Moguća Vlada s Tomom

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Vrh SRS zamerio mu je, a čak su ga i kleli zbog pregovara sa Tadićem. Da li je moguće da Boris Tadić i Tomislav Nikolić naprave sledeću vladu?
- Te 2012. godine, kada će biti sledeći izbori, Srbija će biti toliko izmenjena da će i političke stranke da bi uopšte održale birače morati značajnije da menjaju svoje programe. A posle tih izbora 2012. svašta će biti moguće.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=128394&datum=2008-09-12

:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:
 
Sanse nema. Ni Tomini (buduci) biraci ne ljube Tadica, tako da bi on pocinio politicko samoubistvo slicno onom koje je pocinio Dacic pre par meseci.

Mada, kako se stvari odvijaju, DS nema sta da se plasi za vlast u narednih 10 godina
 
pre par dana sam napisao ovde da ce toma ciniti skupstinsku vecinu sa ovima, ako se koferce pobuni i otkaze poslusnost

trebalo je hitno naci popunu za klupu za rezervne igrace, i to dok jos toma ima ukradene (zaboravio sam gde sam stavio ostavke - i to je narodni predstavnik poslanik javno priznaje kradju) mandate, posto sledeci put tesko da ce biti u skupstini

otpocetka je to igra, ma spavac je on
 
pre par dana sam napisao ovde da ce toma ciniti skupstinsku vecinu sa ovima, ako se koferce pobuni i otkaze poslusnost

trebalo je hitno naci popunu za klupu za rezervne igrace, i to dok jos toma ima ukradene (zaboravio sam gde sam stavio ostavke - i to je narodni predstavnik poslanik javno priznaje kradju) mandate, posto sledeci put tesko da ce biti u skupstini

otpocetka je to igra, ma spavac je on

Оштроумно политичко запажање! :ok:
 
pre par dana sam napisao ovde da ce toma ciniti skupstinsku vecinu sa ovima, ako se koferce pobuni i otkaze poslusnost

trebalo je hitno naci popunu za klupu za rezervne igrace, i to dok jos toma ima ukradene (zaboravio sam gde sam stavio ostavke - i to je narodni predstavnik poslanik javno priznaje kradju) mandate, posto sledeci put tesko da ce biti u skupstini

otpocetka je to igra, ma spavac je on

Odavno nisam procitao vecu glupost:dash::dash:
 
pre par dana sam napisao ovde da ce toma ciniti skupstinsku vecinu sa ovima, ako se koferce pobuni i otkaze poslusnost

trebalo je hitno naci popunu za klupu za rezervne igrace, i to dok jos toma ima ukradene (zaboravio sam gde sam stavio ostavke - i to je narodni predstavnik poslanik javno priznaje kradju) mandate, posto sledeci put tesko da ce biti u skupstini

otpocetka je to igra, ma spavac je on

Mogao bi i ti da se probudiš iz košmara u koji te je Šešelj uspavao.

Tomislav Nikolić će baš biti jedina prava opozicija Tadiću. Jedini koji se neće libiti da ga baci u prašinu iz visina u koje se vazdigao.
Svi ostali su foliranti, koji se kao bore za vlast (bez Tadića), a Boga mole da je ne dobiju.
 
jedina vrednost (trzisnopoliticka) tomina su (ukradeni) poslanicki mandati, za cudo ne tako dugo posle izbora.

to da je on rezimu opozicija, e to je demokratska magla od nakarade, pa on je bio sef najjace partije u srbiji, do juce, a sto je sam rasturio

ne treba vas slusati, koristi nema, nego samo vas vredi ( u ruke) gledati sta radite,
 
jedina vrednost (trzisnopoliticka) tomina su (ukradeni) poslanicki mandati, za cudo ne tako dugo posle izbora.

to da je on rezimu opozicija, e to je demokratska magla od nakarade, pa on je bio sef najjace partije u srbiji, do juce, a sto je sam rasturio

ne treba vas slusati, koristi nema, nego samo vas vredi ( u ruke) gledati sta radite,

Zamisli, da na jednom mestu vidis dve velike gluposti!!!!!!
Stvarno neverovatno......
Jos samo da Seselj ovde napise nesto, u ovakvom stanju u kakvom je sad, pa da vidimo i "sveto trojstvo".:dash::dash::dash::dash:
 
pre par dana sam napisao ovde da ce toma ciniti skupstinsku vecinu sa ovima, ako se koferce pobuni i otkaze poslusnost

trebalo je hitno naci popunu za klupu za rezervne igrace, i to dok jos toma ima ukradene (zaboravio sam gde sam stavio ostavke - i to je narodni predstavnik poslanik javno priznaje kradju) mandate, posto sledeci put tesko da ce biti u skupstini

otpocetka je to igra, ma spavac je on

ma nece ako Koferce otkaze poslusnost sto je sada gotovo nemoguce(pogotovo posle jucerasnjeg ljubavnog zanosa njega i Bote na nekoj pokaznoj vezbi) ,prva rezerva je Ceda,a Toma mozda kasnije sto rece Dulic "te 2012":mrgreen:
 
sta nije jasno?

to da je ukrao najjacoj stranci u srbiji i to opzicionoj poslanike, a tek poceo mandat ove skupstine.

sto ce rezim da se nasekira od tomone opozicije! kintu mogu da uzmu samo ako javno ili tajno podrze rezim u sumnjivim radnjama. time nisu mogli da se bave u srs.

i nemojte meni da pripisujete ljubac prema seselju. meni je oduvek bio cudan, ali da govoiri istinu i ranije u srbiji i sada u hagu, e govori.

pa jel se secate kada je ceda prvi put izasao zxa govornicu u skupstini i poceo odma da laze? izadje seselj i u dve recenice raskrinka novog, demokratskog potpredsednika vlade. sta tu nije jasno? kako onda tako i sada. rezim ne govori istinu i rezimski satrapi ovde isto.
 

Back
Top