Organizovani Kriminal.i ljudi i Tuzilastvo

sv.nedelja

Početnik
Poruka
6
:rtfm:Republicki javni tuzilac,SLOBODAN RADOVANOVIC,je izjavio da ce biti ciscenja organizovanog kriminala,Gradjevinska mafija i slicno,:klap:Ali niko da pokrene i da rasvetli PRAVI I NAJTEZI KRIMINAL,:???:Ljude i organa,iza koji stoji Vrh drzave, a ako imate takav problem,ako vam je najblizi otet, gde god da se obratite za pomoc recice vam:::dontunderstand:ili nijeOSNOVANO.ili oteteta osoba je PUNOLETNA,pa odgovara za svoje postupke,.:?:Dali moze neko da mi iskreno odgovori;Postoje dve devojcice, koje su otete pre 6,godina, pouzdano i sa validnom dokumentacijom se zna da su i oteli i da i PRODAJU U BELO ROBLJE ,RADNICI IZ BEOGRADSKE POLICIJE,,a roditelj koji se bori da i spasi, tesku torturu dozivljava, od strane radnike policije,JER ONI SVE RADE PO SLUZBENOJ DUZNOSTI,:rtfm:UCENJUJU,IZNJUDUJU I HAPSE.a kada i dodje do sudskog spora,DOVEDU DEVOJCICE U PRATNJU POLICAJCA TRGOVCA,pred sud da deca se izjasne,(KOJI MORAJU DA KAZU KAKO IM SE NAREDI)jer opet i uzimaju trgovci,a majci je strogo zabranjeno kontakt sa decom,kao i deci,sa majkom,koja i odgajila do 19,go,cak nesmeju majku ni majkom da je nazovu,na pokusaj majka da i spasi, majku su uhapsili,i ispektor Vortic je devojcicu odveo na kosovo da je tamo prodaju, sada od majke trazu, DVA IPO,DO TRI MILJONA DINARA, I 10,GODINA ROBIJE, Zato sto je htela da izbavi svoju decu iz kandje trgovaca BELIM ROBLJEM,kada majku likvidiraju i devojcice ce biti prodate za organe,jer za 6,godina u belo roblje su unisteni,pa da zaradu i na organe,Vortic i drugi,ali im smeta majka.DALI MOZE NEKO DA POMOGNE OVOJ DECI I MAJCI.Majka pokusava da dojde do TUZIOCA,Slobodana Radovanovica, ali iako pise molbe za prijem,a i kada dodje u ustanovu,Policajci je teraju nedaju joj pristup,jer njihove sefove i kolege,im naredu,posto i prate non stop majku gde ide i gde pokusava da najde pomoc,Dali ima neko da joj pomogne da dojde do Tuzioca da je poveze,ako ima javitese na ,ovaj emalj,privatnom porukom,
POMOZITE ZA DECJI ZIVOT I SPAS,trazimo samo prijem.
 
ne znam koliko tu ima istine, ali je sasvim sigurno da je korupcija kao i kriminal uopste toliko pustio korenje u policiji i tuzilastvu... to ne traje od juce, vec od pre 20 godina... ja na primer pouzdano znam da u mestu iz koga poticem- Lazarevcu, policija ne cini nista da uhapsi dilere droge kojih ima puno, vec zajedno sa njima ucestvuju u ocigledno veoma profitabilnom poslu :otkacio:
 
:rtfm:Republicki javni tuzilac,SLOBODAN RADOVANOVIC,je izjavio da ce biti ciscenja organizovanog kriminala,Gradjevinska mafija i slicno,:klap:Ali niko da pokrene i da rasvetli PRAVI I NAJTEZI KRIMINAL,:???:Ljude i organa,iza koji stoji Vrh drzave, a ako imate takav problem,ako vam je najblizi otet, gde god da se obratite za pomoc recice vam:::dontunderstand:ili nijeOSNOVANO.ili oteteta osoba je PUNOLETNA,pa odgovara za svoje postupke,.:?:Dali moze neko da mi iskreno odgovori;Postoje dve devojcice, koje su otete pre 6,godina, pouzdano i sa validnom dokumentacijom se zna da su i oteli i da i PRODAJU U BELO ROBLJE ,RADNICI IZ BEOGRADSKE POLICIJE,,a roditelj koji se bori da i spasi, tesku torturu dozivljava, od strane radnike policije,JER ONI SVE RADE PO SLUZBENOJ DUZNOSTI,:rtfm:UCENJUJU,IZNJUDUJU I HAPSE.a kada i dodje do sudskog spora,DOVEDU DEVOJCICE U PRATNJU POLICAJCA TRGOVCA,pred sud da deca se izjasne,(KOJI MORAJU DA KAZU KAKO IM SE NAREDI)jer opet i uzimaju trgovci,a majci je strogo zabranjeno kontakt sa decom,kao i deci,sa majkom,koja i odgajila do 19,go,cak nesmeju majku ni majkom da je nazovu,na pokusaj majka da i spasi, majku su uhapsili,i ispektor Vortic je devojcicu odveo na kosovo da je tamo prodaju, sada od majke trazu, DVA IPO,DO TRI MILJONA DINARA, I 10,GODINA ROBIJE, Zato sto je htela da izbavi svoju decu iz kandje trgovaca BELIM ROBLJEM,kada majku likvidiraju i devojcice ce biti prodate za organe,jer za 6,godina u belo roblje su unisteni,pa da zaradu i na organe,Vortic i drugi,ali im smeta majka.DALI MOZE NEKO DA POMOGNE OVOJ DECI I MAJCI.Majka pokusava da dojde do TUZIOCA,Slobodana Radovanovica, ali iako pise molbe za prijem,a i kada dodje u ustanovu,Policajci je teraju nedaju joj pristup,jer njihove sefove i kolege,im naredu,posto i prate non stop majku gde ide i gde pokusava da najde pomoc,Dali ima neko da joj pomogne da dojde do Tuzioca da je poveze,ako ima javitese na ,ovaj emalj,privatnom porukom,
POMOZITE ZA DECJI ZIVOT I SPAS,trazimo samo prijem.

stani polako aj od pocetka.....smireno.....ne mogu sve da pohvatam...
 
ne znam koliko tu ima istine, ali je sasvim sigurno da je korupcija kao i kriminal uopste toliko pustio korenje u policiji i tuzilastvu... to ne traje od juce, vec od pre 20 godina... ja na primer pouzdano znam da u mestu iz koga poticem- Lazarevcu, policija ne cini nista da uhapsi dilere droge kojih ima puno, vec zajedno sa njima ucestvuju u ocigledno veoma profitabilnom poslu :otkacio:

a tek ih ima tamo koloko oces.............
 
ne znam koliko tu ima istine, ali je sasvim sigurno da je korupcija kao i kriminal uopste toliko pustio korenje u policiji i tuzilastvu... to ne traje od juce, vec od pre 20 godina... ja na primer pouzdano znam da u mestu iz koga poticem- Lazarevcu, policija ne cini nista da uhapsi dilere droge kojih ima puno, vec zajedno sa njima ucestvuju u ocigledno veoma profitabilnom poslu :otkacio:

da tacno je da to traje 20.godina. jer ove devojcice su proganjani da budu oteti jos kao mala deca, policija ima pun plakar,Dopisa o ovim devojcicama,da su trazili pomoc i zastitu dok su bili maloletni i dok nisu i OTELI:rtfm:ali otimaci uvek su im porucivali ;:hahaha:SAMO VI PISITE I TRAZITE POMOC,TO NECE NIKO DA CITA,SAMO CE STAVITI U FIOKU,AVI KADA POSTANETE PUNOLETNI MI CEMO VAS OTETI,I KADA PRODJETE NASU TORTURU,:otkacio:IMA DA PRICATE KAKO MI KAZEMO,da igrate ko macka na vrucem limu, a mi cemo govoriti Punoletni su odgovaraju za svoje postupke,.Oni koji su i oteli ,isti ti ljudi,kada dobiju na neki nacin da se vodi istraga:banovati:oni i tu istragu vode,.Pa kako nece valda da okrivu sami sebe:banovati:
 
sv.nedelja

Ноћас сам гледао на Б92 - објавили су да је у протеклој години у Србији
НЕСТАЛО 1 000 ЉУДИ
, потпуно сам шокиран, све нешто мислим да можда
нисам добро чуо.

Иначе објавили су и то ДА СЕ СВИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ КОЈИ ТРАЖЕ НЕСТАЛЕ
ЈАВЕ НА ЊИХОВ МЕЈЛ.

Нисам записао њихов мејл, можда неко од других корисника зна па нека напише овом човеку.
 
sv.nedelja

Ноћас сам гледао на Б92 - објавили су да је у протеклој години у Србији
НЕСТАЛО 1 000 ЉУДИ
, потпуно сам шокиран, све нешто мислим да можда
нисам добро чуо.

Иначе објавили су и то ДА СЕ СВИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ КОЈИ ТРАЖЕ НЕСТАЛЕ
ЈАВЕ НА ЊИХОВ МЕЈЛ.

Нисам записао њихов мејл, можда неко од других корисника зна па нека напише овом човеку.

Mi znamo ko drzi decu, a taj podatak koji je objavljen na B92,smanjen je, u LANCU GDE DRZE OVE DEVOJCICE, MLADJA KADA JE PKUSALA DA IM POBEGNE,2004.godine, us pomoc majke, rekla je majci da se u TRGOVINSKOM LANCU KOJI DEZE LJUDI IZ POLICIJE,A SA NJIMA SARADJUJU, I IZ MINISTARSTVA ZA RAD I SOCIJALNU POLITIKU,KAO I NEKI IZ SUDSTVA, UKUPAN BROJ muske i zenske dece je 6.ooo.sest hiljada. tada je jos jedna devojka pokusala da pobegne, ali su je uhvatili,i mucili,PA SU JE POSLE TOGA PRONSLI NAVODNO IZ POLICIJE SA POSESENIM I SPALJENIM TABANIMA NOGE, te devojke posle se gubi svaki trag,a mladja cerkica ove majke nije uspela da pobegne,i nju su uhvatili i vratili nazad u Belo roblje a majku uhapsili,.OBRAZLOZENJE DA JE PROTIVZAKONITO DA MAJKA SPOASI DETE, SADA SE devojcica nalazi i dalje u "lancu belo roblje"ali majci je dosta stvari rekla, kao i to,DA I PRVO PRODAJU U PROSTITUCIJI ,AKADA I ISTROSE, ZAVRSAVAJU ZA ORGANE.i da nisu samo OTETI SRBI SA KOSOVA PRODATI U ALBANIJI ZA ORGANE,nego i dosta drugi koji su oteti po Srbiji,iz Rusije, i ostale.posto se majka ove devojcice strasno i mukotrpno bori da izbavi svoju decu,A SVIMA U VLASTI JE POZNATA ZNAJU ZA OVAJ SLUCAJ, A NIKO NISTA NE PREDUZIMA DA POMOGNE,osim sto majku Hapse,biju,proganjaju i koje sve druge torture ova zena prolazi,nemoze normalni um da zamisli,ali ona se i dalje bori ne ODUSTAJE,tako i cerka joj rekla;MAMA DOK SI TI ZIVA I DOK SE BORIS ZA NAS MI CEMO BITI ZIVI ,A CIM TEBE USPEJU DA LIKVIDIRAJU JA I SEKA OMA CE MO ZAVRSITI ZA ORGANE.e sada se majci to sprema, u Presevskom sudu, koliko je OBECANO PARA PREDSEDNIKU SUDA,I SUDIJI, OD ORGANA OVE DECE,DA LIKVIDIRAJU MAJKU,Zato i trazimo POMOC,.da neko pomohne da ova majka dospe do TUZIOCA ZA ORGANIZOVANI KRIMINAL,.ako se pokrene za ove devojcice,MNOGE DECE CE NACIU SPAS.POMOZITE.:think:
 
Ово је страшно и ужасно што пишеш, стварно не знам коме би се конкретно могао обратити... можда да покушаш да целу ову тему коју си поставио ископираш и пошаљеш на сајтове ДНЕВНИХ НОВИНА, има их доста... једино ако неке новине ухвате ову тему и почну да о томе пишу можда може нешто да се покрене - а можда и да пошаљеш текстове на Парламент Србије свим странкама...

http://www.parlament.sr.gov.yu/content/cir/sastav/grupe.asp

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=2 (Вечерње новости)

http://www.glas-javnosti.co.yu/

http://www.kurir-info.rs/

http://www.pravda.co.yu/

*******************************************

Значи, одеш на те сајтове и пронађеш "контакт", тј.адресу мејла и пошаљеш, можда ће да помогну.
 
Pazi, ako pošalje ovako kao ovde... Osvanuće on sam na nekom sajtu poput 'Zamisli Srbiju', 'Srbovanje'...
Mada je i ovde totalno exposed, samo da neko pronađe...
A onda kad vide i ostatak družine, eto materijala. :hahaha:

parkiranjemh5.jpg


Možda zvučim grubo, al' tako je...
 
Poslednja izmena:
:rtfm:Republicki javni tuzilac,SLOBODAN RADOVANOVIC,je izjavio da ce biti ciscenja organizovanog kriminala,Gradjevinska mafija i slicno,:klap:Ali niko da pokrene i da rasvetli PRAVI I NAJTEZI KRIMINAL,:???:Ljude i organa,iza koji stoji Vrh drzave, a ako imate takav problem,ako vam je najblizi otet, gde god da se obratite za pomoc recice vam:::dontunderstand:ili nijeOSNOVANO.ili oteteta osoba je PUNOLETNA,pa odgovara za svoje postupke,.:?:Dali moze neko da mi iskreno odgovori;Postoje dve devojcice, koje su otete pre 6,godina, pouzdano i sa validnom dokumentacijom se zna da su i oteli i da i PRODAJU U BELO ROBLJE ,RADNICI IZ BEOGRADSKE POLICIJE,,a roditelj koji se bori da i spasi, tesku torturu dozivljava, od strane radnike policije,JER ONI SVE RADE PO SLUZBENOJ DUZNOSTI,:rtfm:UCENJUJU,IZNJUDUJU I HAPSE.a kada i dodje do sudskog spora,DOVEDU DEVOJCICE U PRATNJU POLICAJCA TRGOVCA,pred sud da deca se izjasne,(KOJI MORAJU DA KAZU KAKO IM SE NAREDI)jer opet i uzimaju trgovci,a majci je strogo zabranjeno kontakt sa decom,kao i deci,sa majkom,koja i odgajila do 19,go,cak nesmeju majku ni majkom da je nazovu,na pokusaj majka da i spasi, majku su uhapsili,i ispektor Vortic je devojcicu odveo na kosovo da je tamo prodaju, sada od majke trazu, DVA IPO,DO TRI MILJONA DINARA, I 10,GODINA ROBIJE, Zato sto je htela da izbavi svoju decu iz kandje trgovaca BELIM ROBLJEM,kada majku likvidiraju i devojcice ce biti prodate za organe,jer za 6,godina u belo roblje su unisteni,pa da zaradu i na organe,Vortic i drugi,ali im smeta majka.DALI MOZE NEKO DA POMOGNE OVOJ DECI I MAJCI.Majka pokusava da dojde do TUZIOCA,Slobodana Radovanovica, ali iako pise molbe za prijem,a i kada dodje u ustanovu,Policajci je teraju nedaju joj pristup,jer njihove sefove i kolege,im naredu,posto i prate non stop majku gde ide i gde pokusava da najde pomoc,Dali ima neko da joj pomogne da dojde do Tuzioca da je poveze,ako ima javitese na ,ovaj emalj,privatnom porukom,
POMOZITE ZA DECJI ZIVOT I SPAS,trazimo samo prijem.

Па,ово је страшно!Знао сам за умешаност власти у трговину белим робљем и дрогом,али да је примило оволике размере,па то је ужас!

Ја ти предлажем да се обратиш опозиционим парламентарним странкама и опозиционим медијима да извештавају јавност о овоме.Доставите све податке и информације које имате и то ће морати да се узме у разматрање.

Организујте друштво које ће окупљати људе са сличним проблемима и ако ништа не преостане делујте јавно у непосредном контакту с људима,на улицама и трговима са примпремљеним лецима где бисте ставили краће и концизне информације о овом злу.
 
Покушајте да се обратите Председнику државе и његовој Народној канцеларији.http://www.narodnakancelarija.srbija.yu/cir/index.htm

Обратите се свим медијима широм Србије(а могли бисте и у Републици Српској,јер је и тамо сигурно раширено).Пробајте и са страним медијима.
Контактирајте невладине организације за људска права.
 
Па,ово је страшно!Знао сам за умешаност власти у трговину белим робљем и дрогом,али да је примило оволике размере,па то је ужас!

Ја ти предлажем да се обратиш опозиционим парламентарним странкама и опозиционим медијима да извештавају јавност о овоме.Доставите све податке и информације које имате и то ће морати да се узме у разматрање.

Организујте друштво које ће окупљати људе са сличним проблемима и ако ништа не преостане делујте јавно у непосредном контакту с људима,на улицама и трговима са примпремљеним лецима где бисте ставили краће и концизне информације о овом злу.
Posto su devojcice oteti,jedna 2001.god a druga2002.godine, majka se svima obracala, MADA I DEVOJCICE IPRE NEGO STO SU BILI OTETI OBRACALI SE, PORED OSTALIM I BIVSEM MINISTRU POLICIJE, DUSANU MIHALOVICU, ON NISTA NIJE PREDUZEO,iako imamo pismeni materijal, nakon jednog slucanjog susreta sa majkom ove dece ,reko joj da mu slucaj nije POZNAT,kada mu je predlozila da se tada zauzme,jer jos je bio ministar,SLAGAO JE NAPISI TI SADA ,JA CU TE PRIMITI I PREDUZETI MERE ,nikada to nije ucinio,iako je dobio pismeno kako je trazio.u svim INSTITUCIJAMA POSTOJI PREDMET,ALI U :rtfm::dontunderstand:FIOKAMA SAKRIVE,
Sto se tice drugog predloga,da izadje na ULICI SA LETKAMA, ISTOG MOMENTA CE JE UHAPSITI I STRPATI U LUDNICU,:???:I STA ONDA.Nevladina organizacija sa direktorkom na celu,Vesnom Stanojevic, zna sve ,jer su joj deca trazili pomoc dok su i proganjali da i otmu,a posle i majka ove dece se obracala noj,,sve sto je dobila od Direktorke SIGURNE KUCE I BORBE PROTIV TRGOVINE LJUDIMA IJE :hahaha::hahaha::dontunderstand:BILO;:hahaha::hahaha::hahaha:NISTA VISE.
 
Покушајте да се обратите Председнику државе и његовој Народној канцеларији.http://www.narodnakancelarija.srbija.yu/cir/index.htm

Обратите се свим медијима широм Србије(а могли бисте и у Републици Српској,јер је и тамо сигурно раширено).Пробајте и са страним медијима.
Контактирајте невладине организације за људска права.

U Narodnoj kancelariji postoji predmet od samog otvaranja Narodne kancelarije, ito je nosio Advokat, majka je bila da prover dali ce joj pomoci,i sta se desava, ali DILAS je upozno majku,i reko da je primu na razgovor,dok je ona cekala u Hodniku da je pozovu, neki majstori su radili u kancelarijama, i jedan se sazalio i prisao majci i reko,jesi li ti ta,i ta ,cekas uvezi devojcice sto ti ji prodaju,da ti Dilas pomogne,majka je potvrdila, a mojstor joj reko ,BEZI DILAS I OSTALI SU ZVALI LJUDE IZ POLICIJE DA DOJDU I DA TE UHAPSE I ODVEDU ,U ZATVOR A POSLE U LUDNICU, .citat;Dilasov. razgovor sa covekom iz Policije, ;;Ej, prijatrelju evo je ovde majka onim dvema sto su kod vas,mi cemo je zadrzati ko FUL razgovor ,vi dodjite i vodite je,u ZATVOR,LUDNICU,bilo gde samo je sklonite, ona nece da se Opameti,a moze da naide na nekoga da se zauzme,PA DA PUKNE CELA STVAR,A AKO PUKNE ZNAS TI STACE BITI,TO NESME SE OTKRITI.
DA majka nije pobegla,danas ne bi bila ziva.ZATO MOLIMO RODITELJE,NORMALNE,NAROD DA SE POKRENE I POMOGNE,stampa ne pise bas kako se misli, jer i oni pisu samo ako ima neko jaci da potegne, poslusali smo savet evo poslali smo im dopise,ALI MOLIMO I VAS DA NAM POMOGNETE I VI UTICITE NA NJIHOVIM SAJTOVIMA.hvala.humanim ljudima.i majkama koji razumeju.
 
Pazi, ako pošalje ovako kao ovde... Osvanuće on sam na nekom sajtu poput 'Zamisli Srbiju', 'Srbovanje'...
Mada je i ovde totalno exposed, samo da neko pronađe...
A onda kad vide i ostatak družine, eto materijala. :hahaha:

parkiranjemh5.jpg


Možda zvučim grubo, al' tako je...

Ajoj :hahaha: Upravo tako. Sa ovakvim stilom kucanja ima samo da se zamisle :think: par sekundi. Nakon toga sledi slanje mail-a u kantu i sleganje ramenima uz komentar "Lud čovek :neutral:"

P.S. Svaka čast za sliku :ok:
 
U Narodnoj kancelariji postoji predmet od samog otvaranja Narodne kancelarije, ito je nosio Advokat, majka je bila da prover dali ce joj pomoci,i sta se desava, ali DILAS je upozno majku,i reko da je primu na razgovor,dok je ona cekala u Hodniku da je pozovu, neki majstori su radili u kancelarijama, i jedan se sazalio i prisao majci i reko,jesi li ti ta,i ta ,cekas uvezi devojcice sto ti ji prodaju,da ti Dilas pomogne,majka je potvrdila, a mojstor joj reko ,BEZI DILAS I OSTALI SU ZVALI LJUDE IZ POLICIJE DA DOJDU I DA TE UHAPSE I ODVEDU ,U ZATVOR A POSLE U LUDNICU, .citat;Dilasov. razgovor sa covekom iz Policije, ;;Ej, prijatrelju evo je ovde majka onim dvema sto su kod vas,mi cemo je zadrzati ko FUL razgovor ,vi dodjite i vodite je,u ZATVOR,LUDNICU,bilo gde samo je sklonite, ona nece da se Opameti,a moze da naide na nekoga da se zauzme,PA DA PUKNE CELA STVAR,A AKO PUKNE ZNAS TI STACE BITI,TO NESME SE OTKRITI.
DA majka nije pobegla,danas ne bi bila ziva.ZATO MOLIMO RODITELJE,NORMALNE,NAROD DA SE POKRENE I POMOGNE,stampa ne pise bas kako se misli, jer i oni pisu samo ako ima neko jaci da potegne, poslusali smo savet evo poslali smo im dopise,ALI MOLIMO I VAS DA NAM POMOGNETE I VI UTICITE NA NJIHOVIM SAJTOVIMA.hvala.humanim ljudima.i majkama koji razumeju.

Ослоните се превасходно на опозиционе медије и опозиционе странке.
Обратите се СРС-у,ДСС-у,НС-у,па можда и ЛДП-у.Пробајте са радикалским новинама,они би вероватно узели у обзир све што имате да кажете,а поготову ово са Ђиласом!!!
Обавезно то урадите!
 

Back
Top