SANDMAN

zograf.lo

Iskusan
Poruka
5.128
E ovako,ne znam da li ste culi za ovo,to je jedan od onih lpih-stranih-skupih stripova:heart:mnogo mi se svidja......:heart:prevedene su samo dve knjige kod nas:neutral:

prica je vrlo....neznam.....zanimljiva,mogao bi da se uradi ako ne film,onda bar dugometrazni crtani za "odrasle":lol:

zanima sme shta mislite:super:
 
gotovo za svaki strip takvog kvaliteta bi mogao da se odradi film koji će gledati veliki broj ljudi. Dobar primer za to je 300.
SandmanKingDreamsHC.JPG

nisam bio u situaciji da uopšte vidim ovaj strip, ali sam čuo mnoge reči hvale, tako da ga moram nabavaiti :D
 
ja sam samo jedan pozajmila od bivsheg nastavnika istopije...kao i 300!!!ako te zanima imsh o sandmanu u Huperovom striptihu iz maja ja msm,ako nisi citao mogu da prekucam;)
 
da....zemlja snova i "beskrajne noci"(izdavac je zagrebacki algoritam);)

jao blago tebi.....gde si nashao to sve...u mom "selu" se jedina stripoteka zatvorila 98...taman kad sam ja ucila da citam:rumenko:a sad mogu prave stripove jedino da pozajmljujem.....a ove "niskobudzetne"kupujem na kiosku:sad2:
 
ima sve da se nabavi na engleskom u knjizarama plato...mislim da bi i beli put trebalo da pocne da izdjae sendmena, izdali su jedan integral ali to je pricha iz sredine...takodje su daaaavno pre desetak godina izasli prvi brojevi sendemna , ne mogu se setiti ko je izdao a mrzi me da ustajem i da trazim na polici:) ..i to moze da se nabavi po knjizarama i striparnicama, ali je crno beli :(
 
Koliko kostaju ta engleska izdanja u Platou?
joj, ne znam..mislim da je klasika, oko soma i po dindzi..al su stvarno kvalitetni....evo ide sad sajam knjiga, na platoovom shtandu pa na spratu-obicno su tamo stripovi...
e da, ljubitelji sttripa nadams e da znaju za darkvudoc system comics i alan ford shtandove stripa na galeriji sajma?:)
 
Ne znam ko nije chuo za Sandman-a i njegovog tvorca Nila Gejmana.

Imao sam zadovoljstvo da prochitam par desetina brojeva na engleskom.

Sjajan strip.
 
Poslednja izmena:
Našao sam Sandmana na sajmu, "kralj noći" i "preludijumi i nokturna", nisam još počeo da čitam, ali mi se čini da je itekako zanimljiv... Takođe sam obogatio kolekciju sa V kao Vendeta, nekim antikvitetima i uzeo sam prvu knjigu Tehnopape, ima 8 delova, preveden je samo taj jedan...
 
Dobio za rođendan pre koju godinu...Prvo mislio ma ne,ovo je američko nema šanse da mi se svidi...Posle bilo ok,čak štaviše...Vrlo kvalitetno...U pitanju je ''Preludijum i Nokturno'',na srpskom:)
 
Procitao s neta. Pa iskreno kada imas TFT od 22 inca nema razlike u citanju sa papira ili monitora. Cak sta vise.. ni jedan strip nema format 22 inca :D

A recite mi jel ovo taj sandman??

 
Poslednja izmena:
ma nije to gore Sandman. To je samo Sandman edicija. Inace skinuo sam pravog Sandmana sa rapida , Nil Gejmen. Mogu vam reci da je crtez odvratan a price su jako mracne. Sve u svemu Sandman lici na popularizaciju satane. Ne svidja mi se mnogo.
 
ma nije to gore Sandman. To je samo Sandman edicija. Inace skinuo sam pravog Sandmana sa rapida , Nil Gejmen. Mogu vam reci da je crtez odvratan a price su jako mracne. Sve u svemu Sandman lici na popularizaciju satane. Ne svidja mi se mnogo.

Koliko si procitao? Imam osecaj da si prestao posle "24 Hours". :)

Crtez se postaje bolji sa svakim novim story arc-om, vredi istrpeti tih prvih osam prica.
 

Back
Top