Nemanja SArovic novi generalni sekretar SRS!


Pa nemogu da verujem. Ovo znaci da ostanak vucica u SRS gotovo nemoguc posmatrajuci desavanja u stranci. Jedino ako mu seki nije ponudio mesto zamenika na kongresu koji ce se odrzat iza neke dve godine, u suprotnom je srs aleksandru vucicu zakucala vrata zauvek. Da je seki hteo da ga postavi za zamenika preneo bi na njega ovlascenja koja je preneo na todorovica!
 
Ma koliko delovalo ovo smesno, ali videli smo po jucerasnjoj reakciji Nemanja Sarovica na sastanku COU, da je definitivno on jedini kandidat za tu funkciju. Kada se on eksponirao toliko? Postao je poznat zbog dobre volje Vucica i tome nikolica. Imali smo prilike da ga gledamo stalno uz aleksanda vucica, i da on onda od jednom napadne tolislava nikolica? pa to je smesno. Definitivno je dobio instrukcije da pored pop lazicke i vjerice radete on bude taj koji ce najvise da pljuje po nikolicu i koji ce biti najglasniji a verovatno sve sa dobtim razlogom. Verovatno je i to novinarima bilo indirektno prestvaljeno kao moguce resenje za generalnog sekretara. A ja sam mislio da ce on sa tomom. Definitivno su ga kupili, posto u tominoj stranci nebi imao tako visoku funkciju
 
Poslednja izmena:
Ako su sa isterivanjem Tome stavili sebi omcu oko vrata,sa Sarovicem zvanim putni troskovi, su izmakli stolicu na kojoj stoje sve sa omcom.

Nikada,ali nikada nisam cuo ni jednog radikala da kaze neku lep rec za tog tatinog sina. Pa njemu je tata kupio mesto u vrhu SeReS,jer je jedan od vecih finansijera doticne stranke. Pardon,onoga sto je ostalo od nje.
 
"Sarovicem zvanim putni troskovi"

Covek je 3 godine kao narodni poslanik svakog radnog dana naplacivao putne troskove na relaciji Vranje-Beograd-Vranje sa opravdanjem da zivi u Vranju, i ako je ziveo u Bg-u. Sta vise cak je bio odbornik u skupstini Beograda.

Aha, čuo sam za njega, ali mi je delovao suviše nebitno da bih mu pamtio ime... Što mislim da ni sad neću uraditi.:cool:
 

Back
Top