Friends??

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.567
Pozivam kolektivnu mudrost forumasa da odgovori na 3 pitanja :

1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

2.Kakva su vasa iskustva?

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?
 
1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

Naravno da jeste.

2.Kakva su vasa iskustva?

Fenomenalna. :P

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?

Da.:D
 
Pozivam kolektivnu mudrost forumasa da odgovori na 3 pitanja :

1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

2.Kakva su vasa iskustva?

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?


Teško da su moguća. Imam par ortaka koji se foliraju da su mi drugovi i razbili su mi iluziju o m-ž prijateljstvima.
 
Pozivam kolektivnu mudrost forumasa da odgovori na 3 pitanja :

1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

2.Kakva su vasa iskustva?

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?

jeste moguce, ja sam zivi primer. imam dva najbolja druga. jedanod njih me bio muvao u pocetku. pa smo nekako toprevazisli i iskristalisali odnose. bogu hvala pa je tako, divan covek, divno prijateljstvo. i neko kome sve mogu da ispricam. i znam, i ako mi se smeje, onako glasno, presavijen u stomaku, znaci, smeje mi se danima zbog neke moje ludosti,ali znam d ame razume. jer je i ludji..pa eto..
ovaj drugi, kad smo se upoznali oboje smo bili u dugim vezama. nikad nista nije prekoracilo granicu drugarstva. a on je jedno veliko dete.
a veza sa drugom.to ne znam. to bi mi bilo skoro incestoidno.
 
Pozivam kolektivnu mudrost forumasa da odgovori na 3 pitanja :

1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

2.Kakva su vasa iskustva?

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?

1.moguce,ali su vrlo retka...uvek se u nekom momentu jave simpatije
2.pogledati pitanje broj jedan :)
3.ima istine...vise se poznajete,donekle se zna sta ko voli,nema nekog duzeg dosadnog proucavanja...
 
1. naravno da je moguce
2.imam dosta dobrih drugova,iz detinjstva,nikad nam nije palo na pamet nesto vise,to bi bio incest u neku ruku :)
3. naravno,znam nekoliko primera za to
 
Pa obicno sto si mladji teze ces da odrzis musko-zensko prijateljstvo.

Ja imam dosta drugarica al sam bar jednom za svaku pomislio - bas je slatka:evil:

Ja sam se koliko puta primila na to da smo prijatelji, ali me je na kraju svaki muvao. Tako da uopšte ne verujem nimalo u takva prijateljstva iako bi volela da imam dobrog ortaka koji me neće gledati na taj način.
 
Ja sam se koliko puta primila na to da smo prijatelji, ali me je na kraju svaki muvao. Tako da uopšte ne verujem nimalo u takva prijateljstva iako bi volela da imam dobrog ortaka koji me neće gledati na taj način.

Kvrcne nesto u muskoj glavi cim vidi lepu devojku ebiga,makar na sekund i iskljuci se sporedni mozak a preuzme onaj GLAVNI kontrolu ;):p
 
Mada mislim da je u mom slucaju bar problem taj sto previse poznajem te devojke i onda se desi kratak spoj.
Postanes previse blizak sa drugaricama i nastane kratak spoj ;)
 
1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

NE i da!

NE - U takvim laznim prijateljstvima uvek postoje prikrivena osecanja i teznja ka necim visim sa bilo koje strane. Jednostavno obmanjujete prijatelja/icu ili sami sebe ili obrnuto on/ona Vas!

da - ako to prijateljstvo gajis sa osobom suprotnog pola koja je homoseksualac.

2.Kakva su vasa iskustva?

Losa.

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?

Ne, nema istine.


Mada verujem u to da su najjace veze one u kojima dodje do iskrenog prijateljstva!
 
Poslednja izmena:
Mada mislim da je u mom slucaju bar problem taj sto previse poznajem te devojke i onda se desi kratak spoj.
Postanes previse blizak sa drugaricama i nastane kratak spoj ;)
Meni se desava suprotno,kad dobro upoznam nekog,bukvalno se srodim sa njim,ne mogu da se zamislim pored takve osobe,da mi bude decko.
Mada je lepo kad te neko upozna onako do srzi,zna kako razmisljas,dises...i opet zeli da bude sa tobom u vezi. Zato su te veze i najbolje.
 
Pozivam kolektivnu mudrost forumasa da odgovori na 3 pitanja :

1.Da li je moguce musko-zensko prijateljstvo?

2.Kakva su vasa iskustva?

3.Da li mislite da ima istine u tome da su veze proistekle iz prijateljstva jace?



1. Da, ako niste u svakodnevnom kontaktu i ako je muškarac gay a ona lez.

2. Takva kao što sam rekao,imam jednu drugaricu sa kojom nikad ništa nisam imao ali samo zato što su nam se putevi razišli na vreme,inače ko zna.

3. Pa nemam pojma,ima onih veza koje se zasnivaju na prijateljstvu ali nekako mislim da tu nešto hvali.

Inače ni na jedno pitanje ne može da se konkretno odgovori jer ne možeš da generalizuješ neke stvari,možda neko može tako da se postavi neko ne,bem li ga nisam mnogo o tome razmišljao ali sam imao fine rasprave kad sam bio mlađi na ovu temu.
Poz.!!!
 

Back
Top