Srbija kuca na vrata EU

Jose Manuel Barosso je u Sredu izjavio da ce Srbija ""najverovatnije" 2009 dobiti Status Kandidata EU...ako postoji "dobra volja" obe strane to ce se verovatno desiti...:ok::super:
http://www.kurier.at/nachrichten/195268.php

Ахахаха.......... добар наслов а и добра тема...

Srbija kuca na vrata EU - јесте, ево и ја чујем ку(р)ц, ку(р)ц, ку(р)ц...:lol:
 
srbija kuca na vrata EU kuc kuc..otvara Mladic u svoj svojoj generalskoj odori sa sve cinovima i kaze ..dodjite sutra ..radno vreme mi je proslo:lol:

General Mladić je pred hapšenjem. BIA je ovih dana raskantala ostatke Vojne Bezbednosti koja mu je pružala podršku. Sad se par jataka batrga, ali to je već gotovo. Mladić je tako reći pao. Može se očekivati danas-sutra već njegovo hapšenje.

A mi smo i dalje na putu ka EU. Mogu Holandezi i par pojedinaca tome da se opiru, ali kad ostali prihvate, prihvatiće i oni. Mi smo iaonako već Evropa :lol:
 
dobra volja nase strane je tolko dobra da prelazi u cistu servilnost..ebes zemlju koja nema svoje ja na politickoj sceni

Ja bih volela da delim tvoj stav, ali nekada srpska politika toliko oteže i zapetljava.... da se pitam koliko su naši političari stvarno raspoloženi da uvedu Srbiju u EU...

Mada, ja sam optimista. Većina građana ne deli tvoje mišljenje i ne doživljava ispunjenje međunarodnih obaveza kao servilnost, a takođe, smatra i veruje da je Srbiji mesto u EU. Zato verujem da će se i desiti kao što je u temi i najvljeno da konačno 2009. dobijemo status kandidata :)
 
General Mladić je pred hapšenjem. BIA je ovih dana raskantala ostatke Vojne Bezbednosti koja mu je pružala podršku. Sad se par jataka batrga, ali to je već gotovo. Mladić je tako reći pao. Može se očekivati danas-sutra već njegovo hapšenje.

A mi smo i dalje na putu ka EU. Mogu Holandezi i par pojedinaca tome da se opiru, ali kad ostali prihvate, prihvatiće i oni. Mi smo iaonako već Evropa :lol:

koja smo mi sila reci a?
nego jel ti to tako samo preko neta lecis komplekse ili.........necujem nikad nesto na ulici ljdi da pricaju.............
 
General Mladić je pred hapšenjem. BIA je ovih dana raskantala ostatke Vojne Bezbednosti koja mu je pružala podršku. Sad se par jataka batrga, ali to je već gotovo. Mladić je tako reći pao. Može se očekivati danas-sutra već njegovo hapšenje.

A mi smo i dalje na putu ka EU. Mogu Holandezi i par pojedinaca tome da se opiru, ali kad ostali prihvate, prihvatiće i oni. Mi smo iaonako već Evropa :lol:

Sumnjam da ce R.Mladica zivog uhvatiti...:roll:
 
Sumnjam da ce R.Mladica zivog uhvatiti...:roll:

Pa nek ga uhvate i mrtvog, samo da nam se skinu s k***a. Je6e nas Ratko godinama. Da je čovek, otišao bi u hag da brani srpstvo, nebi ćutao kao pi*ka i gledao kako mu narod zbog njega ispašta više od decenije. Gde li je njemu da pročita onih par postova sa teme o herojstvu i žrtvi za više ciljeve.

Anyway, mi u EU moramo, ovako ili onako.
 
General Mladić je pred hapšenjem. BIA je ovih dana raskantala ostatke Vojne Bezbednosti koja mu je pružala podršku. Sad se par jataka batrga, ali to je već gotovo. Mladić je tako reći pao. Može se očekivati danas-sutra već njegovo hapšenje.

A mi smo i dalje na putu ka EU. Mogu Holandezi i par pojedinaca tome da se opiru, ali kad ostali prihvate, prihvatiće i oni. Mi smo iaonako već Evropa :lol:

Uskoro noc bensedina 2.....

:hahaha::rotf::super:
 
Jose Manuel Barosso je u Sredu izjavio da ce Srbija ""najverovatnije" 2009 dobiti Status Kandidata EU...ako postoji "dobra volja" obe strane to ce se verovatno desiti...:ok::super:
http://www.kurier.at/nachrichten/195268.php

"Највероватније" и "ако постоји добра воља"...иди бегај.:)

Него,шта ћемо са Косметом у том случају?Шта ћемо са речима Данијела Сервера и Ричарда Холбрука,а шта са речима специјалног представника ЕУ Питера Фејта да Срби неће имати своја права док не прихвате шиптарску владу на Космету која је прогласила независност од Србије?
 
Hmmm.....kad malo bolje razmislim nemaju bas sve drzave EU svoje "JA" pa opet ....uzecu primer Austriju-ko nju nesto pita?a oni lepo zive....makar i kao prodane dushe...al" im lepo....


kad si vec uzeo za primer austriju..zar austrijanci ne izglasase onog jerga hajdera..desnicara i nacionalistu..pa ga na sili smenise..evropejci..

ko jos postuje izbornu volju gradjana?
 

Back
Top