Nezgodni nastavnik

tandara mandara

Zainteresovan član
Poruka
470
Ja vas molim da mi pomognete! Evo već pola godine razmišljam šta da radim!
Kod moje ćerke u školi ima jedan nezgodan nastavnik... Baš je nezgodan jer se ponaša kao da im je vršnjak, neki stariji strašni brat ili odeljenski siledžija! Prepada ih jedinicama samo iz šale, kada je nervozan, zbog nekog svog privatnog problema, veoma je strog i deca ga ne vole. E sada... problem je što se nameračio namoju ćeru. Ne ponaša se loše prema njoj već joj samo dosađuje na svakom ćošku iako mu je ona jasno stavila do znanja da joj to smeta!:otkacio:
Kako sa tim?
Inače u pitanju je nastavnik tehničkog.
 
На који начин јој он то досађује по ћошковима?

Да ли си разговарала са другим родитељима?
А са одељенским старешином?
 
Родитељ си, заштити своје дете.
Прво поразговарај са наставником. Затим са старешином.
Друго, изнеси проблем на родитељском састанку, можда и остали родитељи одреагују.
Треће, поднеси писмену притужбу директору школе.
Затим, ако ни то не уроди плодом, отиђи у Школску управу, која је надлежна за школу у којој је твоје дете.
Нису то нерешиви проблеми.
 
Pa kao kada bih ja vas zaustavila na sred ulice i pitala vas šta vam radi muž! Bukvalno tako! Pita je da li joj se sviđa ovaj ili onaj dečak, da li joj se bivša simpatija i dalje sviđa, zašto se posvađala sa drugaricom, da li je dobar đak u recimo... muzičkom...:neutral: I to pita sve stvari koje nemaju veze sa njegovim predmetom. I to ne samo nju već i pola njenog i drugih odeljenja ali nju mnooooogo!:rtfm:
Ne da mi ćerka da ga prijavim jer ona misli da će je prozvati nekom bebicom ili slično... Ona želi da to sama reši ali kako...:think:
MNOGO :heart: SVOJU ĆERKU I STVARNO ŽELIM DA JOJ POMOGNEM:!:
 
Veoma nezgodna situacija.Ti nastavnici ka da nisu ljudi.Pokusaj da razgovaras sa njima,drugim roditeljima pa nesto preduzmite,obratite se psihologu,direktoru,isterajte stvar do kraja.O nastavniku govori dovoljno kakav je na osnovu ocena koje deci daje,i koje su najcesce nepravedne...
 
Ma kakvo samo resavanje i da ima 15godina:rtfm:mada i mi smo kao deca imali 'problema' sa nastavnicima..pa vec pomalo sumnjam da je tako dramaticno

Ima ona "problema" sa matematičarkom ali to nije problem! To je više ono, ne voli me, pitaće me... Ali ovo jeste! Taj čovek nema veze sa njom! Moju ćerku ne može da zaplaši jedinicom ili ukorom ali ostalu decu može. Zato kao da se na drugi način iživljava na njoj. Ne želi on ništa loše, kao da želi da im bude neki stariji brat... Malo mi je smešno kada ga vidim negde jer se pravi da ima 14!:hahaha: On ne želi da se iživljava nad decom ali to radi. I kada mu deca to stave do znanja opet ponavlja... čudno...
On je čovek-:cool:
 
Veoma nezgodna situacija.Ti nastavnici ka da nisu ljudi.Pokusaj da razgovaras sa njima,drugim roditeljima pa nesto preduzmite,obratite se psihologu,direktoru,isterajte stvar do kraja.O nastavniku govori dovoljno kakav je na osnovu ocena koje deci daje,i koje su najcesce nepravedne...

Ne daje on loše ocene. Baš naprotiv. Problem je to što je on umislio da je neki lik u školi. I ponavljam ćera mi ne dozvoljava da se mešam. Takođe zaboravila sam da dodam da na sred časa, tuđeg, upadne da bi nešto rekao njenoj drugarici ili drugu u šali.:roll: Čovek je :tease:!
 
Veoma nezgodna situacija.Ti nastavnici ka da nisu ljudi.Pokusaj da razgovaras sa njima,drugim roditeljima pa nesto preduzmite,obratite se psihologu,direktoru,isterajte stvar do kraja.O nastavniku govori dovoljno kakav je na osnovu ocena koje deci daje,i koje su najcesce nepravedne...


Веома, веома озбиљна ситуација.:think:
Нељуди!
Замисли, питају дете да ли има добре оцене из музичког, зашто се посвађала са другарицом и да ли и даље има исту симпатију!
И то не само њу, него све ђаке редом??!!

То је неки опасни психопата! Ја бих исписала дете из школе и уписала у неку нормалну школу где је једина комуникација између деце и наставника када наставник предаје лекцију, а ученик одговара за оцену!
 
Хелен, управо то сам хтела да напишем!
Ја се здала, те обрати се директору, те Школској управи, а оно, човек ПРИЧА са децом!
 

Back
Top