Ако се Шешељ ускоро врати...биће белаја!

Poruka
19.903
Ако се Шешељ ускоро врати,политичка сцена ће доживети врхунац.
У том случају,не знам како ће Тома да се супротстави Шешељу у било ком погледу.Нит` има његово знање,ни ширину схватања националистичке идеологије(коју је сам Шешељ створио),ни интелигенцију,ни харизму,ни реторичке способности,а о ауторитету да не причамо.Једноставно,није му дорастао.
Друго,био би суочен са константним нападима због окретања леђа и мислим да би доживео судбину попут другог Шешељевог кума Вука Драшковића-пао на ниво статистичке грешке.

Томи остаје да се нада да Шешељ никада не изађе из Хага.Само у том случају има шансу да надмаши Вука у самосталном политичком деловању.

Малопре на ТВ,каже Тома како нико није хтео са СРС(што није тачно,ДСС јесте хтео),и да му је то сметало,те да нешто мора да се мења.Питање је зашто нико није хтео са СРС?Сви ми добро знамо тај одговор.А,ко су они који су међусобно сарађивали и могли са свима без обзира на декларативну политику?То су они који спроводе евроатланстку политику.Према томе,да би Тома сада био прихватљив осталима(укључујући и ДС),он мења политику и улази у ред про-европских опција што НЕМИНОВНО значи да прихвата политику ЕУ према Космету.

Томислав Николић је издао националистичку идеологију да би дошао у позицију у којој би могао да буде део власти.
Срамота!
 
Ако се Шешељ ускоро врати,политичка сцена ће доживети врхунац.
У том случају,не знам како ће Тома да се супротстави Шешељу у било ком погледу.Нит` има његово знање,ни ширину схватања националистичке идеологије(коју је сам Шешељ створио),ни интелигенцију,ни харизму,ни реторичке способности,а о ауторитету да не причамо.Једноставно,није му дорастао.
Друго,био би суочен са константним нападима због окретања леђа и мислим да би доживео судбину попут другог Шешељевог кума Вука Драшковића-пао на ниво статистичке грешке.

Томи остаје да се нада да Шешељ никада не изађе из Хага.Само у том случају има шансу да надмаши Вука у самосталном политичком деловању.

Малопре на ТВ,каже Тома како нико није хтео са СРС(што није тачно,ДСС јесте хтео),и да му је то сметало,те да нешто мора да се мења.Питање је зашто нико није хтео са СРС?Сви ми добро знамо тај одговор.А,ко су они који су међусобно сарађивали и могли са свима без обзира на декларативну политику?То су они који спроводе евроатланстку политику.Према томе,да би Тома сада био прихватљив осталима(укључујући и ДС),он мења политику и улази у ред про-европских опција што НЕМИНОВНО значи да прихвата политику ЕУ према Космету.

Томислав Николић је издао националистичку идеологију да би дошао у позицију у којој би могао да буде део власти.
Срамота!
Dečko, pre no što je Šešelj otišao u Hag, Šešelj je imao podršku 15%
Toma Nikolič je to udvostručio.
 
Toma se jednostavno umorio od borbe za ideale i hteo je da malo okusi slast vlasti. 8 godina se borio i nije uspeo u tome i onda je zbog toga popizdeo i resio da rasturi SRS.

A to sto Toma nije dosao do vlasti nije mu kriv ni Seselj ni SRS vec je on licno sam za to kriv jer ga je preveslao glupi avgust boris tadic i ubedio SPS i Dacica da idu u koaliciju sa njima mesto sa Tomom. Verovatno je i zbog toga Seselj kriv...

Eto kao pravi srpski patriota je otisao sa sve porodicom da letuje u NATO drzavu Tursku. Ajd u Grcku da je otisao ili prijateljski Egipat pa da razumemo al sta ce u Turskoj?

E moj Tomo pao si mnogo nisko....
 
Ако се Шешељ ускоро врати,политичка сцена ће доживети врхунац.
У том случају,не знам како ће Тома да се супротстави Шешељу у било ком погледу.Нит` има његово знање,ни ширину схватања националистичке идеологије(коју је сам Шешељ створио),ни интелигенцију,ни харизму,ни реторичке способности,а о ауторитету да не причамо.Једноставно,није му дорастао.
Друго,био би суочен са константним нападима због окретања леђа и мислим да би доживео судбину попут другог Шешељевог кума Вука Драшковића-пао на ниво статистичке грешке.

Томи остаје да се нада да Шешељ никада не изађе из Хага.Само у том случају има шансу да надмаши Вука у самосталном политичком деловању.

Малопре на ТВ,каже Тома како нико није хтео са СРС(што није тачно,ДСС јесте хтео),и да му је то сметало,те да нешто мора да се мења.Питање је зашто нико није хтео са СРС?Сви ми добро знамо тај одговор.А,ко су они који су међусобно сарађивали и могли са свима без обзира на декларативну политику?То су они који спроводе евроатланстку политику.Према томе,да би Тома сада био прихватљив осталима(укључујући и ДС),он мења политику и улази у ред про-европских опција што НЕМИНОВНО значи да прихвата политику ЕУ према Космету.

Томислав Николић је издао националистичку идеологију да би дошао у позицију у којој би могао да буде део власти.
Срамота!

Sramota su tvoji bezbrojni postovi u kojima bez ikakvih dokaza optužuješ i pljuješ tog čoveka.
 
Dečko, pre no što je Šešelj otišao u Hag, Šešelj je imao podršku 15%
Toma Nikolič je to udvostručio.

nije toma nista udvostrucio. popularnost SRS-a je rasla ne zbog tomislava nikolica, vec zbog tzv gubitnika tranzicije, razocaranih biraca nekadasnjeg DOS-a koji su se razocarali izdajama i prevarama DS-a i njihovih satelita, veoma losom ekonomskom situacijom, gubitkom posla, otimanjem Kosova i Metohije i tako dalje. Zbog toga je rastao broj pristalica SRS jer je narod od 2000te do danas lagano otvarao oci i video kakva su djubrad likovi iz Demokratske Stranke i ostalih njihovih trabanata
 
Na stranu to da ja o Šešelju mislim sve najgore i bez obzira na to što sam sigurna da je dotični savršeno sposoban da složi gadnu frku ne samo Tomi, za šta me baš briga, već i demokratama i građanima Srbije.... ipak, se nadam da će se ostvariti prognoze i da će ga naredne godine pustiti iz Ševeningena.
Za dugačku jezičinu i verbalni delikt - je već više nego dovoljno odležao. To je bar moje mišljenje.
 
Kakvog belaja?
Veci deo od onih koji sada podrzavaju seselja,gledaju u njemu mucenika koji je u Hagu i tamo se tesko pati.
A kada se poglavnik ( i ako se ) vrati ,vrlo brzo ce se ti isti podsetiti ko je u stvari seselj. Jedna neotesana budala kome se politika svodi na kidanje mikrofona,potezanje pistolja i prebijanje onih koji ne misle kao on i najnovije,sejanje kletvi.
 
Sramota su tvoji bezbrojni postovi u kojima bez ikakvih dokaza optužuješ i pljuješ tog čoveka.

Како без доказа?
Све изводим на основу изјава самог Томе и не могу да поверујем докле је догурао да је окренуо свој политички став за 360 степени.
 
Toma se jednostavno umorio od borbe za ideale i hteo je da malo okusi slast vlasti. 8 godina se borio i nije uspeo u tome i onda je zbog toga popizdeo i resio da rasturi SRS.

A to sto Toma nije dosao do vlasti nije mu kriv ni Seselj ni SRS vec je on licno sam za to kriv jer ga je preveslao glupi avgust boris tadic i ubedio SPS i Dacica da idu u koaliciju sa njima mesto sa Tomom. Verovatno je i zbog toga Seselj kriv...

Eto kao pravi srpski patriota je otisao sa sve porodicom da letuje u NATO drzavu Tursku. Ajd u Grcku da je otisao ili prijateljski Egipat pa da razumemo al sta ce u Turskoj?

E moj Tomo pao si mnogo nisko....

Evo ga i ovaj...

Pa, dobro bre, ljudi, koji vam je milokliz?

Pred same predsedničke izbore, u strahovitoj kampanji plašenja glasača, šešelj "pomogne" Tadiću sa svojim otvorenim pismom punim budalaština, koje je Toma neuspešno pokušao da ublaži.

Pred parlamentarne Šešelj se dogovori sa Koštunicom i sruši ugled Tomi.

Šešelj jednostavno nije mogao da podnese da Toma osvoji vlast dok je on u zatvoru.
 
Како без доказа?
Све изводим на основу изјава самог Томе и не могу да поверујем докле је догурао да је окренуо свој политички став за 360 степени.

A sta cemo sa izjavama seselja?
Da je milosevic najveci izdajnik u istoriji Srpskog naroda,pa onda u vlast sa njim.

Seti se samo sta je u svom testamentu napisao za kostunicu,a godinu dana posle toga mu poklanja premijersko mesto.
 
Ако се Шешељ ускоро врати,политичка сцена ће доживети врхунац.
Ako mislis da ce postati jos veci cirkus nego trenutno, u pravu si.

У том случају,не знам како ће Тома да се супротстави Шешељу у било ком погледу.Нит` има његово знање,ни ширину схватања националистичке идеологије(коју је сам Шешељ створио),ни интелигенцију,ни харизму,ни реторичке способности,а о ауторитету да не причамо.Једноставно,није му дорастао.

A odakle ti ideja da ce Toma da se bavi Seseljom i njegovim napadima?
Nije to njemu cilj i nije zato napustio SRS.
Seseljev SRS sada ima jos jednu temu o kojoj ce da mantra - domaci izdajnici, mada sumnjam da to danas zanima neki veci broj ljudi.
Друго,био би суочен са константним нападима због окретања леђа и мислим да би доживео судбину попут другог Шешељевог кума Вука Драшковића-пао на ниво статистичке грешке.

A ne razmisljas da ce tako SRS da pravi iste greske(mada ne mislim da su im to greske, vec ljudi jednostavno ne znaju za bolje) i da mantra o izdajama umesto da promeni plocu?
Onu plocu koja ih je i dovela dovde?
To bi bilo mnogo bolje za njih nego da se svaki dan bave Tomom.

Малопре на ТВ,каже Тома како нико није хтео са СРС(што није тачно,ДСС јесте хтео),и да му је то сметало,те да нешто мора да се мења.Питање је зашто нико није хтео са СРС?Сви ми добро знамо тај одговор.А,ко су они који су међусобно сарађивали и могли са свима без обзира на декларативну политику?То су они који спроводе евроатланстку политику.Према томе,да би Тома сада био прихватљив осталима(укључујући и ДС),он мења политику и улази у ред про-европских опција што НЕМИНОВНО значи да прихвата политику ЕУ према Космету.

Томислав Николић је издао националистичку идеологију да би дошао у позицију у којој би могао да буде део власти.
Срамота!

A koji je odgovor, evo ja ne znam?
Nagadjam nesto ali reci konkretno, zasto niko nece sa SRS-om?
Zasto ih niko ne shvata za ozbiljno, sem nekih marginalaca tipa LePen?
 
Da bog da ga Batić opet guzio pred celom skupštinom...
get_img

uuuuuuu, ovoliki uzitak ce osetiti
 
Eto kao pravi srpski patriota je otisao sa sve porodicom da letuje u NATO drzavu Tursku. Ajd u Grcku da je otisao ili prijateljski Egipat pa da razumemo al sta ce u Turskoj?

E moj Tomo pao si mnogo nisko....
VIdi, vidi jerry-ja prevrtljivca:mrgreen:
Kad je otvorena tema o njegovom letovanju u turskoj sakrio si se u mišiju rupu. Što ga tad nisi ovako opljunuo? :super:

E moj TIhi pao si mnogo nisko:bye:
 
Нит` има његово знање,ни ширину схватања националистичке идеологије(коју је сам Шешељ створио)
Je l' ti to hoces kas'ti da je Seki licno izmislio srpski nacionalizam?

Томислав Николић је издао националистичку идеологију да би дошао у позицију у којој би могао да буде део власти.
Ako je nesto izdao, izdao je ne nacionalisticku, vec ultranacionalisticku ideologiju, sa sve rasnim teorijama, programima progona i slicnim radostima. I neka je.

Mada si u pravu sto se tice Tominog motiva.
 

Back
Top