Ljubav na prvo slovo:)

Glupachica

Domaćin
Poruka
3.711
Predhodna tema me je navela na razmisljanje o nama koji plovimo virtuelnim vodama,posto nemamo prvi pogled mi imamo prvo slovo:) Da li vam se nekada dogodilo da osetite neko interesovanje za osobu koju citate?Da li vam se desilo da se toliko zainteresujete za nju da besumucno citate "sve poruke koje je poslao/la..."? I sta je sa takvim ljubavima?Da li kada se osobe bolje upoznaju ili vide u reali,da li dolazi do razocarenja?
 
I meni se to desilo.Razumem sta zelis da kazes.Nekako su ljudi izgleda vise opusteniji i slobodniju u iskazivanju svojih osecanja slovima nego u realnosti.Zasto je tako,verovatno zato sto svi mi imamo neke svoje nesugurnosti kada smo Face to Face i neka nerealna ocekivanja.Jednostavno vremena su se promenila,a samim tim i mi.Sve vise cujem price upoznali smo se preko neta.Tehnoligija je stvorena da mi gospodarimo njome i da nam olaksa zivot.A na kraju mi smo postali sluge a tehnoligija gospodar.Stvorivsi svoj imaginarni virtuelni svet,gde smo svi hrabri,lepi i popularni.Ali sve je to iluzija.
 
Poslednja izmena:
I meni se to desilo.Razumem sta zelis da kazes.Nekako su ljudi izgleda vise opusteniji i slobodniju u iskazivanju svojih osecanja slovima nego u realnosti.Zasto je tako,verovatno zato sto svi mi imamo neke svoje nesugurnosti kada smo Face to Face i neka nerealna ocekivanja.Jednostavno vremena su se promenila,a samim tim i mi.Sve vise cujem price upoznali smo se preko neta.Tehnoligija je stvorena da mi gospodarimo njome i da nam olaksa zivot.A na kraju mi smo postali sluge a tehnoligija gospodar.Stvorivsi svoj imaginarni virtuelni svet,gde smo svi hrabri,lepi i popularni.Ali sve je to iluzija.

Da licno meni je lakse na ovaj nacin da se izrazim!Za internet si nazalost u pravu,postade nas gospodar,a sto se tice hrabrosti hrabar jesam,lepote e bogami nisam,a ni popularan!
Sve sto pisem pisem od srca i ne foliram nikog.
 
Malo smo skrenuli sa teme:) Elem,imala sam jedno vreme temu na filozofiji koja se zvala zivot u virtuelnom svetu,vasa zapazanja,i sad je tamo ali su ljudi izgubili interesovanje za nju:confused:
Nego, vas dvojica, procitajte jos jednom uvodni post i odgovorite konkretno,nema vrdanja:whistling::rotf:
 
Malo smo skrenuli sa teme:) Elem,imala sam jedno vreme temu na filozofiji koja se zvala zivot u virtuelnom svetu,vasa zapazanja,i sad je tamo ali su ljudi izgubili interesovanje za nju:confused:
Nego, vas dvojica, procitajte jos jednom uvodni post i odgovorite konkretno,nema vrdanja:whistling::rotf:

:think: BUSTED.E ne mozes me kriviti sto pokusah!:whistling:(sala naravno:mrgreen:)
Pa bese jedna devojka iz Skotske koja je pisala pesme koje se recima opisati ne mogu.
Ti pesme su opisivale njen karakter,njene misli i osecaje u celini.Bio sam :eek: njenom iskrenoscu i talentom da tako nesto izrazi recima.Ali dobro to ljubav nije bila!Vise neko VEEELIKO DIVLJENJE!

:think: jedna osoba postavi previse pitanja a ni na jedno ne odgovori
,a kritikuje druge!Ocekujem odgovor gore pomenute!;):)


ps-Ljubav je mnogo bolja u reali,jer mnogo vise znas o toj osobi!Na netu moze da ti prica bajke,a u realnosti da ispadne...
 
Poslednja izmena:
:think: BUSTED.E ne mozes me kriviti sto pokusah!:whistling:(sala naravno:mrgreen:)
Pa bese jedna devojka iz Skotske koja je pisala pesme koje se recima opisati ne mogu.
Ti pesme su opisivale njen karakter,njene misli i osecaje u celini.Bio sam :eek: njenom iskrenoscu i talentom da tako nesto izrazi recima.Ali dobro to ljubav nije bila!Vise neko VEEELIKO DIVLJENJE!

:think: jedna osoba postavi previse pitanja a ni na jedno ne odgovori
,a kritikuje druge!Ocekujem odgovor gore pomenute!;):)


ps-Ljubav je mnogo bolja u reali,jer mnogo vise znas o toj osobi!Na netu moze da ti prica bajke,a u realnosti da ispadne...

Slazem se u potpunosti sa tvojom konstatacijom.:klap::ok:
 
Uh,ko me je vukao za jezik:mrgreen:
Pa dobro,evo ovako,bila je tu jedna osoba koja me je odusevljavala svojim izezetnim umnim sposobnostima,ni malo pesnicka dusa,cisti realista i pomalo cinik pa ipak...:heart:
Mozda zbog savrsenog smisla za humor...U sutini i ja sam dugo bila :eek: jos uvek sam pomalo:mrgreen:
 
I ja sam hteo neko iskustvo sa jednom osobom,i sve je bilo super preko neta,ali kada smo se videli i kada smo razmenili par reci,shvatili smo da nismo jedno za drugo.Jednostavno njie bilo one "iskre",leptirica ili uzbudjenja.Isto tako ta osoba je bila malo ukocena i napeta.Nazalost nismo napravili konekciju.:neutral:
 
Opa, ljubav na prvo slovo.... kod mene to dodje bas kao ljubav na prvi pogled. I cesto se dogadja...

Zelim da verujem, i verujem da je ta osoba super (u koju se zaljubim na prvo slovo).....
i znam da je ona dobra, da bih se mogao nekako sloziti....
A zasto?

Pa zato sto je ili duhovna, ili pise pesme, ili nesto slicno... a to je predivno.

A zivela romantika... :)

Problem je sto moja slova ne izmame tu ljubav, na prvo slovo kod nekog.... :D jos se meni nikad nije dogodilo....
 

Back
Top