Neshto skroz... onako...

Da li se ponekad osecate kao sexy, mala stvar?
Da li bi ponekad voleli da niste nishta vishe od sex. objekta?
Znate kako reguju chobani chim zhensko demonstrira malo rada sivih celija: Ma, njoj samo treba velika *******... Da li vam ponekad stvarno samo treba... ? ( ovo se odnosi samo na zene i homo i bi sexualce )...
Da li ponekad ne zelite nishta vishe od zene sem njene *****? ( ovo se odnosi na mushkarce, i lez i bi zene )
Da li ponekad pomislite da se zivot svodi na zdranje, spavanje i *******?
Da li bi voleli da vas neko otme, iskoristi i shutne kao otpadak?
Da li ponekad pozelite da se udarate kao poker aparat?
Da/Ne
Da
Da
Da
Da
NEE
DAA
 
Da li se ponekad osecate kao sexy, mala stvar?
Da li bi ponekad voleli da niste nishta vishe od sex. objekta?
Znate kako reguju chobani chim zhensko demonstrira malo rada sivih celija: Ma, njoj samo treba velika *******... Da li vam ponekad stvarno samo treba... ? ( ovo se odnosi samo na zene i homo i bi sexualce )...
Da li ponekad ne zelite nishta vishe od zene sem njene *****? ( ovo se odnosi na mushkarce, i lez i bi zene )
Da li ponekad pomislite da se zivot svodi na zdranje, spavanje i *******?
Da li bi voleli da vas neko otme, iskoristi i shutne kao otpadak?
Da li ponekad pozelite da se udarate kao poker aparat?

ti si musko ili zensko?

da, zivot se svodi na to, onda kada zelis da ga ogolis i svedes na...na nesto tako prosto. a mozes da ga "svedes" i na ucenje, na primer. ucenje od prvog dana zivota..ali svejedno..
u svakom slucaju je toliko slozen da ga cesto "svodimo" na ovo ili ono..tako nam valjda lakse:).
da, volela bih da me neko otme:D. al neko koga ja ocu :). i d ame odvede negde na neki usamljeni posed u sred shume i tako, da malo promenim okolinu:P. al d ame ne sutne posle nego da toliko dosadimo jedno drugom da ne mozemo vise da se gledamo:P. pa kazemo- aj cao, bilo je lepo ;).
e sad, to za poker aparate i ona prava dva pitanja ne umem da odgovorim. tj. umem la necu. duboka filozofija, nije za ovde
 

Back
Top