2009 odlučujuća godina

rale74

Ističe se
Poruka
2.057
Tadić: Srbija kandidat na jesen 2009.
Танјуг - Пре сат и 37 минута

BEOGRAD - Srbija može da postane kandidat za punopravno članstvo u EU već sredinom 2009. godine, ali je težak zadatak da uđemo u Uniju u istom vozu sa Hrvatskom, iako od te namere ne odustajemo, izjavio je predsednik Srbije Boris Tadić.

"Potrebno je da uložimo veliki napor da uđemo u isti voz sa Hrvatskom kada je reč o evropskim integracijama. Srbija naravno od toga ne odustaje, ali treba uzeti u obzir i političke procese u samoj EU", rekao je u razgovoru za sutrašnji "Blic" Tadić, koji se nedavno vratio iz Brisela, gde je razgovarao sa najvišim evropskim zvaničnicima .

On je dodao da analiza govori da ćemo, uz veliki napor, dostići status kandidata u prvoj polovini 2009, ali da je od sredine 2009. taj cilj realističniji.

Ja verujem da ce BoTa to ostvariti
 
koju ce pricu da vam sloze na jesen 2009te da mi je znati....

al svejedno vlast koja ima tako glupe birace, nema razloga bilo cega da se plasi....

jer ja stvarno , bez namere bilo koga da uvredim , gluplje birace nisam video.

lazu vas bre vec 8 godina , jedne te iste vam stvari obecavaju a vi im i dalje verujete....

pa vize su trebali da nam ukinu jos 2001 , zato sam i glasao za DOS te 2000te a od toga do dana danasnjeg nema nista i vi se i dalje lozite na iste lazi i gluposti.
 
cekaj zar nam niste pricali u kampanji da srbija dobija status kandidata na jesen 2008 a da se vize ukidaju 2 meseca nakon izbora koji su bili jos u februaru :lol:

evo stigao septembar a ni od prvog ni od drugog nista

znaci nova laz je jesen 2009 :hahaha:
 
to samo znači da više nema glupih opravdanja.
ako ne smisle novo.
ja ne znam kako će demokrate da opstaju i dalje, radikale su malo secnuli da budu bezopasni, tj po meri, koštunica ode u nezasluženu penziju, a dačić je miran ko kuče.
ko će da bude novi dežurni krivac?

Dacemo im sansu do kraja 2009 pa ako opet budu trazili krivca tu su izbori.Samo ovaj put BoTa drzi celu vlast, pa da vidimo sta zna
 
dajete im vi sansu jos od 2000te i do dana danasnjeg oni nisu nista uradili.

od 2000te do danas hrvatska napravila 2 autoputa sa stotinama kilometara vijadukta, mostova, i cega sve ne, a vi demokrate od 2000te do danas niste uspeli da zavrsite ni onaj autoput beograd novi sad koji ide kroz suvu ravnicu.

nesposobni ste, mnogo kradete, jednosstavno nemate pojma!
 
Tadić: Srbija kandidat na jesen 2009.
Танјуг - Пре сат и 37 минута

BEOGRAD - Srbija može da postane kandidat za punopravno članstvo u EU već sredinom 2009. godine, ali je težak zadatak da uđemo u Uniju u istom vozu sa Hrvatskom, iako od te namere ne odustajemo, izjavio je predsednik Srbije Boris Tadić.

"Potrebno je da uložimo veliki napor da uđemo u isti voz sa Hrvatskom kada je reč o evropskim integracijama. Srbija naravno od toga ne odustaje, ali treba uzeti u obzir i političke procese u samoj EU", rekao je u razgovoru za sutrašnji "Blic" Tadić, koji se nedavno vratio iz Brisela, gde je razgovarao sa najvišim evropskim zvaničnicima .

On je dodao da analiza govori da ćemo, uz veliki napor, dostići status kandidata u prvoj polovini 2009, ali da je od sredine 2009. taj cilj realističniji.

Ja verujem da ce BoTa to ostvariti

I ja verujem, s tim što verujem da se moglo/može i pre, da su oni imbecili u skupštini malo odgovorniji i da donose zakone umesto što se međusobno kunu i smeškaju...
 
dajete im vi sansu jos od 2000te i do dana danasnjeg oni nisu nista uradili.

od 2000te do danas hrvatska napravila 2 autoputa sa stotinama kilometara vijadukta, mostova, i cega sve ne, a vi demokrate od 2000te do danas niste uspeli da zavrsite ni onaj autoput beograd novi sad koji ide kroz suvu ravnicu.

nesposobni ste, mnogo kradete, jednosstavno nemate pojma!

Pa kad se desio 12.mart
 
Pa kad se desio 12.mart

daj ne lupaj, kakav bre 12 mart ajde kazi mi od 2000te do 2003 sta ste napravili sa putevima u srbiji?

bukvalno NISTA! Sem sto je ona Marija Raseta Vukosavljevic krala pare davala svom muzu kredite za ovce da otvara diskoteke i kupovale za surcinski aerodrom kasikice za kafu od 50 eura.

Sve je tada bilo u raspadu, a od kako je dosao velja makar je ibarska koliko toliko sanirana, al sve to kad se sabere i uporedi sa drugim drzavama u regionu, jasno je da su rezultati nikakvi, mnogo mrsavi, i da ste vi demokrate jedna izuzetno nesposobna lopovska i neodgovorna vlast.

Bre na vlasti ste u beogradu od 1996 godine , cak 12 godina i za tih 12 godina nijedan jedini most preko Save niste sposobni da napravite!

Da nije bilo komunista u Srbiji bi smo se i dan danas skelama prevozili preko reka!
 
pa vize su trebali da nam ukinu jos 2001 , zato sam i glasao za DOS te 2000te a od toga do dana danasnjeg nema nista i vi se i dalje lozite na iste lazi i gluposti.
Pretpostavljam da se u okviru tog viznog stremljenja zalažeš i za hapšenje Ratka Mladovića,
pošto bismo lasnije dobili vize kada se među nama ne bi kretale masovne ubice. Zamisli puste oni sad bezvezni režim, a onda Ratko Mladić bez vize ode u Pariz i ubije 8000 ljudi

Ali naravno ti si protiv tog hapšenja, i za povratak si na vlast Tomislava Nikolića za čije vreme 1999. takođe nismo bili u Šengen sporazumu

što ti pokazuje da se u stvari ne zalažeš za vize,
već samo bezveze kontriraš kao neki tinejdžer koji pirsuje nos da bi bio buntovan.
 
Pretpostavljam da se u okviru tog viznog stremljenja zalažeš i za hapšenje Ratka Mladovića,
pošto bismo lasnije dobili vize kada se među nama ne bi kretale masovne ubice. Zamisli puste oni sad bezvezni režim, a onda Ratko Mladić bez vize ode u Pariz i ubije 8000 ljudi

Ali naravno ti si protiv tog hapšenja, i za povratak si na vlast Tomislava Nikolića za čije vreme 1999. takođe nismo bili u Šengen sporazumu

što ti pokazuje da se u stvari ne zalažeš za vize,
već samo bezveze kontriraš kao neki tinejdžer koji pirsuje nos da bi bio buntovan.

Nije on za Tomu, Toma je najgori izdajnik od svih izdajnika....

:rotf::hahaha::hahaha:
 
Pretpostavljam da se u okviru tog viznog stremljenja zalažeš i za hapšenje Ratka Mladovića,
pošto bismo lasnije dobili vize kada se među nama ne bi kretale masovne ubice. Zamisli puste oni sad bezvezni režim, a onda Ratko Mladić bez vize ode u Pariz i ubije 8000 ljudi

Ali naravno ti si protiv tog hapšenja, i za povratak si na vlast Tomislava Nikolića za čije vreme 1999. takođe nismo bili u Šengen sporazumu

što ti pokazuje da se u stvari ne zalažeš za vize,
već samo bezveze kontriraš kao neki tinejdžer koji pirsuje nos da bi bio buntovan.

2000te nam niko nije pricao da treba da pohapsimo pola drzave poa da nam ukinu vize , pogotovo ne mladica i karadzica.

zato sam te 2000te glasao za DOS a posle kad sam video kakve su lazovcine, lopovi, izdajnici i sljam sam postao njihov ogorceni neprijatelj
 
Океј, па радује ме што си у мојој фракцији, онај Тодоровић је фаца стварно.
Лепа брада, у складу истовремено и са четништвом и са Сунном,
фин пигмент - мало сивкасто-сребрна коса јер то је симбол мудрости,

смирен говор и лепо изговорене реченице; лојалност изворној Шешељевој идеологији уместо Томиног курв... пардон, сарадње и са истоком и са западом.

Има наравно болида и након Николићевог одласка, али све мање... Просто ми дође да гласам за овај препорођени СРС.
 
evo stigao septembar a
Srbija nije bankrotirala...

koju ce pricu da vam sloze na jesen 2009te da mi je znati....
A koju ces pricu ti da slozis na jesen 2008e da mi je znati...
al svejedno vlast koja ima tako glupe birace, nema razloga bilo cega da se plasi....
jer ja stvarno , bez namere bilo koga da uvredim , gluplje birace nisam video.

Ali zato opozicija koja ima ovako pametne birace, ima i previse razloga da se plasi...
 
Srbija nije bankrotirala...


A koju ces pricu ti da slozis na jesen 2008e da mi je znati...


Ali zato opozicija koja ima ovako pametne birace, ima i previse razloga da se plasi...

srbija ima ogroman minus u budzetu a nije dosad bankrotirala zato sto jos moze da se zaduzuje u inostranstvu. bankrotirace onda kad ne bude vise mogla sta da proda i da uzme kredite u inostranstvu.

sve u svemu , situacija ekonomska je vrlo tesko i neizdrziva toliko da demokrate najavljuju prodaju Telekom Srbije, EPS kao i povecanje PDV-a sa 18% na 21%
 
Srbija nije bankrotirala...


A koju ces pricu ti da slozis na jesen 2008e da mi je znati...


Ali zato opozicija koja ima ovako pametne birace, ima i previse razloga da se plasi...

i ako je ekonomska situacija dobra zasto noa vlast uzima dodatne kredite od MMF-a?

NAREDNE nedelje u Srbiju će doći tehnička misija Međunarodnog monetarnog fonda, i za našu zemlju bi bilo dobro da sklopi aranžman sa tom institucijom - rekao je u petak Radovan Jelašić, guverner Narodne banke Srbije.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=128440&datum=2008-09-13
 

Back
Top