Devojke sa mladezom na guzi

5 do 10% mladeža mogu da prerastu u melanomu. A skidanje mladeža takođe može da bude opasno. Mladeži često se nalaze na više od jednog sloja kože, tako kompletno skidanje, ne samo što može da bude zdravstveno opasno, već može da ostavi jednu vrlo neuglednu ranu.
 
Milow:
dr:
Ako ga skida mesar onda moze da ostavi neuglednu ranu...joj,ne lupaj! :roll:
Plaši me da takvi ljudi rade kod naših novopečenih privatnih klinika...
U nasim novopecenim privatnim klinikama rade samo zvucna imena nase medicine,uglavnom.Onaj ko otvara privatnu kliniku nece sigurno pacijente privuci imenom jednog zutokljunca kao sto sam ja vec zvucnim imenima,tako da ne moras da se brines.
 
dr:
Ako ga skida mesar onda moze da ostavi neuglednu ranu...joj,ne lupaj! :roll:
Ja sam skidala dva mladeza sa stomaka i receno mi je da ce ostati samo majusni oziljci! A znas sta sad imam na stomaku??? Dva oziljka koja su 3 puta veca od samog bivseg mladeza i koji izgledaju kao da ih je upravo mesar skidao! Mnogo dugacki rezovi od oko 2,5cm a jos se vide i savovi tj kopce gde su konci bili.
Mozes da zamislis kako to izgleda kad me je jedan bivsi pitao kad ih je ugledao kakvu sam nezgodu imala. A da ironija bude veca te mladeze je skidao najbolji hirurg, tako se bar prica za njega...
Ali posmatrajuci sa druge strane, bas me briga kako izgleda, vazno je da se nista nije iskomplikovalo!
 
Koliko majusni,manji od mladeza?
E ne moze,to je ono sto ljudi cesto ne znaju.Svaka intervencija na kozi ostavlja oziljak i plasticna hirurgija nije bez oziljaka.
I ja sam skidala mladeze i imam 2 svetla oziljka koja se vise i ne vide,veca od samih mladeza.
Kad se skida mladez mora se skinuti malo veca povrsina da ne bi bilo ne daj boze necega u toj okolini sto ne valja(maligniteta) pa napravi kasnije probleme.
Bolje spreciti nego leciti,to je najbitnije. :wink:
 
pa meni se isto desilo izvadili su mi 3 mladeza na ledjima
oziljci su ogromni
jos pogotovo kada ih uporedis sa mladezom koji je pre toga bio na tom mestu
cak stavise jednom me je neko pitao dali sam izbodena nozem!
 
pa meni se isto desilo izvadili su mi 3 mladeza na ledjima
oziljci su ogromni
jos pogotovo kada ih uporedis sa mladezom koji je pre toga bio na tom mestu
cak stavise jednom me je neko pitao dali sam izbodena nozem!
 

Back
Top