POMOC u vezi SOCIVA !!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Pozdrav drugari ... moram ovde da postavim temu jer mi je prioritetna ostace svega nekoliko dana, jer ovde ima ljudi koji najvise poznaju ovaj deo gradiva ...

Imam problem sa dvogledom, nedavno je jedan mj prijatelj pokusavajuci da ocisti isti zbog starosti i dotrajalosti nehotice slomio oba sociva, koja se nalaze na vrhu dvogleda. Iz prilozenih slika mozete videti sta je u pitanju, kao i model dvogleda .. pa vas ovim pute zamoljavam da mi neko nesto kaze o ovome gde moze da se nadje da se kupi ili da li neko mozda servisira pa da me uputi kako bih mu pomogao.

Hvala unapred ..

 
Bojim se da je ovo nepopravljivo bar kod nas.
Pokusavam da vidim firmu koja je napravila dvogled. I ne ide mi...

Ako imaju servis ovde onda se mora pitati u servisu, pretpostavljam da nije u garanciji?
Kod dvogleda se sve to mora vrlo precizno vratiti na svoje mesto inace je dvogled neupotrebljiv.
Ne znam da li sam ti pomogao ista....
ali ako imas mogucnosti (a koliko se secam imas) najbolje da posaljes preko da to srede valjano.

P.S. nedavno sam imao slican problem, otislo je leziste unutra koje je kontrolisalo zoom, otkacilo se ? u servisu su mi dali nov dvogled jer oni to niti umeju niti imaju cime da popravljaju, tako su sami rekli. Radilo se o Olimpusu!
Zeiss posle vise od 20 godina koriscenja pri svakakvim uslovima radi ko nov!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top