kad ne znam sta hocu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
...dodje mi da vristim!

Agonija izbora. Sta ako...

Pruza mi se mnogo mogucnosti. Retko je to splet okolnosti, vise moj naporan trud i rad. Sama stvorim mogucnosti, a onda ne mogu da odlucim sta je prava opcija i sta vise zelim, kuda da krenem. Vise puta sam bila u slicnim situacijama i nikad ne znam sta hocu.
:otkacio:

Da bi dobio jedno, moras zrtvovati drugo, ali kako da znas sta vredi? Prespavas? Ides kod prorocice? Bacis kocku? Razmisljas dok ne poludis?:???::otkacio:

Eh zivote lutalico...
 
...dodje mi da vristim!

Agonija izbora. Sta ako...

Pruza mi se mnogo mogucnosti. Retko je to splet okolnosti, vise moj naporan trud i rad. Sama stvorim mogucnosti, a onda ne mogu da odlucim sta je prava opcija i sta vise zelim, kuda da krenem. Vise puta sam bila u slicnim situacijama i nikad ne znam sta hocu.
:otkacio:

Da bi dobio jedno, moras zrtvovati drugo, ali kako da znas sta vredi? Prespavas? Ides kod prorocice? Bacis kocku? Razmisljas dok ne poludis?:???::otkacio:

Eh zivote lutalico...
Pusti samo vreme ce ti kasti.
 
...dodje mi da vristim!

Agonija izbora. Sta ako...

Pruza mi se mnogo mogucnosti. Retko je to splet okolnosti, vise moj naporan trud i rad. Sama stvorim mogucnosti, a onda ne mogu da odlucim sta je prava opcija i sta vise zelim, kuda da krenem. Vise puta sam bila u slicnim situacijama i nikad ne znam sta hocu.
:otkacio:

Da bi dobio jedno, moras zrtvovati drugo, ali kako da znas sta vredi? Prespavas? Ides kod prorocice? Bacis kocku? Razmisljas dok ne poludis?:???::otkacio:

Eh zivote lutalico...

Ја бих изабрала да преспавам, ако могу... а кад не бих могла урадила бих оно што ме више ''вуче''...:roll:
 
ZvezdanKa, kako bi bilo da prestanes da rashsma sa nedefinisanim mogucnostima i kazes nam konkretno izmedju cega se dvoumis i kakve si to prilike sebi stvorila, pa ti mozda i damo kakav pametan savet.
Ovako je prosto nemoguce
 
ZvezdanKa, kako bi bilo da prestanes da rashsma sa nedefinisanim mogucnostima i kazes nam konkretno izmedju cega se dvoumis i kakve si to prilike sebi stvorila, pa ti mozda i damo kakav pametan savet.
Ovako je prosto nemoguce

Hahahhaha

Posao je u pitanju pa ne bih da detaljisem, profesionalna etika. ;)

Vise me interesuje kako da shvatim sta zelim, koje su metode koje vi primenjujete. Ne desava mi se prvi put da imam 2 ili vise extra varijante u isto vreme, u vezi sa razlicitim stvarima, i to me potpuno izbaci iz koloseka... :otkacio:

Nekad pomislim da suvise brzo reagujem, da je moj zivot previse dinamican, da treba malo da "se smirim", sto je izgleda nemoguce, takav mi je temperament...
 
Ako je posao u pitanju ne treba biti do tebe vec do tih mogucnosti koje odredjeni posao pruza..da li ti je bitan napredak ili novac..mesto..sa kakvim ljudima radis..za koga itd

Upravo ovo.
Imas li stomak da radis sa ljudima koji ti se ne dopadaju, ako je posao super placen......ili bi radije da radis sa OK ljudima za nesto manje novca, gde te svaki izbor vodi, i mozda najvaznije, koja je cena svakog izbora i jesi li sigurna, ali sasvim sigurna da mozes da je platis.
Jer, sve ima cenu
 
Hahahhaha

Posao je u pitanju pa ne bih da detaljisem, profesionalna etika. ;)

Vise me interesuje kako da shvatim sta zelim, koje su metode koje vi primenjujete. Ne desava mi se prvi put da imam 2 ili vise extra varijante u isto vreme, u vezi sa razlicitim stvarima, i to me potpuno izbaci iz koloseka... :otkacio:

Nekad pomislim da suvise brzo reagujem, da je moj zivot previse dinamican, da treba malo da "se smirim", sto je izgleda nemoguce, takav mi je temperament...

Jes' luda? Smirićeš se kad ostariš, sad luduj!
Ako stvarno ne znaš kako da se odlučiš, smisli najgore varijante kod svake opcije, pa sa kojom možeš da se nosiš, to je to! Pošto već sa pozitivnim varijantama ne možeš da izađeš na kraj.
I, seti se, da nema kajgane bez razbijenih jaja, a kad se jednom odlučiš, više nemoj razmišljati o : "šta bi bilo da je bilo", nego teraj dalje, i gledaj napred.:heart::bye:
 
Hahahhaha

Posao je u pitanju pa ne bih da detaljisem, profesionalna etika. ;)

Vise me interesuje kako da shvatim sta zelim, koje su metode koje vi primenjujete. Ne desava mi se prvi put da imam 2 ili vise extra varijante u isto vreme, u vezi sa razlicitim stvarima, i to me potpuno izbaci iz koloseka... :otkacio:

Nekad pomislim da suvise brzo reagujem, da je moj zivot previse dinamican, da treba malo da "se smirim", sto je izgleda nemoguce, takav mi je temperament...

posao je u pitanju? I sve varijante su dobre, pa ti tesko da odlucis?
ja u takvim slucajevima uvek prvo mislim na lokaciju /da mi bude blizu kuce, ili da je kul mesto/, onda mislim na ljude sa kojima treba da radim /bezim od likova za koje znam da ce me nervirati/, onda mislim na snobovske pobude /kako ce da doprinese mom imidzu/ i na poslednjem mestu, ali takodje bitno> lova.
 
Upravo ovo.
Imas li stomak da radis sa ljudima koji ti se ne dopadaju, ako je posao super placen......ili bi radije da radis sa OK ljudima za nesto manje novca, gde te svaki izbor vodi, i mozda najvaznije, koja je cena svakog izbora i jesi li sigurna, ali sasvim sigurna da mozes da je platis.Jer, sve ima cenu

Hehehehhehe

Kako da budem sigurna? Pa ja nemam 10 godina radnog iskustva iza sebe, da bih znala sa cim i kim mogu da se nosim.
Dok ne prodjes kroz nesto, ne znas kako je.

Mnogo pitanja, a odgovori su magloviti, jer nije sve bas tako definisano. I totalno razlicite prednosti i mane...Totalno suprotne stvari..i sve ima svoje...

Vidim da ste vi profesionalno iskusniji od mene, i da znate sta trazite, a ja to tek otkrivam......i nije mi lako!
 
Jes' luda? Smirićeš se kad ostariš, sad luduj!
Ako stvarno ne znaš kako da se odlučiš, smisli najgore varijante kod svake opcije, pa sa kojom možeš da se nosiš, to je to! Pošto već sa pozitivnim varijantama ne možeš da izađeš na kraj.
I, seti se, da nema kajgane bez razbijenih jaja, a kad se jednom odlučiš, više nemoj razmišljati o : "šta bi bilo da je bilo", nego teraj dalje, i gledaj napred.:heart::bye:

Uopste nisam osoba sta bi bilo kad bi bilo...nikad se ne kajem zbog izbora...i kad god pisem neki post, ja shvatim, da uopste i nema nekog velikog razloga za brigu...
:)

Valjda sam to i htela?
Ali sama ta situacija kuda poci...kojih je bilo mnooooooogo profesionalnih i licnih u zadnje 2 godine su bas stresne za mene...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top