Modni trendovi jesen - zima 2009

IMG_2460-1-1.jpg
IMG_2462-1-1.jpg

IMG_2455-1-1.jpg

To je to. Najnoviji model Lorenzi cizama u skladu sa novim trendovima.
Cijena...sitnica US $1,999.00
----------------
Now playing: The Doobie Brothers - South City Midnight Lady
via FoxyTunes

----------------
Now playing: The Doobie Brothers - South City Midnight Lady
via FoxyTunes
 
Da li bi neko ko se zaista razume u modu, tj. u filozofiju mode, mogao da mi objasni kako je moguce da jedne sezone bude in cvetni dezen, pa onda totalni minimalizam, i onda, recimo, karirane pantalone? Volim karirano od kad znam za sebe, ali u odnosu na stvari koje su se nosile prethodno, ovo izgleda kao cist bezobrazluk! Bole me oci!



Eeee...! To ti je zato, da ne možeš da nosiš prošlogodišnje stvari, već da sve moraš da kupiš novooo...! :mrgreen::lol::bye:
 
Što se mene tiče, kaput imam, i kariranu ešarpu... a inače, kako živim u kući, najčešće nosim najdeblje i najtoplije jakne koje se mogu naći, a te ne bih karirane... jako proširuju. Osim detalja, nešto mi se čini da ću, bar sa "spoljne" strane, ostati demode....:???:
 
meni se svidja ovaj ljubicasti kaput
ocu da nadjem neki karirani u tom stilu ili neki drecavi - tipa zeleno,narandzasto,crveno.
i jos par najlon carapa u jarkim bojama
par kracih suknji
i volela vih da kupim cizme,ravne naravno,koje ne verujem da cu naci - jer sto je jednostavno i klasicno,ne mozes ga ni u snu kupiti - a da nije skupo ko svetog petra kajgana.

iance mnogo su mi ruzne one cipele cizme,sto se sad nose - do zglobova na stiklu.lice mi na papke :neutral:
 
meni se svidja ovaj ljubicasti kaput
ocu da nadjem neki karirani u tom stilu ili neki drecavi - tipa zeleno,narandzasto,crveno.
i jos par najlon carapa u jarkim bojama
par kracih suknji
i volela vih da kupim cizme,ravne naravno,koje ne verujem da cu naci - jer sto je jednostavno i klasicno,ne mozes ga ni u snu kupiti - a da nije skupo ko svetog petra kajgana.

iance mnogo su mi ruzne one cipele cizme,sto se sad nose - do zglobova na stiklu.lice mi na papke :neutral:



Pazi stvarno, u pravu si, sve vreme mi liče na nešto ali nisam mogla da se setim na šta ...
Jeste stvarno liče ...
 

Back
Top