Estetsko pitanje...

Koji friz preferirate:

  • Netaknuti dzbunic (Prirodna shuma)

    glasova: 2 10,0%
  • Brazilka

    glasova: 3 15,0%
  • Gola maca (skroz obrijano)

    glasova: 12 60,0%
  • Dzungla (sa sve Tarzan i Chita unutra)

    glasova: 0 0,0%
  • Klasika (malo trimovanja sa strane)

    glasova: 3 15,0%
  • Pirsing + chirokana

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Dakle, devojke koju frizuru preferirate?
2jadcmu.jpg


Laku notj...:)
 
Ma sve je to amazonska prashuma kod ovih nashih Balkanki....
Ove skice vidi se iz aviJona da je crtao neki Balkanac...ne zna chovek bre ni kako izgleda ribica od sve te shume pa se uvatio prve asocijacije kojua mu pala na pamet.
 
brajan koen,ako ti jednom obrisem slike to znaci da ne treba opet da kacis iste na temu,nisam znala da je to tako tesko razumeti :neutral:

A ako opet okacim slike, jel to znaci da ces ih opet obrisati samo zato sto bi mi dokazala da ti mozes da obrises slike samo zato sto si u poziciji da obrises slike koje sam ja postavio namerno i ako sam te razumeo prvi put, namerno sam ih postavio i drugi put.
I bas ne znas da se zabavljas !
 
A ako opet okacim slike, jel to znaci da ces ih opet obrisati samo zato sto bi mi dokazala da ti mozes da obrises slike samo zato sto si u poziciji da obrises slike koje sam ja postavio namerno i ako sam te razumeo prvi put, namerno sam ih postavio i drugi put.
I bas ne znas da se zabavljas !
e a meni je bas onako dusevna hrana da idem po forumu i tebi brisem slike :neutral:
obrisala sam ih jer nemaju veze sa temom,a i glupe su i ruzne,ako hoces i licno misljenje.
Aha..trebalo joj je samo 6 h da ukapira da sve slike koje sam postavio ne lice na ****** vec na prave cica mace, za razliku od gore navedenih mrtvackih sanduka
trebalo bi mi i vise od sest da nisam morala nesrecno da se probudim u pola sedam.
 

Back
Top