Zaljubljena ili ne???????????

Marija_SU

Početnik
Poruka
21
E ovako.Ja sam se doselila u Suboticu pre nekoliko godina.Tada sam upoznala moju sada najbolju drugaricu Biljanu.Nas dve smo i dan danas jako dobre drugarice.Kada sam krenula u srenju skolu upoznala sam jednog super decka.Postali smo super drugovi,ali smo se uskoro smuvali.Bili smo zaljubljeni jedno u drugo.Kada smo raskinuli i dalje smo bili dobi drugovi.Ja sam mislila da ga ne volim vise.On je imao jos devojaka i muvao jer par mojih drugarica.Meni to nije smetalo.Ja nisam imala decka posle njega,iako smo raskinuli pre vise od pola godine.Ja sam jako probirljiva osoba.Tesko mi se neko svidi i ja se tesko zaljubim.Ponekad sam mislila da postoji nada da se pomirimo,mozda je i on ponekad hteo da se ponovo smuvao, ali ja jednostavno nisam mogla da verujem u to pa sam ga nekako odbijala...ne znam...sada se lozi na Biljanu,moju naj drugaricu.REkla sam svima,pa i njemu, da mi to ne smeta.Oni ce se verovatno smuvati...i njoj sam rekla da je to ok...ne znam...mislim da mi to malo smeta...ljubomorna sam...ponekad sam bila ljubomorna kada je muvao moje ostale drugarice ali sa njima se nikada nije smuvao tako da....mislim da ce se smuvati sa Biljanom.Ne znam da li sam jos uvek zaljubljena u njega?!Da li je to moguce posle tolikog vremena???Pomozite mi.......
 
Bleak WinterFullMoon:
Marija_SU:
oce mi neko pomoci??????

covece valjda znas sta osecas
sta ocekujes,da ti neko nesto kaze ovde i time resi sve tvoje zivotne probleme?
To se ne desava...
pa ocigledno da ne znam sta osecam?!!!!!!!!!!!!!!I ja ne trazim da resis moj ZIVOTNI problem samo trazim savet...a ti ako neces da pomognes, ne moras!ima valjda drugih ljudi....
 
pa tesko da mogu pomoci jer sam upucen u problematiku kao u spansku seriju...
ja ti predlazem da to sama sa sobom rascistis ili eventualno da se posavetujes sa nekim od drugarica/drugova koji te razume i poznaje,a ne ovde gde te niko ne zna
shvati da ne mozes u par recenica opisati sta osecas i traziti od ljudi koji te nisu videli u zivotu da iznesu analizu tvog pshickog stanja
pomazem li?
 
Marija_SU:
E ovako.Ja sam se doselila u Suboticu pre nekoliko godina.Tada sam upoznala moju sada najbolju drugaricu Biljanu.Nas dve smo i dan danas jako dobre drugarice.Kada sam krenula u srenju skolu upoznala sam jednog super decka.Postali smo super drugovi,ali smo se uskoro smuvali.Bili smo zaljubljeni jedno u drugo.Kada smo raskinuli i dalje smo bili dobi drugovi.Ja sam mislila da ga ne volim vise.On je imao jos devojaka i muvao jer par mojih drugarica.Meni to nije smetalo.Ja nisam imala decka posle njega,iako smo raskinuli pre vise od pola godine.Ja sam jako probirljiva osoba.Tesko mi se neko svidi i ja se tesko zaljubim.Ponekad sam mislila da postoji nada da se pomirimo,mozda je i on ponekad hteo da se ponovo smuvao, ali ja jednostavno nisam mogla da verujem u to pa sam ga nekako odbijala...ne znam...sada se lozi na Biljanu,moju naj drugaricu.REkla sam svima,pa i njemu, da mi to ne smeta.Oni ce se verovatno smuvati...i njoj sam rekla da je to ok...ne znam...mislim da mi to malo smeta...ljubomorna sam...ponekad sam bila ljubomorna kada je muvao moje ostale drugarice ali sa njima se nikada nije smuvao tako da....mislim da ce se smuvati sa Biljanom.Ne znam da li sam jos uvek zaljubljena u njega?!Da li je to moguce posle tolikog vremena???Pomozite mi.......
Pre ce biti da je u pitanju zenska sujeta,a ne zaljubljenost...Mada...Ne znam...Da sam ja u pitanju znala bih,ali posto nisam ne mogu da tvrdim... :?
 
da ali ja stalno mislim na njega!Non-stop...ceo dan...i svaki put kada se setim da mi je rekao nesto, u sali naravno, i sto me je malo povredilo ja pocnem da placem, a kada se setim kada je uradio nesto lepo za mene...ja sam srecna!Ne mogu da prestanem da mislim na njega! Vec nekoliko meseci....
 
Marija_SU:
da ali ja stalno mislim na njega!Non-stop...ceo dan...i svaki put kada se setim da mi je rekao nesto, u sali naravno, i sto me je malo povredilo ja pocnem da placem, a kada se setim kada je uradio nesto lepo za mene...ja sam srecna!Ne mogu da prestanem da mislim na njega! Vec nekoliko meseci....
Pa,zar nije ochigledno da ti se svidja???Mislim,kako mi mozemo znati shta ti osecash?Ti to jedina mozesh da znash......Isto tako kao samo mi znamo sta osecamo,ne moze niko da nam kaze da li nekog volimo ili ne.....
 
Moras da rascistis neke stvari kod sebe. Tesko je pomoci nekom sa tako malo informacija, ali i kada bi bili vise upuceni u slucaj ne verujem da bi iko mogao da odluci da li si zaljubljena ili ne, osim tebe...

Pokusaj da se oslobodis mrznje, ljubomore i svih onih emocija koje ti mute pogled na situaciju. Ponekad je potrebno razmisliti samo sa glavom.

Sama sebi mozes najvise pomoci... :wink:


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Marija_SU:
E ovako.Ja sam se doselila u Suboticu pre nekoliko godina.Tada sam upoznala moju sada najbolju drugaricu Biljanu.Nas dve smo i dan danas jako dobre drugarice.Kada sam krenula u srenju skolu upoznala sam jednog super decka.Postali smo super drugovi,ali smo se uskoro smuvali.Bili smo zaljubljeni jedno u drugo.Kada smo raskinuli i dalje smo bili dobi drugovi.Ja sam mislila da ga ne volim vise.On je imao jos devojaka i muvao jer par mojih drugarica.Meni to nije smetalo.Ja nisam imala decka posle njega,iako smo raskinuli pre vise od pola godine.Ja sam jako probirljiva osoba.Tesko mi se neko svidi i ja se tesko zaljubim.Ponekad sam mislila da postoji nada da se pomirimo,mozda je i on ponekad hteo da se ponovo smuvao, ali ja jednostavno nisam mogla da verujem u to pa sam ga nekako odbijala...ne znam...sada se lozi na Biljanu,moju naj drugaricu.REkla sam svima,pa i njemu, da mi to ne smeta.Oni ce se verovatno smuvati...i njoj sam rekla da je to ok...ne znam...mislim da mi to malo smeta...ljubomorna sam...ponekad sam bila ljubomorna kada je muvao moje ostale drugarice ali sa njima se nikada nije smuvao tako da....mislim da ce se smuvati sa Biljanom.Ne znam da li sam jos uvek zaljubljena u njega?!Da li je to moguce posle tolikog vremena???Pomozite mi.......

Vidis....znaci, nije samo problem u tome sto se on muva sa Biljanom, nego ti je IPAK i problem kad muva druge......Da, da, devojko.....i dalje osecas nesto prema njemu. Ali ima i malo povredjene sujete.
U svakom slucaju, nemoj da pricas da je ok da budu zajedno, ako ti nije ok. Sta ako budu zajedno 2 god i non-stop budu srecni i veseli, izadjete svi zajedno, ti tuzna i smorena (i ljubomorna), a oni leprsaju i cvrkucu oko tebe :?: Da li ces to da podnosis ? I kako ces da podnosis? Mozda jeste glupo da kazes da bi ti smetalo da budu njih dvoje zajedno. Ili (a uvek je ovo svima tesko) otvoreno lepo sve kazi i njemu i njoj.....ako, neces, onda svima kazes da bi ti bilo "cudno" kada bi oni bili zajedno. Time ne pokazujes svoju ljubomoru, a opet, valjda ce njim,a biti bitno da saznaju zasto ce tebi to biti cudno.
 
ja sam se nalazila u slicnom problemu,i mogu bar otprilike da znam kako se osecas.veoma je zeznuto,ali pokusaj da nekako to prevazidjes.nadji nekog drugog decka,da bar manje mislis na ovoga.a i ta drugarica,zar bas mora sa tvojim bivsim?to mi nikad nije bilo jasno?toliko ima drugih momaka?!?!
 
Marija_SU:
E ovako.Ja sam se doselila u Suboticu pre nekoliko godina.Tada sam upoznala moju sada najbolju drugaricu Biljanu.Nas dve smo i dan danas jako dobre drugarice.Kada sam krenula u srenju skolu upoznala sam jednog super decka.Postali smo super drugovi,ali smo se uskoro smuvali.Bili smo zaljubljeni jedno u drugo.Kada smo raskinuli i dalje smo bili dobi drugovi.Ja sam mislila da ga ne volim vise.On je imao jos devojaka i muvao jer par mojih drugarica.Meni to nije smetalo.Ja nisam imala decka posle njega,iako smo raskinuli pre vise od pola godine.Ja sam jako probirljiva osoba.Tesko mi se neko svidi i ja se tesko zaljubim.Ponekad sam mislila da postoji nada da se pomirimo,mozda je i on ponekad hteo da se ponovo smuvao, ali ja jednostavno nisam mogla da verujem u to pa sam ga nekako odbijala...ne znam...sada se lozi na Biljanu,moju naj drugaricu.REkla sam svima,pa i njemu, da mi to ne smeta.Oni ce se verovatno smuvati...i njoj sam rekla da je to ok...ne znam...mislim da mi to malo smeta...ljubomorna sam...ponekad sam bila ljubomorna kada je muvao moje ostale drugarice ali sa njima se nikada nije smuvao tako da....mislim da ce se smuvati sa Biljanom.Ne znam da li sam jos uvek zaljubljena u njega?!Da li je to moguce posle tolikog vremena???Pomozite mi.......
Bila ti u njega zaljubljena ili ne bolje bi ti bilo da se "odljubis" od njega! Zaljubljenost te moze samo unistiti!
 
Ovo ti mogu reci samo iz licnog iskustva (jes da sam musko ali nema veze)...
Kada smo ja i moja devojka raskinuli, nastavili smo da se druzimo i sad evo idemo zajedno i u Gimnaziju...
Medjutim, ona se smuvala sa nekim likom i ja sam odjednom osetio neki nalet ljubomore...
Ali to nije bilo zato sto je volim ili tako nesto, nego zato sto je njoj krenulo na bolje, a meni nije...Takodje sam se osecao manje vredan kada sam video sa kojim likom se smuvala (shaban neki)...
E sad, ja sam ti izneo moju situaciju, ali kao sto je Bleak rekao ne mogu resiti tvoje licne probleme bolje od tvojih drugova i drugarica koji ti mnooogo bolje poznaju...
 
Zapali cigaru, reci sebi "to je zato sto ga ona ima a ja ne" i nastavi sa zivotom... Te tinejdzerske ljubavi su takve kakve su ne mozes ih promeniti.Ti ne prestajes da mislis na njega zato sto hoces da mislis na njega.U trenutku kada budes odlucila da neces da mislis na njega prestaces sa time, a drugarici reci da ti nije Ok to sto se ona muva sa njim. :roll:
 
Johnny[SM:
]Zapali cigaru, reci sebi "to je zato sto ga ona ima a ja ne" i nastavi sa zivotom... Te tinejdzerske ljubavi su takve kakve su ne mozes ih promeniti.Ti ne prestajes da mislis na njega zato sto hoces da mislis na njega.U trenutku kada budes odlucila da neces da mislis na njega prestaces sa time, a drugarici reci da ti nije Ok to sto se ona muva sa njim. :roll:
Johnny?Johnny kao Jovan?BHEART forum??DA li je to taj Johnny ili neki drugi Johnny?
 
Marija_SU:
Bleak WinterFullMoon:
Marija_SU:
oce mi neko pomoci??????

covece valjda znas sta osecas
sta ocekujes,da ti neko nesto kaze ovde i time resi sve tvoje zivotne probleme?
To se ne desava...
pa ocigledno da ne znam sta osecam?!!!!!!!!!!!!!!I ja ne trazim da resis moj ZIVOTNI problem samo trazim savet...a ti ako neces da pomognes, ne moras!ima valjda drugih ljudi....

pa posto ti ocigledno ne znas sta osecas,kako mi to mozemo da znamo?! ne mozes tako nesto da pitas ljude koje ne poznajes
 
QchCK*a:
miss:
pa posto ti ocigledno ne znas sta osecas,kako mi to mozemo da znamo?! ne mozes tako nesto da pitas ljude koje ne poznajes

Pa bar mozemo da joj damo neke ideje kako da resi situaciju.

To treba sama da resi.That's the point.Sto ti ne trazis odgovore na svoje probleme ovde na forumu? :wink:


-I'm feeling mean today...not lost,not blown away-
 
Marija_SU:
E ovako.Ja sam se doselila u Suboticu pre nekoliko godina.Tada sam upoznala moju sada najbolju drugaricu Biljanu.Nas dve smo i dan danas jako dobre drugarice.Kada sam krenula u srenju skolu upoznala sam jednog super decka.Postali smo super drugovi,ali smo se uskoro smuvali.Bili smo zaljubljeni jedno u drugo.Kada smo raskinuli i dalje smo bili dobi drugovi.Ja sam mislila da ga ne volim vise.On je imao jos devojaka i muvao jer par mojih drugarica.Meni to nije smetalo.Ja nisam imala decka posle njega,iako smo raskinuli pre vise od pola godine.Ja sam jako probirljiva osoba.Tesko mi se neko svidi i ja se tesko zaljubim.Ponekad sam mislila da postoji nada da se pomirimo,mozda je i on ponekad hteo da se ponovo smuvao, ali ja jednostavno nisam mogla da verujem u to pa sam ga nekako odbijala...ne znam...sada se lozi na Biljanu,moju naj drugaricu.REkla sam svima,pa i njemu, da mi to ne smeta.Oni ce se verovatno smuvati...i njoj sam rekla da je to ok...ne znam...mislim da mi to malo smeta...ljubomorna sam...ponekad sam bila ljubomorna kada je muvao moje ostale drugarice ali sa njima se nikada nije smuvao tako da....mislim da ce se smuvati sa Biljanom.Ne znam da li sam jos uvek zaljubljena u njega?!Da li je to moguce posle tolikog vremena???Pomozite mi.......

cek cek cek... TI trazis od NAS da ti kazemo sta ti osecas... ma ovo je van pameti... :shock:
 
Bleak WinterFullMoon:
To treba sama da resi.That's the point.Sto ti ne trazis odgovore na svoje probleme ovde na forumu? :wink:


-I'm feeling mean today...not lost,not blown away-

Bas si mean. Mozda devojka nema ideju kako da resi, treba joj pomoci = predloziti nesto.

A sto se tice mojih problema......nemam ih :D Zezam se naravno. Meni niko/nista ne moze da pomogne :cry:
 

Back
Top