Angelina Jolie&Brad Pitt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Andjelinu ne podnosim,nikakva glumica odkad je dobila Oskar,samo se prenemaze i trepce,puci usta i misli da je to dovoljno.
Ide na kartu mracna sam,opasna...teski folirant
Bred dobar glumac,dosta dobrih filmova i uloga.
Oni kao par...lep par,ali on deluje kao da mu je mozak ispra odkad je sa njom..
Lepsi je par sa Dzordz Klunijem,deluje srecnije pored njega nego pored Andjeline :D
 
Sta mislim o njima?
Pa ja uopste i ne razmisljam o njima...
Ali ajde da kazem rec dve kad vec postoji tema...
Andzelina je postala glumica tako sto se skidala po filmovima( hvala bogu ) :)
Inace osim dobrih sisa i guze nema nista vise pa tako ni smisla za glumu...

Bred se namucio u zivotu bio je maskota (zuto pile) dok ga nije usrala uloga u filmu koji je sniman u SFRJ... Inace jos jedan dokaz da su muskarci mnogo bolji glumci od zena potvrdjuje Bred Pit...
Sve u svemu solidan glumac...
 
Andjelinu ne podnosim,nikakva glumica odkad je dobila Oskar,samo se prenemaze i trepce,puci usta i misli da je to dovoljno.
Ide na kartu mracna sam,opasna...teski folirant
Bred dobar glumac,dosta dobrih filmova i uloga.
Oni kao par...lep par,ali on deluje kao da mu je mozak ispra odkad je sa njom..
Lepsi je par sa Dzordz Klunijem,deluje srecnije pored njega nego pored Andjeline :D

:rotf:
 
On je dobar glumac, ona bas i nije dobra glumica. Jedino mi je ok odigrala u Neprilagodjenoj i Original Sin.
Lepi su ljudi.
A sta mislim o njima kao o paru... pa bila sam im na svadbi i odnela mikser. Iskristalisace mi se misljenje o njima kao paru kad vidim sta ce oni meni da donesu za svadbu :)
Salim se malo, nije na odmet :)

Pa bre lep su par. Ne znam sta tu uopste ima da se misli. Samo oni znaju kako im je :)
 
Poslednja izmena:
Andzelina jednostavno nema talenat dzaba joj izgled.
Bred Pit stvarno nije losh glumac...ne deluje mi preterano inteligentno ali dobar glumac...mada je i on glumio u debilizmima tipa Upoznajte Dzo Bleka..ili ono s Harison Fordom Irska mafija...itd...itd.
Ona me nervira jer je klasichna tjurka a utripovala da je neka opasna buntovnica shta li...ali izgleda se malo primiruje s godinama.I ne znam shta je svi hvalite u tom filmu zenski Let iznad kukavichijeg gnezda...odtrljala je ravno kao i sve ostalo....mozda jedino Gia...tu je i pustila neshto emocije koja deluje uverljivo.
Kao par?Pa kakva god bila Andzi je ipak bolja od one prethodne...
 
To je tako ocigledno da su muskarci bolji glumci od zena...
Dobrih glumaca ima koliko hoces a glumica... Mozes ih staviti na prste...

Ovako ja to gledam...
Da bi se neka glumica bila zapazena,ona mora pre svega da dobro izgleda.
Za glumce to pravilo ne vazi,cak iako si mnogo ruzan,mozes da budes cenjen glumac,jer izgled nije prioritet.Cak iako si debeo,celav;nizak...ako si kvalitetan publika ce te voleti. Filip Hofman,Deni de vito,gomila prosecnih u izgledu...pa cak i Pacino I De Niro su daleko od nekih frajera,ali su maestralni glumci i harizmaticni.
Karakterne uloge su rezervisane za muskarce
Koju ruznu glumicu znate?
Ima ih odlicnih,ali jednostavno su nezapazene i ne dobijaju dobre uloge jer su one rezervisane za glavne cice Holivuda.
A koja lepuskasta glumica se trudi kad glumi? Malo koja...vecina glumu vide kao nacin da unovce svoju lepotu.
I tako...sad kad me ispljujete...:D
 
Ovako ja to gledam...
Da bi se neka glumica bila zapazena,ona mora pre svega da dobro izgleda.
Za glumce to pravilo ne vazi,cak iako si mnogo ruzan,mozes da budes cenjen glumac,jer izgled nije prioritet.Cak iako si debeo,celav;nizak...ako si kvalitetan publika ce te voleti. Filip Hofman,Deni de vito,gomila prosecnih u izgledu...pa cak i Pacino I De Niro su daleko od nekih frajera,ali su maestralni glumci i harizmaticni.
Karakterne uloge su rezervisane za muskarce
Koju ruznu glumicu znate?
Ima ih odlicnih,ali jednostavno su nezapazene i ne dobijaju dobre uloge jer su one rezervisane za glavne cice Holivuda.
A koja lepuskasta glumica se trudi kad glumi? Malo koja...vecina glumu vide kao nacin da unovce svoju lepotu.
I tako...sad kad me ispljujete...:D

Pa u pravu si, ima toga naravno.
I muskarcima je bilo tesko nekad da dobiju ulogu ako ne izgledaju lepo. Ali '70 se to promenilo, jer je tada dominirala grupa drugacijih glumaca i oni su potpuno promenili sliku leading man-a. To bi bili Hekman, Hofman, Nikolson, De Niro, Pacino ....
Pre njih su glavne face mogli da budu samo "dvojnici Redforda ili Bitija" :)
 
Pa u pravu si, ima toga naravno.
I muskarcima je bilo tesko nekad da dobiju ulogu ako ne izgledaju lepo. Ali '70 se to promenilo, jer je tada dominirala grupa drugacijih glumaca i oni su potpuno promenili sliku leading man-a. To bi bili Hekman, Hofman, Nikolson, De Niro, Pacino ....
Pre njih su glavne face mogli da budu samo "dvojnici Redforda ili Bitija" :)

Uh dobro je,razumeo me neko...:D
Pa da,eto Nikolson...
Zene su uglavnom tu da budu lepe,sad mi jedino pada na pamet Monstrum,film o ruznoj zeni,ali cak ni za njega nisu nasli ruznu glumicu,nego Sarliz,jer ko bi ga gledao,svi su isli u bioskop samo da vide kako to ona sad izgleda maskirana.
 
I da stvar bude gora, toliko se podrazumeva da glumica mora da izgleda lepo u filmu da one koje ne izgledaju lepo odnosno not their best :) automatski bivaju nominovane za Oskara i njihovi performansi se hvala :) Na primer Kidmanova u Satima :)
Kad god neka poruzni za ulogu eto hvalospeva :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top