Biznis Ideje?

mmarko848

Obećava
Poruka
67
Zanima me za prijatelja on Raspolaze sa nekih 50.000 eura, hteo bih da krene u neki biznis ali nezna u šta. Plasi se da ulozi toliki novac za koji je dugop i teško radio da ga izgubi tek tako...Šta vi preporucujete da je najbolje raditi u šta je najbolje krenuti. Stanuje u Zemunu. Hvala lepo
 
A jel taj "tvoj prijatelj" ima internet ? Nemoguće je da ima 50 000 ojra a da nema net. Kaži ti tom "tvom prijatelju" (čitaj-sebi) da za te pare otkupi zemunski klan ili bar deo zemunskog klana za koji je do sada radio. :D
 
A jel taj "tvoj prijatelj" ima internet ? Nemoguće je da ima 50 000 ojra a da nema net. Kaži ti tom "tvom prijatelju" (čitaj-sebi) da za te pare otkupi zemunski klan ili bar deo zemunskog klana za koji je do sada radio. :D

molim moderatira da izbrise ove gluposti to samo prost covek moze da kaze. Moj prijatelj ima internet al sta ce s njim kad nema neku dobru ideju. On je dosta svog zivota proveo u Inostranstvu a ne tamo gde ti mislis.....




BUDALO:super:
 
Moje pitanje se odnosilo na to da je mogao on lično da otvori ovu temu a ne ti. Ako je pare zaradio u inostranstvu i ako tamo nema ogranka zemunskog klana onda je OK i prihvati moje izvinjenje zbog "gluposti".

BUDALO ! :super:
 
Nacitah se ja svega i svacega, po ovim forumima, ali ovoj temi i njenim ucesnicima skidam kapu. Hehe svasta.
Ovako da ja coveka posavetujem.
Pozdravite Vaseg prijatelja i recite mu da postoji zanimanje FINANSIJSKI SAVETNIK. Na zapadu je sasvim uobicajeno, ali ima dobrih finansijskih savetnika i u Srbiji.
A sto se mene licno tice, najsigurnije mu je da ulozi novac u nekretnine. Obrt nije tako brz, ali je siguran.
 

Back
Top