Vremenska prognoza

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Da li pratite vremensku prognozu i da li joj (im) verujete?
Ja im nista ne verujem, jer jedva nabodu jedan dan u godini kad potrefe. Ali je i dalje redovno gledam. A zasto - nemam pojma..:roll:
 
Da li pratite vremensku prognozu i da li joj (im) verujete?
Ja im nista ne verujem, jer jedva nabodu jedan dan u godini kad potrefe. Ali je i dalje redovno gledam. A zasto - nemam pojma..:roll:

Čim dođem na vlast, smeniću kompletan hidrometeorološki zavod, i baciti u okove, jer mi se ne sviđa ovakvo vreme.:mrgreen: Neka prognoziraju 25-28 stepeni! I zabrane sušu!:lol:

Istina, na svakoj TV čujem drugačiju prognozu, pa ne znam kome da verujem. Najradije bih samo da prikažu satelitski snimak i pravce ciklona, pa mi sami da prognoziramo.
Ja zamolim mm, da pogleda u nebo, i uvek dobijem tačnu prognozu.
 
Pa mislim da prognosticari nemaju pojma ........ retko kad pogode nesto ..... evo za sutra su najavili kisu ....... e bas da vidim ..... hoce li ovoga puta *nabosti* .....
Ali ako pauk stoji na sred mreze - bice suncan dan .......
Ako su cvetovi maslacka \atvoreni - bice kise .....
Ako je so vlazna - bice kise .....
Ako laste lete u niskom letu - bice kise ....
Ako zimi iz dimnjaka dim *pada* - bice snega ili kise .....
Ako je kisa padala, a kapi vise sa grana, ne padaju na zemlju - bice jos kise .....
Ima jos toliko toga ne mogu sada da se setim bas svega ....... ko se seti neceg cega se ja nisam setila neka to napise, bice mi drago da procitam .......
 
Pa mislim da prognosticari nemaju pojma ........ retko kad pogode nesto ..... evo za sutra su najavili kisu ....... e bas da vidim ..... hoce li ovoga puta *nabosti* .....
Ali ako pauk stoji na sred mreze - bice suncan dan .......
Ako su cvetovi maslacka \atvoreni - bice kise .....
Ako je so vlazna - bice kise .....
Ako laste lete u niskom letu - bice kise ....
Ako zimi iz dimnjaka dim *pada* - bice snega ili kise .....
Ako je kisa padala, a kapi vise sa grana, ne padaju na zemlju - bice jos kise .....
Ima jos toliko toga ne mogu sada da se setim bas svega ....... ko se seti neceg cega se ja nisam setila neka to napise, bice mi drago da procitam .......

A kada ce biti sunce,i kisa liti ko iz kabla??
 
A kada ce biti sunce,i kisa liti ko iz kabla??

Evo da ti kazem ja prijatelju - pazljivo posmatraj prirodu oko sebe i primetices da se pred odredjene vremenske prilike ponavljaju slicne reakcije kod biljnog i zivotinjskog sveta ..... npr. ja sam primetila da uvek, ali bas uvek kada je pauk na sred mreze dan bude vedar i suncan. A primetila sam isto tako kada laste lete nisko ubrzo bude kisa { naucnici su ovu pojavu kod lastavica pratili, potvrdili i objasnili uzrok ove pojave }.
Znaci - meteorolozi nemaju pojma ......
 
Evo da ti kazem ja prijatelju - pazljivo posmatraj prirodu oko sebe i primetices da se pred odredjene vremenske prilike ponavljaju slicne reakcije kod biljnog i zivotinjskog sveta ..... npr. ja sam primetila da uvek, ali bas uvek kada je pauk na sred mreze dan bude vedar i suncan. A primetila sam isto tako kada laste lete nisko ubrzo bude kisa { naucnici su ovu pojavu kod lastavica pratili, potvrdili i objasnili uzrok ove pojave }.
Znaci - meteorolozi nemaju pojma ......

:cmok::lol:
 
:lol:pa ne mogu tvrditi sa sigurnoscu da sam pratio laste i pauke ali pre se slazem sa tobom nego li meteorolozima

Nije mi jasno, zavrse fakultet, mnogi odu na post diplomske studije ....... godine rada iza njih ........... i opet retko kad nabodu tacnu prognozu .......
Jos se javno oglasavaju ....... i ne postide se ...... nije ih blam ... uopste ..... zasto oni primaju plate ?
A mozda mi njih i ne razumemo ..... :think:
 
Nije mi jasno, zavrse fakultet, mnogi odu na post diplomske studije ....... godine rada iza njih ........... i opet retko kad nabodu tacnu prognozu .......
Jos se javno oglasavaju ....... i ne postide se ...... nije ih blam ... uopste ..... zasto oni primaju plate ?
A mozda mi njih i ne razumemo ..... :think:

Ma ni oni ne gledaju u pasulj..vec u one predratne visuljke:lol:al kapiram bar da imaju satelitske kanale..pa nek prepisu:think:
 

Back
Top