Prevarila sam decka sa voodoo magom u hilihopteru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam morala da izadjem sa teme i da gledam ovo...pocela sam da skacem po sobi....jojjj...ne smem da gledam vise ovo....jojjj ovo boli ybt...ugusila sam se....

jao ljudi pa ja vas iz dana u dan sve vise volim.... evo vam svima:heart:....

:rotf::rotf::rotf:

ovo nije zdravo ybt....uf....jedva sam dosla do vasduha.....

nisam jos sposobna da se udubim u "problematiku" izvinucete me na koji trenutak...dok se oporavim....:mrgreen::rotf::rotf::hahaha:
 
Poslednja izmena:
inace, taj decko (sa kim sam prevarila decka) me je nekako privukao vatrenim pogledima i digao me sa neba u taj avion, odnosno letilicu, ja ne znam ni sama kako sam se nasla tamo...
kad je svrsio skocila sam kroz prozor hilihoptera da mu popijem i zadnju kap spreme da nista ne ostane, ali kako sam krenula da padam nesto me je kao (mislim da je u pitanju neka magija) podgilo i vratilo u hilihopter. ! neverovatno

i onda smo obisli mediteran, a i crno more...
 
ja sam morala da izadjem sa teme i da gledam ovo...pocela sa da skacem po sobi....jojjj...ne smem da gledam vise ovo....jojjj ovo boli ybt...ugusila sam se....

jao ljudi pa ja vas iz dana u dan sve vise volim.... evo vam svima:heart:....

:rotf::rotf::rotf:

ovo nije zdravo ybt....uf....jedva sam dosla do vasduha.....

nisam jos sposobna da se udubim u "problematiku" izvinucete me na koji trenutak...dok se oporavim....:mrgreen::rotf::rotf::hahaha:

Jel' tebi pregorelo neko nervno kolo? smiri malo dozivljaj
 
ja sam morala da izadjem sa teme i da gledam ovo...pocela sa da skacem po sobi....jojjj...ne smem da gledam vise ovo....jojjj ovo boli ybt...ugusila sam se....

jao ljudi pa ja vas iz dana u dan sve vise volim.... evo vam svima:heart:....

:rotf::rotf::rotf:

ovo nije zdravo ybt....uf....jedva sam dosla do vasduha.....

nisam jos sposobna da se udubim u "problematiku" izvinucete me na koji trenutak...dok se oporavim....:mrgreen::rotf::rotf::hahaha:

ovo mi lici kao na ujed pcele, skakanje i to... dolazenje do daha. Mozda te je ujela neka pcela? Ili osa, iz osvete?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top