Kako stojite sa nervima?

U zadnje vreme sam nervozan i lako planem...

А какав си иначе у предње време?


Ја са нервима стоји одлично. Понекад ми се догоди да галамим или делујем као да се нервирам, али се у секунди смирим тако да то објашњавам више као физичко пражњење него као нервозу.... много стрпљења имам и увек очекујем неочекивано тако да нервоза код мене скоро и да не постоји.
 
meni je fenomenalno :D
i uopste ne kapiram kako nemam ni trunke negativne energije...
nista ne moze da me iznervira, na sve reagujem smehom, spremna sam da prihvatim svaku cinjenicu, situaciju...mirno...ee,da,ipak ima jedna stvarcica koja me "nervira"-nepravedno data ocena!!! znaci,ne nepravda u zivotu ovako, nego samo u vezi sa ocenama..nema gore stvari za mene nego kad se odreknem najdrazih stvari da bi naucila nesto savrseno i na kraju nasnica samo pljune na moj trud
 
Danas- NIKAKO! Prilichno sam ok, al ima stvari koje mogu da me iznerviraju i kad sam najraspolozenija! Al retko shta me drzi dugo. Al kad me drzi, ne mogu da je se otresem, ne postoji nishta shto mogu da uradim da je se odbranim- ne mogu da plachem, ne mogu da spavam, sport ne pomaze, znachi moram da chekam da prodje... I to me strashno izjeda iznutra...
 

Back
Top