zasto se...

a znaci to je fora :lol:
...pa naravno da jeste, mada ja mislim da zzenke, prave zzenke vole bol, jaoj kad mi kazze " to care tvrdi, nagnavaj me jache, ah ah ah , tooooo, udari me majmune, jaooooj osetjam svaku venu na tvom dzinovskom, nabreklom pajseru, cchukaj me malo u ankicu, ma shta malo odalami me otju da vidim krv svuda po sobi aaaaah itd..." ja poludim, zbog zubarke te notjima se budim...:)
 
...pa naravno da jeste, mada ja mislim da zzenke, prave zzenke vole bol, jaoj kad mi kazze " to care tvrdi, nagnavaj me jache, ah ah ah , tooooo, udari me majmune, jaooooj osetjam svaku venu na tvom dzinovskom, nabreklom pajseru, cchukaj me malo u ankicu, ma shta malo odalami me otju da vidim krv svuda po sobi aaaaah itd..." ja poludim, zbog zubarke te notjima se budim...:)

:) sad ga pretera...ali ima nesto u tvom prvom postu ;)
 
hm :think: pa ono...ne znam :)

znaci ovde svi samo fino vode ljubav i niko nikad nije imao grublji seks....e mora da sam pogresila pdf danas :lol:

Ne vode svi fino ljubav. Ko to kaže debelo laže.
Znači ti nisi postavila pitanje o s/m varijantama već o malo grubljem seksu. Neka mi kaže neko da nikad nije imao grub seks i ja ću mu reći da nije normalan!
 
u nekim pozama i sticajem okolnosti, dimenzionalnih :lol: moze zenu da boli ne? a neki muskarci samo sto ne svrse u sek kad vide da zenu boli..
eto na tako nesto sam recimo mislila..ne na samaranje, bicevanje, krv i lomljenje ruku i nogu :lol:
 
Ne vode svi fino ljubav. Ko to kaže debelo laže.
Znači ti nisi postavila pitanje o s/m varijantama već o malo grubljem seksu. Neka mi kaže neko ko nikad nije imao grub seks i ja ću mu reći da taj nije normalan!

a mene je zanimalo...zanima me uvek kako zasto i zbog cega mozak funkcionise :)
dakle sta je podloga toga...ono frojd i te fore :lol:
 

Back
Top