Ona traži njega - On traži nju

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
'Ajde, bar malo da se uozbiljimo. ( Neko bi pitao: "A zašto ?" 8) )

Evo upravo sam primetio interesantan podatak, pa da malo proćaskamo na temu. Na forumu: Ona traži njega ima oko 12.500 postova, a na forumu: On traži nju oko 6.250. Dakle upola manje ! Wow ! Šta se dešava ? Ima li komentara ? Kako i zašto ONE nas više traže nego MI njih ?
 
Milojko Vasic:
'Ajde, bar malo da se uozbiljimo. ( Neko bi pitao: "A zašto ?" 8) )

Evo upravo sam primetio interesantan podatak, pa da malo proćaskamo na temu. Na forumu: Ona traži njega ima oko 12.500 postova, a na forumu: On traži nju oko 6.250. Dakle upola manje ! Wow ! Šta se dešava ? Ima li komentara ? Kako i zašto ONE nas više traže nego MI njih ?
One ne traže, već mi tamo komentarišemo.
 
Milojko Vasic:
'Ajde, bar malo da se uozbiljimo. ( Neko bi pitao: "A zašto ?" 8) )

Evo upravo sam primetio interesantan podatak, pa da malo proćaskamo na temu. Na forumu: Ona traži njega ima oko 12.500 postova, a na forumu: On traži nju oko 6.250. Dakle upola manje ! Wow ! Šta se dešava ? Ima li komentara ? Kako i zašto ONE nas više traže nego MI njih ?

Mislim da ovog puta nisi u pravu Milojko. Broj topica bi trebao da govori o tome ko koga vise trazi a ne broj postova. A kao sto mogu da primetim na podforumu "On trazi nju" ima mnogo vise topica... A veliki broj postova na podforumu "Ona trazi njega" bi trebao da ukazuje da je veci broj muskaraca koji se odazivaju na pozive devojaka nego li obrnuto... Ne posecujem ove forume tako da nisam kompetentna i mozda nisam u pravu...
 
Milojko Vasic:
'Ajde, bar malo da se uozbiljimo. ( Neko bi pitao: "A zašto ?" 8) )

Evo upravo sam primetio interesantan podatak, pa da malo proćaskamo na temu. Na forumu: Ona traži njega ima oko 12.500 postova, a na forumu: On traži nju oko 6.250. Dakle upola manje ! Wow ! Šta se dešava ? Ima li komentara ? Kako i zašto ONE nas više traže nego MI njih ?
:idea: :arrow: :?:
 
DisMisaL:
mishica:
Da li se to meni samo cini ili vaga 'dizze' Milojka? :lol:
Aha, Patak je otpevao svoje, sada je red na gazdu kafane da ponovo zabavlja pijane goste.
prijatelju,nemam tih aspiracija :oops: ovo je moj revolt :?: ako je gazda pijan, nisu svi gosti pijani :oops: nekim temama je mesto na "drugom mestu" :?: pročitajte sve naslove tema :oops: kakve li ironije :wink: fiskalne kase i "savremeni muškarac" :wink: :?:neke teme su uvredljive i degutantne :lol: šta ti misliš "DisMisal" :?:
 
Ajd kad mi se čini da ti toliko znači mišljenje. Ne znam koje su to teme pogodne za ovaj podforum, a koje ne, ali za mene i za mnoge je Birtija kod Gazda Milojka pre svega mesto za opuštanje. I u njoj se do mnogih zaključaka dolazi na jedan drugi, duhovit način. Što ih ne čini nimalo neozbiljnim, naprotiv. Postoje neki kojima to smeta, i koji bi želeli više filozofski i teoretski pristup temama i odgovorima na njih. Njihov problem.
 
E koliko sam ja puta tamo ostavljao poruke i nista.
Niko da se javi.(znam da sam omrazen,ali ne bas toliko).Ne mogu vise ozbiljno da uzmem da iko vise ozbiljno trazi nekoga,sve mi to lici na jedno najobicnije zezanje,na prosipanje gluposti.
Dajte malo ozbiljnosti jer ipak POSTOJE oni koji zaista traze nekoga.
 
DisMisaL:
Ajd kad mi se čini da ti toliko znači mišljenje. Ne znam koje su to teme pogodne za ovaj podforum, a koje ne, ali za mene i za mnoge je Birtija kod Gazda Milojka pre svega mesto za opuštanje. I u njoj se do mnogih zaključaka dolazi na jedan drugi, duhovit način. Što ih ne čini nimalo neozbiljnim, naprotiv. Postoje neki kojima to smeta, i koji bi želeli više filozofski i teoretski pristup temama i odgovorima na njih. Njihov problem.
meni se prijatelju ne čini, nego mislim da je to korektnije :?: ti si me prozvao na neki način :?: budi iskren pa priznaj: kakve veze imaju sledeće teme sa FORUM-om...savremeni muškarac:pokvarene fiskalne kase,koliko članova je potrbno da se promeni sijalica, šta je prevara, pravopis i slično :oops: ostale teme neću ni da pominjem :roll: on uživa u svojoj narcisoidnosti, pa kud god se okrenem, ja natrčim na Milojkovu temu :?: ako je i birtija mislim da je previše degutantno 8)
 
Je li Kole, a ti kada držiš čas, jer odmah sa vrata vičeš "U upor za sklek, 1,2,3,4,..." ili se ponekad i malo našališ? Milojko je takav i voli da daje duhovite prikaze svoje okoline, kako u RL, tako i na Forumu. Meni se to sviđa. Takve stvari opuštaju ljude i neopisivo su bolje od prozivki i vređanja do kojih dolazi na 'ozbiljnim' temama.
Možda ne deluju kao najprikladnije za Savremenog Muškarca, ali to je ono što smo mi. Pomalo luckasti, pomlo lucidni. Način za prežuivljanje u svem ludilu koje vlada oko nas. Ovo je pre svega važilo za mene, jer ne mogu govoriti i u ime drugih, ali mislim da će se neki složiti sa izrečenim.
 
DisMisaL:
Je li Kole, a ti kada držiš čas, jer odmah sa vrata vičeš "U upor za sklek, 1,2,3,4,..." ili se ponekad i malo našališ? Milojko je takav i voli da daje duhovite prikaze svoje okoline, kako u RL, tako i na Forumu. Meni se to sviđa. Takve stvari opuštaju ljude i neopisivo su bolje od prozivki i vređanja do kojih dolazi na 'ozbiljnim' temama.
Možda ne deluju kao najprikladnije za Savremenog Muškarca, ali to je ono što smo mi. Pomalo luckasti, pomlo lucidni. Način za prežuivljanje u svem ludilu koje vlada oko nas. Ovo je pre svega važilo za mene, jer ne mogu govoriti i u ime drugih, ali mislim da će se neki složiti sa izrečenim.
mislim da si zamenio teze :oops: obraćaš se pogrešnoj osobi :?: ja sam vaga :oops: nemam ništa protiv opuštenih tema, ali pokvarene fiskalne kase i pravopis ne znam gde da udenem :wink: njegove teme, koje zaslužuju pažnju već nedelju dana su tu...a koje su promašene one već padaju u zaborav 8) to se vidi i iz priloženog :shock: da ih nisam ja izvadila iz naftalina, mi ne bi imali sa čim da se zabavljamo :P
 
Yeah... pa da!
Sto bi savremeni muskarac morao da zna da zameni sijalicu, ili sta ga briga za fiskalnu kasu, a na prevaru ne sme ni da pomisli ako je savremen. Humor definitivno nije za savremenog momka!
Pravopis?!?!
Maaaa neeeee, ne treba to njemu!
I nije te DisMisal prozvao vago, ja sam samo primetila da 'dizzes' Milojka, sve si mu digla... mislim, teme :lol: i onda si se jos naljutila, sada jos samo da shvatimo na koga - na Milojka, na DisMisala, na sebe, mene? (e da, ja nisam iz ove price, zbrisem uvek cim zagusti, mozes me prozivati koliko hoces!)
Inace, imas i "Zenski kutak" i proverila sam, nema tamo fiskalne kase!
 
mishica:
Yeah... pa da!
Sto bi savremeni muskarac morao da zna da zameni sijalicu, ili sta ga briga za fiskalnu kasu, a na prevaru ne sme ni da pomisli ako je savremen. Humor definitivno nije za savremenog momka!
Pravopis?!?!
Maaaa neeeee, ne treba to njemu!
I nije te DisMisal prozvao vago, ja sam samo primetila da 'dizzes' Milojka, sve si mu digla... mislim, teme :lol: i onda si se jos naljutila, sada jos samo da shvatimo na koga - na Milojka, na DisMisala, na sebe, mene? (e da, ja nisam iz ove price, zbrisem uvek cim zagusti, mozes me prozivati koliko hoces!)
Inace, imas i "Zenski kutak" i proverila sam, nema tamo fiskalne kase!
tebi se priviđa Milojko :?: ja se nisam naljutila, jer je ovo polemika i razmena mišljenja :twisted: nego, zaista otkud ti ovde..što zabadaš taj tvoj mali prćasti nosić svugde :?: :?:
 

Back
Top