Promocija Srpskog starog veka

vandalija

Zainteresovan član
Poruka
383
Dragi forumaši i dragi moderatori,
Koristim priliku da pozovem apsolutno sve koji vole srpsku istoriju da, ako budu u prilici, prisustvuju promociji knjige Miodraga Milanovića Srpski stari vek (koja je baš uzburkala stručnu javnost) dana 7. oktobra (utorak) u 19 sati u Univerzalnoj dvorani Doma vojske Srbije (ex Dom JNA) u Beogradu. Welcomen, Bienvenuti,Dobrodošli!
 
Dragi forumaši i dragi moderatori,
Koristim priliku da pozovem apsolutno sve koji vole srpsku istoriju da, ako budu u prilici, prisustvuju promociji knjige Miodraga Milanovića Srpski stari vek (koja je baš uzburkala stručnu javnost) dana 7. oktobra (utorak) u 19 sati u Univerzalnoj dvorani Doma vojske Srbije (ex Dom JNA) u Beogradu. Welcomen, Bienvenuti,Dobrodošli!

Ја бих драге воље дошао, али ми ти комунисти који су још код вас на власти неће да ми дозволе улаз у њихов рај.
 
vujadine ne izmotavaj se,ulaz je slobodan,pa ako možeš, dođi i ne politizuj ovu temu od toga nema koristi- samo štete.Uzdravlje,wielcomen!

Знам ја то. За лопове никад ништа није било забрањено, али ја нисам лопов, него политички избеглица, и немам пасоша, не могу га добити јер су ми уништили, не одузели, држављанство, па не могу направити папире. Тражили су ме да платим, ја платио, и опет ништа. Сад дају неке пропуснице, али не и повратне, и увек ме позову на саслушање, и кад одговорим да сам био четник, саслушање се завршава. Шта је то друго него Комунизам, и то не руски или кинески, него онај чисти од кога сам и отишао у туђину, и потврдио ону " да је у туђини мрак сиромаку још већи мрак у мраку ". Вама се тамо друго сервира а нама овде друго. Још се огромне суме народног новца троше на шпијунирање избеглица, чак и овде на ординатору, док почнем нешто писати, укључи се фајл који све копира. Шта мислиш колико то све кошта, и какви су то људи који то раде, и колико су за то плаћени? А каква је корист од тога? Нисам подобан да постанем поново држављанин, то је једини одговор на све. А зашто, само зато што тамо још увек владају комунисти, и уживају у свим добрима својих положаја.
 
Hm, ništa mi nije jasno... ne kapiram te uopšte... Ok. video sam zastavu i petokraku... ali, kakve to sad veze ima i sa čim... šta je suština i pozadina... onih pločica posebno...

Па наравно, видиш ја сам ти одговорио пре него си ти дао исти одговор. Шта представља петокрака на застави, а шта свастика на плочнику? и теби то није јасно? А баш од те државе зависи твој улазак у ЕУ.
 
Па наравно, видиш ја сам ти одговорио пре него си ти дао исти одговор. Шта представља петокрака на застави, а шта свастика на плочнику? и теби то није јасно? А баш од те државе зависи твој улазак у ЕУ.

Hm, dobro bre... to sam sve video... nisam tjorav... ali kakve veze to ima sa tvojim povratkom u otadžbinu? Šta ti to brani, ko ti to brani... To ne kapiram! Kapiraš!:lol:
 
Hm, dobro bre... to sam sve video... nisam tjorav... ali kakve veze to ima sa tvojim povratkom u otadžbinu? Šta ti to brani, ko ti to brani... To ne kapiram! Kapiraš!:lol:

Па ти ме питаш то што ти и ја кажем да не знам, и једино рационално мишљење је да су тамо још увек комунисти на власти.
 
Vujo kakav si ti to četnik početnik kad ni Stari srpski vek nisi poručio?!Predlažem ti novi topic sa naslovom-Zašto se ne vraćam u domovinu, al ću se vrnem i odma idem u Dom vojske Srbije na promociju.Evo,Ljuba neće da izostane:od gostiju najavljujem dr Ivicu Tomovića i istpričara Markovića najveće Milanovićeve fanove.
 
Vujo kakav si ti to četnik početnik kad ni Stari srpski vek nisi poručio?!Predlažem ti novi topic sa naslovom-Zašto se ne vraćam u domovinu, al ću se vrnem i odma idem u Dom vojske Srbije na promociju.Evo,Ljuba neće da izostane:od gostiju najavljujem dr Ivicu Tomovića i istpričara Markovića najveće Milanovićeve fanove.

Хвала на позиву, али не могу на силу ући ни у авион нити у аутобус, а пешице ми је далеко. Својих кола немам, а немам ни возачке дозволе. А са друге стране, мислим да тамо нема шта да се научи. Ипах би дошао, да могу, ако ништа, да видим тебе и Љубу.
 
Ma videćemo se jednom,ali da ima šta da se nauči,ima-samo treba da čovek želi da nešto sazna,da je bar radoznao.

Ако је ико радознао, онда сам то ја, и верујем да ме радозналост и држи у животу. Зато ми је и криво кад наиђем на тако глупаве администрације као што је наша, а сад и енглеска, ни они ми више не дају улазак без визе.
 

Back
Top