Umro DINO DVORNIK

Poruka
16.125
Umro Dino Dvornik

Poznati hrvatski pjevac Dino Dvornik preminuo je u Zagrebu u 45 godini pod još nepoznatim okolnostima.

Dino Dvornik je poznati hrvatski pjevac i sin poznatog hrvatskog glumca Borisa Dvornika. Glumio je u seriji Nase malo misto a nakon toga u jos nekoliko djecjih filmova i serija. Pohadao je muzicku skolu od koje je kasnije odustao. Sa 17 godina sa bratom Dejanom osniva band Kineski zid. Sa tim bandom snima plocu koja je bila prva funky ploca u hrvatskoj diskografiji.

1988. godine Dino je debitirao na Zagreb-festu sa pjesmom Tebi pripadam i osvojio nagradu za najboljeg debitanta. 1996. godine osvaja Porina za pjesmu Afrika. 1997. godine dobiva Porina za album Enfant terrible. 1998. godine dobiva Porina za album "Vidi ove pisme" kao najbolji kompilacijski album.

Ozenio se sa Danijelom Kuljis s kojom ima kcer Ellu.
 
Ma idi:neutral:znam da se drogirao ali sam mislio da je to iza njega..slava mu.
download.blog
 
zao mi ga je ali brate da se nije drogirao to se ne bih desilo

Možda je zbog toga, možda nije...


"Portparol zagrebačke Policijske uprave Aleksandra Ljuba potvrdila je novinarima da se u stanu Dvornikovih trenutno obavlja uviđaj, ali da okolnosti smrti još uvek nisu poznate.
"Tačan uzrok smrti pokazaće obdukcija", rekla je ona.
Ovu informaciju je za hrvatske medije potvrdila i Alka Vuica koja se oko 14 časova čula sa Danijelom Dvornik, suprugom preminulog.
Dino je umro u svom stanu u Zagrebu, a prema šturim informacijma u krevetu ga je mrtvog pronašla supruga kada je pošla da ga probudi, navode hrvatski mediji..."


Baš sam ga cenila. I muzički i kao ličnost. Redovno sam gledala šou Dvornikovi, i oni su me kao porodica fascinirali. Neposredni, simpatični, svoji... Njegov koncert na kom sam bila ove godine je bio fenomenalan. Fantastična atmosfera, fantastična muzika, fantastično pevanje... toliko energije. Događaj za pamćenje. Baš mi je drago, pogotovu sad :(, što sam bila.


"...čujem vrati se, čujem ostani, čujem vrati se... ne idi, ne idi, neee..."
 
Poslednja izmena:

Back
Top