Akvabik - Aerobik u vodi

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Da li je koristan? Nameravam da sada pocnem sa odlascima ( vikendom samo)...Kombinujem ga sa saunom....
Ali ne znam da li moj organizam ima neku korist od toga. Cini mi se da je preterano lagana aktivnost...
Ako neko zna - neka mi odgovori.
 
Isla sam ja na Akvabik na Starom DIF-u prosle godine.
Prija mi, ali mi je previse lagano, a i prepun je bazen, jedva radim vezbe.
U stvari ja i nisam isla da bih nesto se zatezala ili sta ja znam, nego zbog relaksacije. Odem u saunu, pa ledena voda, pa se vratim u saunu i ja sam kao preporodjena...
Ali neke od dama koje dolaze na "Akvabik" nisu naucile da treba da skinu sminku pre ulaska, da se istusiraju pre nego udju u vodi i to kad zamirise u vodi - e to je ludilo.:rotf:
 
Kakvi su uslovi/higijena na Starom DIF-u?
Sta dobijas i da li ista dobijas od opreme ili 'sve svoje sa sobom nosis'...oprema...ormaric...obezbedjenje...parking?
Znaci, po prvi put u Beogradu zelim da podjem na akvabik...u Dubaiju (gde sam jedino i isla na akvabik) je trebalo samo da se dosetam s kljucem za ormaric, a ovde polazim s mislju i predrasudama da bi trebalo da ponesem OGROMNU torbu kao za kampovanje.. :confused:
 
Ништа од опреме не добијаш на Старом ДИФ. Своју носиш.
Паркинг постоји одмах испред улаза у зграду Центра и са стране...Обезбеђење кључа Твог ормарића је тета која чисти базен или ради тако неке ствари...
Услови у смислу хигијене и нису неки. Ако уграбиш слободну индивидуалну свлачионицу (а то ти је просторија у којој не можеш да се окренеш, али имаш кључ да закључаш ствари) онда је до извесне мере ОК. Ако не онда идеш у заједничку, а то је безвезе...Није то само до Старог ДИФ-а него и до жена која долазе. У 90 посто случајева улазе у базен са шминком на лицу, без капе, мада је она обавезна, парфем се осећа док радиш вежбе...Иначе, није ограничен број корисница, па је у базену понекад таква гужва да не можеш да се окренеш, а жена која Ти је најближа те шутира колико Ти је близу...
Добре стране су што користош сауну када завршиш вежбе...И то је стварно супер...
Мени се не допада никако Акбавик на Старом ДИФ -у због горепоменутих чињеница..
Међутим, нешто сам се везала за те људе тамо и онда га не мењам, а стално причам да ћу ићи на друго место...
 
Poslednja izmena:
rachell792505

А што баде мантил?
Кад се пресвучеш истушираш се, дођеш до базена и то ти је...
Кад завршиш имаш 15 минута да пливаш, користиш сауну (као што ја радим, пошто нисам неки пливач, а и сауна ми је опуштајућа уз комбинацију са хладним тушем), онда одеш у свлачионицу..
Понеси гел за тушрање, фен за косу (ја носим капицу, али увек поквасим макар део косе)...И увек пијем сок кад завршим...Некад у ресторану, а некад купим на киоску...Ето, тако...Па можда се сретнемо тамо...
 
Poslednja izmena:
Bila sam sinoc na Vracaru...informativno...ljubazno osoblje za ne poverovati :super:
Moze placanje usluga i katicom (Visa).
Pojedinacna karta 400.
Cena za mesec dana po 2 puta nedeljno 3000 din...
Zastupljeno od PON-SUB, moze da se kombinuje i mali bazen (21h UT-CET, SUB od 15h) ili veliki bazen (20h PON-SRE-PET, petak sa saunom).
Od opreme se ne dobija NISTA sve svoje sa sobom poneti :thumbdown:

Razgovarala sam sa prijateljicom koja vodi klince na plivanje...higijena je kaze ok...imaju sopstvenu kotlarnicu i to je ok...svlacionica je zajednicka....

Razmislicu... :whistling:
 

Back
Top