Šta mislimo jedni o drugima?

Poruka
4.031
Obnavljam temu koja je započela maksifor,i pošto nema članova koji bi od te teme kao tad napravili sprdačinu,možemo da počnemo.Molim 3 posta i bez spama.Zadajte nick forumaša- dame u tome imaju prednost ;)


едит: Свако ко жели да напише о некоме нешто нека то напише без било каквог повода. И нека се мало потруди, а не само ''Шикс је супер''. Нека вам мој пост о Стефану на 7ој страни буде референца. Наравно, не мора бити онолико дугачко и опширно, али бар да има неки смисао и садржајност ;) Одговарање на текст о некоме се може извршити у Пубу или на ~За нас. Само онај о коме се пише има право на један пост одговора без обзира да ли ће се само захвалити или ће прокоментарисати још нешто, али даља дискусија се мора пребацити на друго место или ћу брисати ;)

Бришем све што нема везе са темом, онај коме обришем три поста добија бан на два дана. То је таман за сваки пост по један казнени поен, али да не бих дрндао 3 пута по један поен звизнућу му бан на трећи спам-пост и то се своди на исто. Ето... пишите ондак :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
To je jedan mali debeli prasac,sa rumenim obrascicima!!:lol: Zezam se!! Ima izrazen bolesno glupi humor koji ga cini zanimljivim mnogim forumasima,veliki je mrzitelj emo kulture i cesto se svadja ili sprda na temama koje imaju veze sa TH-om i Emo kulturi!!Malo je sklon preverzijama ali je ok!!


P.S evo brate nisam te mnogo ocrneo jer tako?
 
Sunčica malena, samo rumeni :rumenko: još nismo utvrdili da li je forumaš ili forumašica. :lol:
Mnogo je pristojniji/pristojnija od Kreptomana. ;)

:ok:

Nem' na čem'...Moje mišljenje je da je to jedan pomalo nastrani hermafrodit ;)
:ok:
To je jedan mali debeli prasac,sa rumenim obrascicima!!:lol: Zezam se!! Ima izrazen bolesno glupi humor koji ga cini zanimljivim mnogim forumasima,veliki je mrzitelj emo kulture i cesto se svadja ili sprda na temama koje imaju veze sa TH-om i Emo kulturi!!Malo je sklon preverzijama ali je ok!!


P.S evo brate nisam te mnogo ocrneo jer tako?

ma brate sve dobro, ali debeli prasac:lol:
 
Ajd kad nećete- Mrs Sick (da je izogovaramo dok ne dođe da me umlati :D)

Dobra devoja i drugarica,uvek je spremna da saslusa,malo je ostalima cudna ali je u sustini ok!! Malo je depresivna i lako se razboli i vredna je!!! Puno puta smo prekidali dopisivanje jer je pomagale nesto majci!! Voleo bih da je upoznam!!:mrgreen: Izvinjamvam se sto kasnim *** ne mogu tako brzo da formulisem recenice i da otkucam!!
 
Ne znam nikog posebno ali kad sam razmenila prvi post sa Overom tela sam da ga posaljem u materinu lepu ali kad sam malo bolje pogledala videla sam da je divan, Luleta svaki dan saljem u materinu lepu kad mi stane na zulj a ponekad ume da smori sto i sam zna, joxxxica mi je super kreptoman je otkaceni car, funny je isto super itd....
 
Mima Lasevska

Voli da proucava strane jezike (ju sta vam pada na pamet):lol:,voli da cita knjige,mnogi je nisu dok je bila mladja kapirali verovatno je imala manjih problema zbog toga (obicno tako ljudi koji su napredniji od drugih bivaju:lol: neshvadjeni)!!Nema neki preterano buran ljubavni zivot,jednostavno ceka posebnog coveka koji je intelektualac!! Nadam se da te nisam uvredio,a ako jesam nije bilo namerno izvini!! :mrgreen:
 
Ne znam nikog posebno ali kad sam razmenila prvi post sa Overom tela sam da ga posaljem u materinu lepu ali kad sam malo bolje pogledala videla sam da je divan, Luleta svaki dan saljem u materinu lepu kad mi stane na zulj a ponekad ume da smori sto i sam zna, joxxxica mi je super kreptoman je otkaceni car, funny je isto super itd....

Hvala ali nemojmo jos o meni,treba cuti i drugu stranu!!;) I nemoj tako vise osoba odjednom da analiziras,idemo svi jednog po jednog i tebe ce mo posle kad te jos malo boljke upoznamo!!:mrgreen: Ok??(nemoj odgovarati)!!
 

Back
Top