da saljes i primas SMS i pozive. Video call sipak, internet sipak. . . Prava svriha da se pokaze, a ne koristi. . . E to je sabanarija. . . I da, naravno slusanje mp3-a. . . Ako vec hoces tako nesto, kupi iPod. . . Nijedan telefon ne moze da se meri sa njim (osim iPhone-a). . .
Slazem se sa podvucenim :D
Sa nekim delovima se ipak ne slazem,jer mozemo da koristimo 3G,Video Call,Internet ( vrlo primitivan,ali mozemo )......
 
Koliko se secam na telenoru nista od toga nije moglo (osim web-a koji je opet znao da kosta i za neki ozbiljni rad nije bio-cena). . . Tako da mozda jedan deo moze da koristi. Sve jedno. . . Sve te opcije na telefonu koje sam nabrojao imaju smisla samo ako mozes da ih koristis.
 
ja licno ne mislim da su skupi telefoni shabanski....jbiga, onda su sabanski i dobri racunari, i dobra kola i sve.....
po meni SABANSKI telefoni su one kineske replike, tipa n95 8GB, 8800 siroco i slicni, a ta ekipa sto ih nose se loze kao da su originali, oce dodatnu opremu za njih, da instaliraju kojekakve aplikacije, da prosire memoriju i tako da ih pimpuju....
 

Back
Top