A koga ti više voлiš - Voju ili Tomu?

Koga više voлiš?

  • Vojim Voju

  • Vojim Tomu

  • Deka uvek ima bonu...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
^ ^ Poruke: 18.730

Da ti je svaka hijladita poruka ovakva,opet je to mnogo ....

300px-I%27m_with_Stupid.jpg
 
Sama anketa a i tema nema puno veze sa pamecu.......
Ustvari, uopste ne razumem taj srpski sindrom " da komsiji crkne krava".
Odlaskom Tomislava Nikolica iz politike, srpska politicka scena je svakako izgubila....
I to bi trebaod a shvati svako ko na bilo koji nacin bilo sta pise o politici.
Izgubila je jedan jasan, argumentovani pravac, sa notom zdravog nacionalizma, koji bi svako od nas morao imati.
Bar u izvesnoj meri.
 
Sama anketa a i tema nema puno veze sa pamecu.......
Ustvari, uopste ne razumem taj srpski sindrom " da komsiji crkne krava".
Odlaskom Tomislava Nikolica iz politike, srpska politicka scena je svakako izgubila....
I to bi trebaod a shvati svako ko na bilo koji nacin bilo sta pise o politici.
Izgubila je jedan jasan, argumentovani pravac, sa notom zdravog nacionalizma, koji bi svako od nas morao imati.
Bar u izvesnoj meri.

Argumenti kojima se služe pripadnici "rodjen sam ovde" su više nego žalosni. Koliko se raduju "da komšiji crkne krava" kazuju, najblaže rečeno, kretenski naslovi tema predvidjenih za ubijanje vremena na stočnim pijacama. A usput i da oženimo sina...

Dakle mene zanima, pošto su Tomislav i Vojislav, svaki sa svojom strankom, napravili koaliciju nazvanu SRS, koliko ima pristalica prve akoliko druge opcije. Te koliko ima neodlučnih...
 
Argumenti kojima se služe pripadnici "rodjen sam ovde" su više nego žalosni. Koliko se raduju "da komšiji crkne krava" kazuju, najblaže rečeno, kretenski naslovi tema predvidjenih za ubijanje vremena na stočnim pijacama. A usput i da oženimo sina...

Dakle mene zanima, pošto su Tomislav i Vojislav, svaki sa svojom strankom, napravili koaliciju nazvanu SRS, koliko ima pristalica prve akoliko druge opcije. Te koliko ima neodlučnih...

Samo sto nacin na koji je postavljena anketa, mnogo vise govori o samom autoru ankete, i o njegovoj egzaltiranosti sto MISLI da time jos omalovazava pristalice SRS-a.
Nazalost sa takvim intelektualnim kapacitetima autora, to je apsolutno nemoguce.
 
Samo sto nacin na koji je postavljena anketa, mnogo vise govori o samom autoru ankete, i o njegovoj egzaltiranosti sto MISLI da time jos omalovazava pristalice SRS-a.
Nazalost sa takvim intelektualnim kapacitetima autora, to je apsolutno nemoguce.

Nažalost kod vas se više nego jasno, vidi očaj i nekontrolisana nervoza. Nadam se da nemate decu kako ovih dana ne bi fizički ispaštala zato što je "tata nešto ljut".
Nažalost, moram vas podsetiti da je politika toliko prljava igra da bih ja sad postavljao teme na svilenim jastucima kako bi zaslepljene stranačke meraklije bile zadovoljene.
Skoncentrišite se na suštinu a ne na formu ako je to ikako moguće.
 
Zašto postavljate ovako morbidne fotografije pred moje okice? Uz to, gospodin Eremita, ponovo gubi iz vida činjenice, takoreći - fakta.
Postavljač teme koji je doživeo tragičan gubitak, lepo je potpisao o čemu je reč - Rockstar Ate My Hamster -...ali gospodin Eremita ignoriše Engleski jezik... parla samo ruski i belo-ruski...

Dakle; jadan hrčak je POJEDEN... niko ga nije pregazio.
Molim vas držite se činjenica gospodine Eremita

...uvek najviše volim onog ko da bonu :rtfm:
 
podjednako ih volim.......kao dzakove za mai tai.....

mozda bi voji tunjavom progledao kroz prste, dozvolivsi da ga zameni velja ilic.....a tomu bi tukao kao konja........ostavkom nije promenio moja nezna osecanja prema njemu i ostalim radikalima:think:

Pa da ga zameni Velja Ilic od tebe mud.atog bi ostao samo taj dugacak jezik.
P.S. Trebao bi neko da postavi ozbiljnu temu, pa da vidimo je li vise radikala za Nikolica ili Seselja.
 
Teško emocionalno pitanje za svako dete...

,,Koga vise vonis"?

Lorde, mis'im stvarno...

Dogovorili smo se da popravis pravopis. Naprosto, ne prilici progresivnim snagama Srbije da ispoljavaju takve elementarne nedostatke. :whistling:

Sto se tice dileme, Voja ili Toma, nisam bio preterano naklonjen ni jednom ni drugom, (Seselja cenim kao intelektualca, medjutim, Toma je umereniji politicar), ali stvarno ne mogu da svarim Sakasvilijevu politiku na srpski nacin, tako da cu se radije opredeliti za bilo koju opciju koja se suprotstavlja takvoj beskrupulozno snishodljivoj vlasti. Jeste da ne mozemo protiv sile, ali treba naci neku zlatnu sredinu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top