DAL' JE ON GAY?!!

ivana.mne

Početnik
Poruka
25
Pozdrav svima,
Nova sam na forumu. Imam jedno pitanje, i potrebna su mi vasa misljenja!
Ludo sam zaljubljena u jednog momka. Momak je stvarno do bola - boli glava! Madjutim, cula sam od nekih prijatelja da je navodno gay...
Ovaj momak trenira zajedno sa jednim mojim prijateljom u teretanu. On mi je pricao za njega da ga je nekoliko uhvatio za dupe, pipnuo ga sa prijeda itd...
Interesuje me kako moze da se pozna gay momak i da li je ovo sto mi je drug rekao cista zezancija ili ima tu nesto?
Molim vas pomognite mi potrebna mi je vasa pomoc i misljenje.
 
Pozdrav svima,
Nova sam na forumu. Imam jedno pitanje, i potrebna su mi vasa misljenja!
Ludo sam zaljubljena u jednog momka. Momak je stvarno do bola - boli glava! Madjutim, cula sam od nekih prijatelja da je navodno gay...
Ovaj momak trenira zajedno sa jednim mojim prijateljom u teretanu. On mi je pricao za njega da ga je nekoliko uhvatio za dupe, pipnuo ga sa prijeda itd...
Interesuje me kako moze da se pozna gay momak i da li je ovo sto mi je drug rekao cista zezancija ili ima tu nesto?
Molim vas pomognite mi potrebna mi je vasa pomoc i misljenje.

Pitas ga :)
Pozovi coveka da izadjete,rekla - kazala nije pouzdan metod
 
Pozdrav svima,
Nova sam na forumu. Imam jedno pitanje, i potrebna su mi vasa misljenja!
Ludo sam zaljubljena u jednog momka. Momak je stvarno do bola - boli glava! Madjutim, cula sam od nekih prijatelja da je navodno gay...
Ovaj momak trenira zajedno sa jednim mojim prijateljom u teretanu. On mi je pricao za njega da ga je nekoliko uhvatio za dupe, pipnuo ga sa prijeda itd...
Interesuje me kako moze da se pozna gay momak i da li je ovo sto mi je drug rekao cista zezancija ili ima tu nesto?
Molim vas pomognite mi potrebna mi je vasa pomoc i misljenje.

Moje mishljenje je da te taj prijatelj lozi jer se ti njemu svidjash, i ne zeli da se smuvash s njim(tim na kojeg se palish).
Mislim, da je gay, to bi se prochulo u konzervativnoj cg ihahaj.
 
: ) orutavele i zarundavile : ) Šalu na-stranu slazzem se s tvojim postom i ja bih tako
da mi se sviđa devojka, mada ne bih rekao da je mene vatao jer ako je njega vatao a ovaj ga
nije istukao znači da je i on ped. znači bolje reći da je vatao nekog tamo što ga ne znaš tipa...
 
ej bre,imas svakakve ljude,to sto ga uhvatio za dupe i racq ne mora uopste da znaci da je *****,radi to covwek iz zaebancije . . da je to pouzdan znak da je neko derpe, 3/4 mojih drugova bi bili ****** . . .



pozovi gada izadjete,da se vidite i sl,pa ces i sama videti da li je derpe. . .


ali ostaje cinjenica da je mozda bi . .

pozz
 
Pozdrav svima,
Nova sam na forumu. Imam jedno pitanje, i potrebna su mi vasa misljenja!
Ludo sam zaljubljena u jednog momka. Momak je stvarno do bola - boli glava! Madjutim, cula sam od nekih prijatelja da je navodno gay...
Ovaj momak trenira zajedno sa jednim mojim prijateljom u teretanu. On mi je pricao za njega da ga je nekoliko uhvatio za dupe, pipnuo ga sa prijeda itd...
Interesuje me kako moze da se pozna gay momak i da li je ovo sto mi je drug rekao cista zezancija ili ima tu nesto?
Molim vas pomognite mi potrebna mi je vasa pomoc i misljenje.
...treba mu pogledati u gatje, ako nisu po jusu, tj. ako nisu pozadi braon a napred zzute negro braon i pozadi i napred, to ti je prvi indikator da verovatno jeste, e ondak traba povesti dobrog drugara sa sobom, onog koji je spreman da se zzrtvuje za tvoju ljubav i ondak uleteti u teretanu i u trenutju kad on digne na benchu teg vi priletite i poljubite ga oboje u qrchitj, i otvoriti chetvoro ochiju, te obratiti pazznju u koga gleda sa ochima punim tuge dok mu se dizze erekcija...:)
...ps. samo nemoj da mi zahvaljujesh, nije ovo nishta...
 
ej bre,imas svakakve ljude,to sto ga uhvatio za dupe i racq ne mora uopste da znaci da je *****,radi to covwek iz zaebancije . . da je to pouzdan znak da je neko derpe, 3/4 mojih drugova bi bili ****** . . .

OMG...ni za ratzqu...ni to nije znak...
Pa shta je onda znak?
Kad se probudish sa bolovima u guzi, a cimer pored tebe pripalio cigaru?
 
Cek. malo....prije svega nisam djevojcica! A ovo sto mi je drug pricao je 100% istina...., nije zaljubljen u mene jer extra smo prijatelji. A sto se tice toga hvatanja, pa ja sam ga pitala kako je on odreagovao on je rekao da mu je kazao da prestane na sta se ovaj "moj" blago osmjehnuo!

Moze li neko da mi kaze kako moze da se pozna gay.... imajul kakve karakteristike, kakvi znakovi??
 
Cek. malo....prije svega nisam djevojcica! A ovo sto mi je drug pricao je 100% istina...., nije zaljubljen u mene jer extra smo prijatelji. A sto se tice toga hvatanja, pa ja sam ga pitala kako je on odreagovao on je rekao da mu je kazao da prestane na sta se ovaj "moj" blago osmjehnuo!

Moze li neko da mi kaze kako moze da se pozna gay.... imajul kakve karakteristike, kakvi znakovi??
eh ja sam upoznala jednom izvesnog gospodina
onako visok zgodan obrazovan ni po cemu ne odskace
a onda sam shvatila da je onaj crnac
njegov decko
a ni za crnca nikad ne bih rekla da je gej
sta vise da su strejt,obojica bi bili pozeljne udavace pretpostavljam
i tako
 
eh ja sam upoznala jednom izvesnog gospodina
onako visok zgodan obrazovan ni po cemu ne odskace
a onda sam shvatila da je onaj crnac
njegov decko
a ni za crnca nikad ne bih rekla da je gej
sta vise da su strejt,obojica bi bili pozeljne udavace pretpostavljam
i tako

ja vise na znam sta da mislim!!! boli me glava od svega, ne mogu nikoga nesto da pitam...malo mi je to glupoooo. On ne zna da sam ja zaljubljena u njga - ovako znamo se.
ja vam kazem momak je do bola lijep - cure se lome za njim. ja njega nikada nisam vidjela sa curom a da neko kaze to mu je cura.
cujala sam da je izlazio sa nekim curama ali ga nikada nisam vidjela sa nijednom od njih!

P.S. "OVO JE PITANJE ISKLJUCIVO ZA MUSKARCE...MOLIM VAS DA MI ODG. ISKRENO!
sta bi ste uradili da vam pise neki gay momak - ovo-ono, a da ga pritom dobro poznajete sta vise da zivi blizu tebe???""

kazacu vam poslije zasto sam ovo pitala :-)
 

Back
Top