"Južni tok" - samo san?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajmo da vidimo vaše mišljenje:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=128296&datum=2008-09-11


http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=56406

Moje mišljenje je da će nas Ruje izraditi samo tako....................:otkacio:

А чему су се шибицари и шићарџије корумпиране у Влади Србији НАДАЛИ ? Да ће у циљу ПРЕДИЗБОРНЕ КАМПАЊЕ да потпишу Споразум са Русијом у који је унета и цена за 51% - а да ће онда после потписаног уговора да се зајеб*ава сељачина Динкић и врши нову процену и тражи баснословну лову САМО ЗАТО ШТО ЈЕ АГЕНТ ДРУГЕ КОМПАНИЈЕ чијим присуством би Србија била у тоталној енергентској зависности ... ако сте се надали да су Руси дијаболе - зезнули сте се... има да дигну руке од гов*ана и да оду другим путем што је човек лепо и саопштио:

Predstavnik Rusije je tako, na indirektan način, ukazao na opasnost da odugovlačenjem i insisitranjem na većoj ceni od 400 miliona evra za 51 odsto Naftne industrije Srbije, naša zemlja može da izgubi projekat gasovoda.
 
А чему су се шибицари и шићарџије корумпиране у Влади Србији НАДАЛИ ? Да ће у циљу ПРЕДИЗБОРНЕ КАМПАЊЕ да потпишу Споразум са Русијом у који је унета и цена за 51% - а да ће онда после потписаног уговора да се зајеб*ава сељачина Динкић и врши нову процену и тражи баснословну лову САМО ЗАТО ШТО ЈЕ АГЕНТ ДРУГЕ КОМПАНИЈЕ чијим присуством би Србија била у тоталној енергентској зависности ... ако сте се надали да су Руси дијаболе - зезнули сте се... има да дигну руке од гов*ана и да оду другим путем што је човек лепо и саопштио:

Predstavnik Rusije je tako, na indirektan način, ukazao na opasnost da odugovlačenjem i insisitranjem na većoj ceni od 400 miliona evra za 51 odsto Naftne industrije Srbije, naša zemlja može da izgubi projekat gasovoda.

A onaj Ruja iz njihove privredne komore što kaže da tek sada treba da se sa Italijanima izradi studija izvodljivosti i ekonomske opravdanosti izgradnje Južnog toka?!?!?!?

Ajde bre eremita ne palamudi više gluposti.............Zar nismo mi prema Rujama ispoštovali naš deo dogovora??? Jesmo! A šta sad oni ser.u???? :otkacio:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajmo da vidimo vaše mišljenje:

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=5&status=jedna&vest=128296&datum=2008-09-11


http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=56406

Moje mišljenje je da će nas Ruje izraditi samo tako....................:otkacio:

Хоћете и Русе да пљачкате. Није вам довољно што сте опљакали Србију. Пола Србије сте продали хрватима. Одбацили Српске богаташе из дијаспоре који нису хтели да вас потплате. Дошао је крај свим окупаторима у Србији, доћи ће и ваш.
 
А чему су се шибицари и шићарџије корумпиране у Влади Србији НАДАЛИ ? Да ће у циљу ПРЕДИЗБОРНЕ КАМПАЊЕ да потпишу Споразум са Русијом у који је унета и цена за 51% - а да ће онда после потписаног уговора да се зајеб*ава сељачина Динкић и врши нову процену и тражи баснословну лову САМО ЗАТО ШТО ЈЕ АГЕНТ ДРУГЕ КОМПАНИЈЕ чијим присуством би Србија била у тоталној енергентској зависности ... ако сте се надали да су Руси дијаболе - зезнули сте се... има да дигну руке од гов*ана и да оду другим путем што је човек лепо и саопштио:

Predstavnik Rusije je tako, na indirektan način, ukazao na opasnost da odugovlačenjem i insisitranjem na većoj ceni od 400 miliona evra za 51 odsto Naftne industrije Srbije, naša zemlja može da izgubi projekat gasovoda.
A ovim sa Rusima ugovorom ne bi bila u zavisnosti ?:think:
 
Nisam ni sumnjao da ćeš ti biti taj koji će da izjavi tako neviđenu glupu floskulu.............Razumem te....................Ipak su to tvoje mentalne (ne)sposobnosti............:ok:

Антисрпски и антируски манијак о менталним способнистима
happy0032.gif
 
Није било лепо што су ушли у први светски рат због Срба. Ти би хтео да над Србима врше геноцид, као што твоји западњаци раде.


Da, da, sigurno su usli u WWI zbog Srba...:)

Jedino u sta je ta stoka usla zbog Srba je Vojvodina 1945. da pljackaju, ubijaju i siluju...doduse, usao je i veliki broj njihovih prostitutki u Srbiju pre neku godinu...
 
Антисрпски и антируски манијак о менталним способнистима
happy0032.gif

Ma važi..............Obećavam da nikome ubuduće neću dozvoliti da ti trese kavez ili trubi u pećinu dok spavaš i da ćeš lekova imati uvek dovoljno.............Ako uopšte za tebe i postoji mogućnost da ti neko obezbedi dovoljne količine lekova pošto iste trošiš na tone..............:ok:
 
Da, bas bracu...:)...pa taj ko je njima "brat" bolje da izvrsi suicid odma'.

Како ти је лепо кад је запад отео Србима Крајину и Косово. Отимају Војводину и подржавају највеће антисрпске манијаке на балкану. Пресешће ти весеље.
 
Ma važi..............Obećavam da nikome ubuduće neću dozvoliti da ti trese kavez ili trubi u pećinu dok spavaš i da ćeš lekova imati uvek dovoljno.............Ako uopšte za tebe i postoji mogućnost da ti neko obezbedi dovoljne količine lekova pošto iste trošiš na tone..............:ok:

То само такозване демократе се дрогирају. Твоји болесноумни коментари о Русима показује ко си и чиме се дрогираш.
 
То само такозване демократе се дрогирају. Твоји болесноумни коментари о Русима показује ко си и чиме се дрогираш.

Ja ti rekoh malo pre tako da nadalje neću da komentarišem tebe i tvoje gluposti............Ajde ne spamuj više temu......................Idi sad malo pa se svađaj sam sa sobom...............
 
Da, da, sigurno su usli u WWI zbog Srba...:)

Jedino u sta je ta stoka usla zbog Srba je Vojvodina 1945. da pljackaju, ubijaju i siluju...doduse, usao je i veliki broj njihovih prostitutki u Srbiju pre neku godinu...

ИМам родбину у Војводини која је много захвална Русима што су ушли у ww2 и ослободили их од вас окупатора, који сте бацали Србе испод леда.
 
Ти по цео дан на форуму једеш г.вна, иди их једи негде другде.

Nažalost, ta gov.na koja pominješ je tvoj svakodnevni jelovnik a uz to i specijalitet a ja da ih jedem neću jer nisi ukusan.............................

Tema je otvorena na osnovu pisanja 2 lista koja nisi prokomentarisao uopšte već si krenuo da vređaš...........Ne iznenađuje me to. Već sam ti ranije napisao i zašto..............Nisi shvatio da je poenta postovanje na nekoj temi iznošenje svojih stavova a ne spamovanje glupostima i nabijanje broja poruka.........Jadniče idi malo se informiši............Kupi knjigu o bon-tonu..............Znaš šta je to? Ono što takvi kao ti nisu ni prošli pored toga a kamoli videli........................:rotf::rotf::rotf:
 
Nažalost, ta gov.na koja pominješ je tvoj svakodnevni jelovnik a uz to i specijalitet a ja da ih jedem neću jer nisi ukusan.............................

Tema je otvorena na osnovu pisanja 2 lista koja nisi prokomentarisao uopšte već si krenuo da vređaš...........Ne iznenađuje me to. Već sam ti ranije napisao i zašto..............Nisi shvatio da je poenta postovanje na nekoj temi iznošenje svojih stavova a ne spamovanje glupostima i nabijanje broja poruka.........Jadniče idi malo se informiši............Kupi knjigu o bon-tonu..............Znaš šta je to? Ono što takvi kao ti nisu ni prošli pored toga a kamoli videli........................:rotf::rotf::rotf:

G.vnara antisrpska i antiruska o bontonu
happy0007.gif
. Napisao samo o temi. Rusi su odavno imali pravo da vas oteraju u prokletstvo kad ih zajebavate i hocete i njih da pljackate, kao sto ste opljackali Srbiju. G.vnare kao ti jedu g.vna po ceo dan, pa nije ni cudno da si pun g.vna.
 
ИМам родбину у Војводини која је много захвална Русима што су ушли у ww2 и ослободили их од вас окупатора, који сте бацали Србе испод леда.

:)

Cudna ti neka rodbina...imam ja rodbinu u Vojvodini, a i mnoogo, mnogo poznanika, prijatelja...uglavnom starosedeoci (sto znaci da su bili tamo kada su crveni divljali, ili imaju nekog u rodbini koji su svedoci)...i, gle cuda, SVI znaju cinjenice dijametralno suprotne od ovih koje navodis.

Sto se tice prostitutki, tu takodje ima mnogo svedoka, i ja sam ih vidjao i to n puta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top