I MENI TREBA POMOC!?

dvor

Početnik
Poruka
12
E ovako,skinuo sam taj dreamweaver,skinuo sam neki video tutorial za DW i smor mi vise da ga gledam.Pogledao sam malo HTML,i svrljao po svim temama i verovatno se negde krije odg na moje pitanje.Hteo sam da vas zamolim da mi kazete sta tacno da radim,koje programe da krenem da radim i osim HTML-a sta jos da pogledam.Samo nek mi neko napise po redu sta da krenem da ucim i da krenem.Hvala unapred
 
zavisi sta hoces da radis ako zelis nesto da specijaliziras i budes deo nekog tima onda ti je najbolje da se bacish na php i mysql u tome ce uvek da bude 'leba

ako mislis sam da se probijas onda mora da znas od svega ponesto u web svetu. Ne moras esencijalno da kopas stvari u tom slucaju ali mor ase zna

mada taj dreamweaver sto kazes da guras na stranu bi trebalo bilo ko je iole ozbiljan da zna..
 
@dvor
moja preporuka je da pcnes da ucis:
XHTML
CSS
i da pocinjes odmah da programiras svaki Sajt u strict modusu.

u daljnem se potpuno slazem sa Georg_Faust-om

@Dark_Anhel
veoma tesko dati kakav odgovor posto je pitanje vrlo opcenito.
npr. trebao bi da nam pises kakvu namjeru imas sa Sajtom tj. koje emocije zelis da pokrenes kod posjetioca, sta zelis da izrazis itd.
vrlo vazno je takodzer kakva je grupa korisnika da li su mladi ljudi ili ne itd.

primjer: bjela boja je u nasim prostorima neutralna i rado se koristi posto sajtu daje karakteristike cistih struktura, ali bjela boja je takodzer u nekim krajevima boja tuge. crvena je topla boja koja daje utisak sigurnosti i "poznatoga" medzutim previse crvene daje utisak zabranjenih stvari, seksa i agresivnosti.

daj nam malo opsirnije informacije i siguran sam da cemo naci vec odgovarajucu kombinaciju boja.
 
Sajt se uglavnom namenjen gimnazijalcima...mislim,oni su vecinom na sajt,postuju,itd...pogledajte sajt http://gimnazija-ivanjica.edu.yu/informatika/news.php....ovaj sajt je za informaticki smer koji se otvorio u Gimnaziji pre 2 godine (na ovaj sajt dolazi uglavnom 8-10 ljud,tj. admini i par onih koji nisu admini)....ovde postoji i officialni sajt,koji posecuje vise ljudi,ali uglavnom gosti koji navrate da vide sta ima novo,itd...http://gimnazija-ivanjica.edu.yu...sad treba da dodje do sdpajanja sajtova,jer se smatra da ce biti poseceniji...i vodi se diskusija koju boju teme da stavimo,pa cemo prema boji teme napraviti baner...pogledajte sajtvove pa odlucite...
 
@mornar_popaj

Kakvi modovi - takav i forum!

Covek je pitao: "Hteo sam da vas zamolim da mi kazete sta tacno da radim,koje programe da krenem da radim i osim HTML-a sta jos da pogledam.Samo nek mi neko napise po redu sta da krenem da ucim i da krenem."
 

Back
Top