Aj da vidimo;

Stariji čika od devojaka želi:


  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .

Nešto

Domaćin
Banovan
Poruka
4.953
Ovako. Gospodin srednjih godina, džentlmenski (da ne kažem sponzorski) nastrojen, relativno sveže razveden, iz susedne zemlje, doseljava se u ovu našu... usamljen je i nema puno prijatelja, pa nailazi na grupicu mladih devojkaka koje opušteno mogu da mu budu ćerke i nalazi posebnim zadovoljstvom da provodi vreme sa njima i čašćava ih. Uzima im broj, sve na vrlo kulturan i uljudan način, nikada ništa loše nije rekao ili uradio, ne ponaša se kao selja, naprotiv, ali ume da bude naporan.

Šta takav čovek po vašem mišljenju želi?

Ima i anketa :D
 
ebiga lekso, malo si ga ono.. prpustila kroz filter..
te sponzorski nastrojen, te mogu ćerke da mu budu.. mislim, ako bi se priča malo drugačije ispričala i moglo bi nekako drugačije da se shvati, a ovako - jasno je.
 
Pa pazi, to sponzorski nastrojen ide uz džentlmen, pa kako ko shvati. Ta vrsta džentlmenstva je (ako se pretera s tim) malo prevaziđena i preterana, meni lično, pa ne mogu bolje da se izrazim.
 
Druga stvar, priču sam počela kao da je četvrta opcija tačna..... ja ne znam :neutral: ša vi mislite? Zato i pitam.

Al' daj varijacije, mislim, kako još može da se ispriča, recimo?
 
da nauči jezik? popravi znanje istog?
sve iz ankete skupa?
možda ni sam ne zna?
e, rasčlanićete sve na proste sastojke
jednog dana
pa i ljude.
lexo, šta da turim kao odgovor u anketi, a ?
da se stavim na njegovo mesto, jel?
kako?
nemam pojma
možda je derpe, pa se vešto infiltrir'o i sada skiplja informacije tipa: ko je najboljši frajer u okolini
u poslednje vreme ne znam šta bih reko...
kriza srednjih godina... biće da je to
 
e, rasčlanićete sve na proste sastojke
jednog dana
pa i ljude.
Žao mi je Arti. Moram i ja da počnem. Do sada sam se gnušala prostote ljudskog tumačenja sopstvenih, kamo li tuđih postupaka. Ali šta čovek da radi kad se na kraju uvek izmigolji namera. Ja sam poslednja osoba na ovom svetu koja voli što je tako. Ali je tako sve više. Nije bilo dok su dečaci bili ćosavi a ja stajala u patike 34. Ali što sam starija svet je sve odrvatniji i jednostavniji.
 
Žao mi je Arti. Moram i ja da počnem. Do sada sam se gnušala prostote ljudskog tumačenja sopstvenih, kamo li tuđih postupaka. Ali šta čovek da radi kad se na kraju uvek izmigolji namera. Ja sam poslednja osoba na ovom svetu koja voli što je tako. Ali je tako sve više. Nije bilo dok su dečaci bili ćosavi a ja stajala u patike 34. Ali što sam starija svet je sve odrvatniji i jednostavniji.

i meni je žao
ako je tako
 
pa izvini, ali tu grupicu devojaka si sama tako opisala...
ja sam zamislila grupicu cica sa izgorelim blajhanim metlama u srebrnim sandalama i tirkiznim suknjicama koje se kikoću u glas i bivaju čašćavane.. mnogo su mio ne stvorile mučniji utisak nego taj čovek, a jbga.. očigledno je problem trebao da bude u njemu ili šta već..
 
preciziraj godine...i njegove i njihove..
preciziraj status..i njegov i njihov
preciziraj ponasanje..i njegovo i njihovo
misim, nisam ukapirala dal je vise devojaka ili jedna?:think:
 
pa izvini, ali tu grupicu devojaka si sama tako opisala...
ja sam zamislila grupicu cica sa izgorelim blajhanim metlama u srebrnim sandalama i tirkiznim suknjicama koje se kikoću u glas i bivaju čašćavane.. mnogo su mio ne stvorile mučniji utisak nego taj čovek, a jbga.. očigledno je problem trebao da bude u njemu ili šta već..
paz nju..eee.be..nemo da zamisljas..nek nam lepo opise..pa cemo onda da opletemo:mrgreen:
 
pa izvini, ali tu grupicu devojaka si sama tako opisala...
ja sam zamislila grupicu cica sa izgorelim blajhanim metlama u srebrnim sandalama i tirkiznim suknjicama koje se kikoću u glas i bivaju čašćavane.. mnogo su mio ne stvorile mučniji utisak nego taj čovek, a jbga.. očigledno je problem trebao da bude u njemu ili šta već..
Ali fora je što ja pitam za njegove namere. Samo to. Šta one misle i koliko im je izblajhana kosa totalno je nebitno.

A nisu sponzoruše već je on sponzorski nastrojen. Baš kao što sam napisala. Dakle, postoje muškarci koji će se smrtno uvrediti ako im platiš piće ili bar ponudiš. Ovaj je takav ili glumi takvog. A pošto nikoga ničim ne vređa niko ne želi ni njega da vređa.

Ali da ponovim, mene strogo zanima šta je po vašem mišljenju njemu u glavi, ne njima. On ih sve naziva "drugovima".
 
Znaš parko i dete od 5 godina će prihvatiti sladoled od nepoznatog čike ako je čika dovoljno prijatan i ako ga je već videlo 20 puta u parku. Hehe, parku.
ja ne bih, vaspitali su me da ne. to kad sam imala 5.
kad sam imala 15 plaćali su mi piće, oh, još kako su.
al ja se nikad nisam osetila obaveznom da dajem brojeve, da razgovaram sa njima ili čak da se upoznam.
boli me.. njihova je volja.. jednostavno, od stava devojke zavisi da li će biti meso za nekog dedu ili ne.. čak da li će se tako osetiti. eto, u to čvrsto verujem. i onda mi je malo cela ova priča bljaksi..
 
Ali fora je što ja pitam za njegove namere. Samo to. Šta one misle i koliko im je izblajhana kosa totalno je nebitno.

A nisu sponzoruše već je on sponzorski nastrojen. Baš kao što sam napisala. Dakle, postoje muškarci koji će se smrtno uvrediti ako im platiš piće ili bar ponudiš. Ovaj je takav ili glumi takvog. A pošto nikoga ničim ne vređa niko ne želi ni njega da vređa.

Ali da ponovim, mene strogo zanima šta je po vašem mišljenju njemu u glavi, ne njima. On ih sve naziva "drugovima".
:eek::sad2::rotf:
tanka zica koja drzi usi...
o *** u cemu je problem. i sama si rekla da je usamljen. mladost je ziva, srecna, siri pozitivnu energiju..
 
pa nailazi na grupicu mladih devojkaka koje opušteno mogu da mu budu ćerke i nalazi posebnim zadovoljstvom da provodi vreme sa njima i čašćava ih.

Šta takav čovek po vašem mišljenju želi?
cerke? to je bar 20 godina razlike znaci... pfuj prica... sta zeli usamljen i pomalo ocajan covek? da ubije vreme i premosti stanje u kome je...
 
ja ne bih, vaspitali su me da ne. to kad sam imala 5.
kad sam imala 15 plaćali su mi piće, oh, još kako su.
al ja se nikad nisam osetila obaveznom da dajem brojeve, da razgovaram sa njima ili čak da se upoznam.
boli me.. njihova je volja.. jednostavno, od stava devojke zavisi da li će biti meso za nekog dedu ili ne.. čak da li će se tako osetiti. eto, u to čvrsto verujem. i onda mi je malo cela ova priča bljaksi..
Dobro, a ša on oće?
 
:eek::sad2::rotf:
tanka zica koja drzi usi...
o *** u cemu je problem. i sama si rekla da je usamljen. mladost je ziva, srecna, siri pozitivnu energiju..
Znači to bi opet bila opcija 5 :mrgreen:

A čudno mi ovde na forumu, kao, granice ne postoje i pričamo sa gomilom i mlađih i starijih od sebe, a opet se kontakt live karakteriše kao nešto neprirodno. Da li su oči grešne? :think: Ovo pišem uopšte, da se KOTO ne pronađe u svemu..... uvek se iznenadim.

Što mi je ponekad žao što deca rastu.
 

Back
Top