Šta ce dalje Vučić?

Sta ce vucic sledece da uradi?

  • Ostace uz Seselja

  • Pridruzice se Tomi

  • Preci ce u neku stranku "narodnjackog" bloka (DSS, NS...)

  • Osnovace svoju stranku

  • Dici ce ruke od politike i bavice se biznisom

  • nestace u tami istorije - u prevodu, koga briga?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mlekce

Aktivan član
Poruka
1.364
Ono sto je prilicno upadljivo u poslednje vreme je "nestanak" Vucica iz cele ove price oko Tome i SRS. :???:
Sto, naravno, dovodi do pitanja - kome ce se carstvu prikloniti...?
Pa izvolite - birajte...

Sta ce dalje Vucic?:think::think::think:
 
Poslednja izmena:
Не знам шта ће,али мислим да ће мало сачекати и на крају остати уз СРС,јер он вероватно нема илузије да ће икада имати такву политичку снагу ван странке.
 
ako i on ode iz SRSa ,partija postaje na nivu Zirinovskog,Le Pena ,Curke i ostalih evropsih egzibicionista i vasarkih budala u politici , jos se ocekuje da se glavni klovn vrati uskoro pa ce biti kompletna menazerija na broju
 
ako i on ode iz SRSa ,partija postaje na nivu Zirinovskog,Le Pena ,Curke i ostalih evropsih egzibicionista i vasarkih budala u politici , jos se ocekuje da se glavni klovn vrati uskoro pa ce biti kompletna menazerija na broju

Ако Вучић напусти странку(у шта сумњам и мислим да су шансе минималне),онда се поставља питање какву политику ће он заступати?Шта то ново може да заступа?Коју другачију политику од онога за шта се годинама бори?

Ма смешно је и помишљати на то...
 
*******i je u prilično nezgodnoj situaciji. Od punoletstva je virio Šekiju iz guze, ovaj kad prdne, rascopa ga o zid. A da nije bilo Tome, ne bi mogao ni da sanja o poziciji koju ima sada.
Gnjida vaga gde će mu biti bolje, da ne ostane bez mercedesa, pardon, 'leba.
 
vucic je vec godinama spreman za jednog dobrog lidera,ma sta ko pricao ja licno mislim da nasa drzava trenutno nema politicara priblizno dobrog njemu barem za te godine........vucic ce biti neuporedivo bolji od tome......dugo je u politici a jos je mlad......nema ni afera niti gluposti tako da ......mada malo je dosadan sa njegovim kukumavkama,ali bice to dobar predsednik za jedno 10-ak godina.......
 
vucic je vec godinama spreman za jednog dobrog lidera,ma sta ko pricao ja licno mislim da nasa drzava trenutno nema politicara priblizno dobrog njemu barem za te godine........vucic ce biti neuporedivo bolji od tome......dugo je u politici a jos je mlad......nema ni afera niti gluposti tako da ......mada malo je dosadan sa njegovim kukumavkama,ali bice to dobar predsednik za jedno 10-ak godina.......

:hahaha:
Pazi kad je sve u ovom postu potpuna glupost, pa čak i konstatacija da je mlad. :)
 
*******i je u prilično nezgodnoj situaciji. Od punoletstva je virio Šekiju iz guze, ovaj kad prdne, rascopa ga o zid. A da nije bilo Tome, ne bi mogao ni da sanja o poziciji koju ima sada.
Gnjida vaga gde će mu biti bolje, da ne ostane bez mercedesa, pardon, 'leba.
:worth::worth:
istina ,licno bi vise voleo da ostane sa Seseljem posto mi je on najodvratniji radikala ubedljivo ,ako ne racunamo triling gatara ,pa b bilo lepo da sva govna i dalje budu na jednom mestu :ok:
 
vucic je vec godinama spreman za jednog dobrog lidera,ma sta ko pricao ja licno mislim da nasa drzava trenutno nema politicara priblizno dobrog njemu barem za te godine........vucic ce biti neuporedivo bolji od tome......dugo je u politici a jos je mlad......nema ni afera niti gluposti tako da ......mada malo je dosadan sa njegovim kukumavkama,ali bice to dobar predsednik za jedno 10-ak godina.......

Možda je i spreman da bude dobar,ali nakon fakulteta je odmah stupio u politiku i dobio funkcionerske privilegije,da nije ni mrdnuo rukama i podigao nešto teže od pera.Državni parazit.
 

Back
Top