Hrvatska: Engleska

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Ovo sve što sam napisao uzmite sa REZERVOM , prvi put pišem ovakvu prognozu.
_______________


Evo žao mi je zbog više stvari. Prvo što moj kompa zvjezdoznanac nije ovdje da se zajedno kladimo, drugo što se nitko nije sjetio ove teme.

utakmica počinje danas u 20.45

Dakle gledamo elekciju, gledamo trenutak, ovo je natalna karta početka utakmice:

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...go.x=8&go.y=12&nhor=30&go.x=15&go.y=9

Moramo znati genetski horoskop prije svega. Englezi su hladni Jarac, a mi smo nešto manje hladna Djevica.

Ac je na 2 Bika, sama egzaltacija Mjeseca, govori o velikoj medijskoj praćenosti ali naravno govori i o domaćinima to smo mi. Mjesec označava početni naboj i Mjesec kao vladar egzaltacije odlazi u 10 polje u Jarca. I nalazi se u praznom hodu, što je prvi znak da možemo biti - razočarani ishodom ove utakmice. Drugi pokazatelji su na strani Hrvatske no ovoga se treba pričuvati.

Nažalost Mjesec se nalazi u znaku Jarca, a to je upravo znak engleske, dočim Sunce je u Djevici koje govori baš o Hrvatskoj. Sunce odlazi od konjukcije sa Saturnom što govori da smo mi već stekli iskustvo na Englezima i da smo ih slavno zgazili.

Mislim brine me taj Mjesec, on je u znaku Engleske, ali ima separacijski trigon sa Suncem = slavna nacija i obala država, koja zajebava sve ostale = sunce otišlo od Saturna.

Hrvatska je 1 polje ovog natala. i venera odlazi u svoje sjedište u Vagu i egzaktnu konjukciju sa vertexom.

venera 0 vertex u vagi označava tipičnu situaciju u kojoj golman stoji na golu a netko puca ili penal ili slobodni udarac, u svakom slučaju udarac iz prekida. Onaj tko prvi da gol iz takve situacije je ili pobjednik ili mu je osiguran remi ali izgubiti NE može.

Ovo je iznimno kompleksna karta.

Po mome mišljenju Mjesec u 10 polju u Jarcu lako može označavati javno poniženje, poniženje koje svi gledaju , nakon dobre utakmice Sunce 120 Mjesec.

Kritične minute 31,41 i 55.

Vladar 7 polja, je Mars i on je u vagi slab, u prijevodu golman = idiot, i ovo označava mnoge prekršaje koji će se ovdje događati, posebice od strane crnaca iz engleske reprezentacije.

Kažem jedino što Engleskoj ovdje ide na ruku je taj Mjesec u znaku njihove domovine, što bi značilo da će se žestoko boriti.

jedina šansa da nas ikako zeznu je ako u bilo kojoj okrugloj minuti zabiju gol onda će šibicarski čuvati rezultat.

Sve ostalo je na strani Hrvatske.

Za kraj pogledati ćemo i sabijski simbol 23 jarca gdje se nalazi Mjesec:

23 The army is erect in a long faultless line as resplendent officers confer upon a private two awards for bravery


Da sublimiramo sve:

Pobjeda je više na strani Hrvatske i vjerojatnije je da će Hrvatska pobijediti, Englezi će imati svega nekoliko prilika i to tijekom drugog poluvremena koje se nadam neće iskoristiti.

Ako prvi gol bude dan iz slobodno udarca, taj pobjeđuje.

Sabijski simbol bi govorio da će se englezi boriti ali će na kraju biti javno osramoćeni i ta sramota će biti prikazana = Mjesec u Jarcu.


Ako se baš moram kladiti rekao bi da će biti 2:1 za Hrvatsku, a alternativna opcija je 1:1
 
moram biti iskren, pogriješio sam, ali to pripisujem dijelom svojoj velikoj euforiji. neke dijelove sam zaista i pogodio. ali to mi nije utješno.

činjenica je čim se u trenutku utakmice nađe mjesec u znaku jedne reprezentacije ta u 70 posto slučajeva dobiva.

samo ja nisam vjerovao da da ih mjesec i onaj retardirani jupiter može izvući.

eto.
 
Najlakše je podsmevati se čoveku koji je pogrešio. Predviđanja često mogu biti nezahvalna i hrabrost je što se ovaj dečko uopšte usudio da započne ovu temu. Ko zna bolje ovo da radi, neka slobodno piše. Ja lično ne znam i sramota bi me bilo da se bilo kome rugam.
 
Najlakše je podsmevati se čoveku koji je pogrešio. Predviđanja često mogu biti nezahvalna i hrabrost je što se ovaj dečko uopšte usudio da započne ovu temu. Ko zna bolje ovo da radi, neka slobodno piše. Ja lično ne znam i sramota bi me bilo da se bilo kome rugam.

a oprosti, ali ako neshto radi, zashto onda radi na pogresan nacin? zar rezultat zavisi od horoskopa drzave ili od horoskopa igraca? Jer zemlja igra ili igraci? I idi prosipaj etiku negde drugde. Ako neko ima da neshto kaze niko ama bash niko ne sme da mu to zabranjuje, to je njeno misljenje i niko te ne tera da ga shvatash za ozbiljno.:dash::roll::roll::roll:
 
Рекла сам оно што сам мислила, анализа је била претенциозна, заснована на личном-емотивном.
А то шта знам или не знам...па вероватно нешто знам, чим сам се усудила да дам такав коментар.;)
 
a oprosti, ali ako neshto radi, zashto onda radi na pogresan nacin? zar rezultat zavisi od horoskopa drzave ili od horoskopa igraca? Jer zemlja igra ili igraci? I idi prosipaj etiku negde drugde. Ako neko ima da neshto kaze niko ama bash niko ne sme da mu to zabranjuje, to je njeno misljenje i niko te ne tera da ga shvatash za ozbiljno.:dash::roll::roll::roll:

Bernarde ja ovo nisam radio na osnovu horoskopa države, možda su te moji termini zbunili.

postoji horoskop naroda i horoskop države. horoskop naroda se izvodi na temelju datuma osnivanja PRVE države nekog naroda. Međutim, nekada je to teško zaključiti pa se onda to zaključuje induktivno, dakle prema osobinama. Kroz stoljeća su mnogi astrolozi postigli konsenzus da su Hrvati kao narod Djevica, podznak Škorpion. Za Engleze a NE za Englesku znam da su Jarac.

Ti podaci u kombinaciji sa vremenom početka utakmice su sasvim dovoljni da bi se moglo nešto prognozirati. Na osnovu horoskopa igrača - ne možeš ništa, osim poludjeti od mogućnosti.

Ljudi, znam da sam pogriješio....

ali pogriješio sam sam...

i pokušao sam.
 
Merkur-Pluton u Škorpiji ume da se ponaša pristrasno...

Imam samo jedno pitanje - zbog čega si vladara podznaka stavio kao predstavnika Hrvatske kada si gledao horoskop početka utakmice? Venera predstavlja utakmicu, u konjunkciji je sa Marsom u Vagi što predstavlja pojačanu želju za nadmetanjem i svakako jaku agresivnost. Merkur (kao vladar Device) morao je da se suoči sa ove dve planete, dok je Saturn prošao prilično lagodno (trigon Jupitera), a taj isti Jupiter kvadrira sve ove planete u Vagi. Moja pretpostavka bi bila da Engleska pobeđuje, i to zbog uticaja Jupitera većom razlikom.
 
Ultiman lako je biti general poslije bitke , ja sam 12 sata prije početka utakmice napisao ovaj post, trebao si reagirati tada.

istina oni jesu u kvadratu sa jupiterom, ali separacijskom, a za događaje koji slijede mnogo su bitniji aplikacijski.

domaćin je uvijek prvo polje.
 

Back
Top