Fenomen novosadskih muskaraca

studentkinje24

Početnik
Poruka
2
Zabezeknute desavanjima u nasim,nazovi ljubavnim zivotima,odlucile smo da na forumu saznamo nesto vise o fenomenu novosadskih "frajera"...
Pola grada se okrece za nama na ulici i dobacuju razne ponude braka,u izlasku svi bulje kao nenormalni,ALI 99% njih ne prilazi.Onaj 1% ostaje za one retke koji pridju,napadaju i pljuju u lice pricajuci o kojekakvim glupostima iz svog finansijskog zivota.Kada se IPAK desi da se upozna neko normalan,obicno na nekoj private zurci,sve bude savrseno,cak neverovatno savrseno,spontano,spika kao iz raja,osecaj kao da se znate sto godina,a sutra...Poziv za vidjanje,vas dvoje sami,i dalje je sve savrseno,odlazis kuci presrecna i kontas kako jedva cekas da se vidite ponovo...BUT,njega nema da se javi,zauzet je...To je prvo sto pomisljas,tako prodju 3 dana i onda odlucis da ti njemu pises,odgovara:"Nazvacu te",ali opet nista.Premotavajuci film narednih dana ne mozes da shvatis svoju gresku,ali on se ipak vise nikada ne javi...ZASTO? :dontunderstand:
 
Nemoj da se uzbudjujes. S tobom je sve u redu, ali oni malo imaju problem "Sta ce reci svet". U NS svi znaju sve, tako da je to problem koji tebe mori. Iako ja volim NS i imam dosta prijatelja tamo, ipak, mogu da ti kazem da su oni prilicno robovi svoje sredine.
Tako ste vi izasli, njega je osmekalo drustvo da je imao devojku i sada on krece dalje u pohode. Sta ste vi radili i da li ste nesto radili to ostaje samo izmedju vas, ali i izmedju njegovih prijatelja, tako da ako saznas da si profuknjaca, samo se opusti, jer ste mozda nesto radili, cega se ti i ne secas...;)
 
srele ste bosance....
ta kod vas u Novom Sadu su su uglavnom "lagano", "polako gari", "raspadam se".....BEZIVOTNI, ako nisu bezivotni ono glume frajere...udruzite se sa studentkinjama iz Bg-a pa da vidite sta su problemi.

ukrug....video igrice i kompjuteri ubise i ljubav i sex i "frajere"....

pu pu pu da vas prodje maler i Vas neko da "bocne" :-)
 
Idite u Sirig,Srbobran,Curug,Żabalj,Djurdjevo...tamo mozete da se zabavite i da navatate nesto sto ce vas pozvati sutra...mi Novosadjani bas i ne volimo ribe za kojima se svi okrecu.Mozda da promenite imidz i da sacekate da vas startuje neko normalan,a ne stalno neki Bumbari sa finansijskim izvestajem u dzepu,verovatno izgledate kao lak plen za takve
 
Idite u Sirig,Srbobran,Curug,Żabalj,Djurdjevo...tamo mozete da se zabavite i da navatate nesto sto ce vas pozvati sutra...mi Novosadjani bas i ne volimo ribe za kojima se svi okrecu.Mozda da promenite imidz i da sacekate da vas startuje neko normalan,a ne stalno neki Bumbari sa finansijskim izvestajem u dzepu,verovatno izgledate kao lak plen za takve

brate zaboravio si Gospodjince:(
 
Zabezeknute desavanjima u nasim,nazovi ljubavnim zivotima,odlucile smo da na forumu saznamo nesto vise o fenomenu novosadskih "frajera"...
Pola grada se okrece za nama na ulici i dobacuju razne ponude braka,u izlasku svi bulje kao nenormalni,ALI 99% njih ne prilazi.Onaj 1% ostaje za one retke koji pridju,napadaju i pljuju u lice pricajuci o kojekakvim glupostima iz svog finansijskog zivota.Kada se IPAK desi da se upozna neko normalan,obicno na nekoj private zurci,sve bude savrseno,cak neverovatno savrseno,spontano,spika kao iz raja,osecaj kao da se znate sto godina,a sutra...Poziv za vidjanje,vas dvoje sami,i dalje je sve savrseno,odlazis kuci presrecna i kontas kako jedva cekas da se vidite ponovo...BUT,njega nema da se javi,zauzet je...To je prvo sto pomisljas,tako prodju 3 dana i onda odlucis da ti njemu pises,odgovara:"Nazvacu te",ali opet nista.Premotavajuci film narednih dana ne mozes da shvatis svoju gresku,ali on se ipak vise nikada ne javi...ZASTO? :dontunderstand:

Jel' ste vas dve ono, 100% sigurne da niste straobalno glupe i te fore?
 
da dodjete kod mene u mahalu... pusti ti kragujevac i te gradove.. da vidis ti sta je lepota kad se sator razvuce... pa Koki zasv... e, kad smo vec kod Kokija... Baki, pitao me je opet... hoce da zna da li da racuna na tebe il' ne? posto treba da ide da uzme vizu za austriju...
 
Idite u Sirig,Srbobran,Curug,Żabalj,Djurdjevo...tamo mozete da se zabavite i da navatate nesto sto ce vas pozvati sutra...mi Novosadjani bas i ne volimo ribe za kojima se svi okrecu.Mozda da promenite imidz i da sacekate da vas startuje neko normalan,a ne stalno neki Bumbari sa finansijskim izvestajem u dzepu,verovatno izgledate kao lak plen za takve

A zasto vi novosadjani ne volite kada vam devojka super izgleda?
:dontunderstand: Zasto je lepota MANA? I zasto bi ja morala da menjam svoj imidz zbog nekoga? Ako cu se vec nekom svideti onda nek me prihvati takvu kakvu jesam... :ljutko:
 
A zasto vi novosadjani ne volite kada vam devojka super izgleda?
:dontunderstand: Zasto je lepota MANA? I zasto bi ja morala da menjam svoj imidz zbog nekoga? Ako cu se vec nekom svideti onda nek me prihvati takvu kakvu jesam... :ljutko:

A shta mislish, mozda si uvek naletala na tipove koji su samo za kres varijantu...?
I ne verujem da si se muvala sa svakim Novosadjaninom...promeni malo mesta u gradu gde izlazish.
 

Back
Top