Kako se hranite?

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Da li je istina da ljubomorne zene, goje svoje muzeve obilnom i masnom hranom, praveci od njih ruzne skotove, zeleci da ih ne pogleda niti ijedna druga zena, a da pritom u takvoj vezi ni sex ne funkcionise ili ga ima ali je los sex ??
 
Da li je istina da ljubomorne zene, goje svoje muzeve obilnom i masnom hranom, praveci od njih ruzne skotove, zeleci da ih ne pogleda niti ijedna druga zena, a da pritom u takvoj vezi ni sex ne funkcionise ili ga ima ali je los sex ??

apsolutno
tako su unishtili Orsona Velsa,Marlona Branda,Dzontru Voltu (original)..itd.,itd.

Shto se mene tiche samo energetski napitci,makrobiotichka hrana,semenke,zelenish svez,nishta masno i przeno..i hiljade sklekova,hiljade trbushnjaka...
 
ne znam kako ljubomorne zene hrane svoje muzeve, al' znam da ja najvise volim da jedem rebarca u kajmaku... a, posto je danas subota, to se zna... ljudi moji... ponekad, da vam kazem iskreno, sve mi zao kad se najedem, pa ne mogu vise... koliko je dobro... i hleb becarac, obavezno... onako, zapecen na skari, sa tucanom papricicom... i onda se otvori jedan jelen veliki... eh... devla, devla... znaci, kao da me gledam sad... za jedno 4-5h...
 
ne znam kako ljubomorne zene hrane svoje muzeve, al' znam da ja najvise volim da jedem rebarca u kajmaku... a, posto je danas subota, to se zna... ljudi moji... ponekad, da vam kazem iskreno, sve mi zao kad se najedem, pa ne mogu vise... koliko je dobro... i hleb becarac, obavezno... onako, zapecen na skari, sa tucanom papricicom... i onda se otvori jedan jelen veliki... eh... devla, devla... znaci, kao da me gledam sad... za jedno 4-5h...


'Ajde, ne merači tu... ima koji su skloni gojenju...a vole da jedu..:think:
 
Da li je istina da ljubomorne zene, goje svoje muzeve obilnom i masnom hranom, praveci od njih ruzne skotove, zeleci da ih ne pogleda niti ijedna druga zena, a da pritom u takvoj vezi ni sex ne funkcionise ili ga ima ali je los sex ??



Nije!:!: to je podla laž,:!: uperena protiv jadnog i prefinjenog ženskog roda!!!!:thumbdown:
To rade žene, koje neće da se razvedu - radije bi bile udovice.:mrgreen:
 
Samo se lepo naklopas ananasa danima i u ogromnim kolicinama a dodas suvi vrat i crno vino pa kad dohvatis tu ljubomornu ne samo da ce super da kuva nego i ima da bezi od tebe.

P>S> nemoj da joj ni slucajno dajes crno vino i suvo meso - tad si ga naje.bo
 
Da li je istina da ljubomorne zene, goje svoje muzeve obilnom i masnom hranom, praveci od njih ruzne skotove, zeleci da ih ne pogleda niti ijedna druga zena, a da pritom u takvoj vezi ni sex ne funkcionise ili ga ima ali je los sex ??

Ne znam šta da kažem pošto nisam udata. Ali kad budem, ne želim da pored sebe imam gomilu sala. Mora da vodi računa o izgledu :)
 

Back
Top