muskarac [ profil ]

kakva glupost... ovo nema veze s'mozgom. Cini mi se da si ti prva zenska osoba koju sam cuo da je rekla da su zene te koje su opsednute sexom, a ne muskarci...
Ne znam zašto imaš potrebu da me častiš tim "mali, mala, mali jezik, mali kralj"..... penis trip?

Tebi se mnogo štošta čini jer si ovde relativno malo vremena proveo, a izjasnio si se i da se ne bi zadržavao, što ti iskreno savetujem. Ali "sve žene su *****, oprosti majko, i ti si žena" se ovde dalo pročitati u milijardu zavijenih i otvorenih formi bar koliko sam ja svraćala, a nije da nisam :rumenko:

Čisto da ne bude zabune, strogo od muškog roda.
 
A da je obrnuto to ne bi valjalo jer...?

Ozbiljno pitam, baš pokušavam da prokljuvim o čemu se radi.

Sklona čitanju između redova stičem utisak da je naš autor otvorio temu kako bi Muškarca, koga je više puta nadenuo tim velikim slovom, stavio koju lestvicu iznad..... al' to sam samo ja, lupam neke besmislene pretpostavkice :rumenko:
eto vidis koliko ti trcis kao tele pred rudu kako se to kaze..mnogo citas izmedju redova..i tu nalazis gomilu onoga sto je samo u tvojoj glavi a nije receno nigde..

M sam stavio zato da bi razdvojio Muskarca..onog pravog muskarca od ostalih nazovi muskaraca..a ne da bi istog isticao iznad zena..ili sta vec..nalazim da je tvoja indoktriniranost feminizmom krajnje zabrinjavajuca:think:
 
eto vidis koliko ti trcis kao tele pred rudu kako se to kaze..mnogo citas izmedju redova..i tu nalazis gomilu onoga sto je samo u tvojoj glavi a nije receno nigde..

M sam stavio zato da bi razdvojio Muskarca..onog pravog muskarca od ostalih nazovi muskaraca..a ne da bi istog isticao iznad zena..ili sta vec..nalazim da je tvoja indoktriniranost feminizmom krajnje zabrinjavajuca:think:
Nalazim da je tvoja homofobija krajnje žalosna. Šta je to muškarac, naspram Muškarca? Aj da čujemo šta je ono što nije Muškarac.
 
bez obzira to sto je covek uspevao da ubije mamuta nije ga ubija sam..trebalo im je bar nekoliko desetina ljudi..medjutim to o cemu ti zelis da napravis poentu dolazi bar 10 000 godina kasnije..od prvobitnog homoa

sto ce reci da je ljudska rasa starija:lol:
ili je delo bogova...covek i zena...jedna dusa u dva tela
ali za religiozna naklapanja o prvobitnom grehu postoji pdf
poenta je da su jedan drugom nuzni
bili evoluirali ili dekadentni potomci
a o "savrsenom coveku" kao individui nemam blagu predstavu
 
A da je obrnuto to ne bi valjalo jer...?

Ozbiljno pitam, baš pokušavam da prokljuvim o čemu se radi.

Sklona čitanju između redova stičem utisak da je naš autor otvorio temu kako bi Muškarca, koga je više puta nadenuo tim velikim slovom, stavio koju lestvicu iznad..... al' to sam samo ja, lupam neke besmislene pretpostavkice :rumenko:

Ја нисам тако схватила тему.
Можда зато што ја не размишљам о томе да људи постављају теме са неким циљем који би њих задовољио и одвојио од других.
Мислим да је тема постављена да би један мушкарац кроз ставове различитих људи могао да себе упозна преко општих ставова других људи.
А да води тему на различите начине, да би до различитих ставова и дошао.

А можда сам ја само глупо женско...;)
 
Ја нисам тако схватила тему.
Можда зато што ја не размишљам о томе да људи постављају теме са неким циљем који би њих задовољио и одвојио од других.
Мислим да је тема постављена да би један мушкарац кроз ставове различитих људи могао да себе упозна преко општих ставова других људи.
А да води тему на различите начине, да би до различитих ставова и дошао.

А можда сам ја само глупо женско...;)
Svi smo mi glupo žensko :rumenko:
 
ja sam temu i postavio da bih dosao do tog odgovora..ali je tebi promakla sustina..
kao i vecini..na zalost..pricam samo srpskim jezikom...turski ili spanski ne govorim
Meni jedinoj izgleda nije promakla suština :lol: pogledaj odgovore :lol:

Ali vidim da ti imaš konačni odgovor, ne sumnjam da bi rado čuo naša mišljenja, ali samo kao nadgradnju nečemu što već imaš u glavi. Za Muškarca si se, recimo, izjasnio da je racionalan i da se ne vodi emocijama. Znači [SUB]m[/SUB]uškarac bi bio onaj što mnogo pati, mnogo razmišlja o svojim i njenim postupcima, rečju - pičkica?
 
Meni jedinoj izgleda nije promakla suština :lol: pogledaj odgovore :lol:

Ali vidim da ti imaš konačni odgovor, ne sumnjam da bi rado čuo naša mišljenja, ali samo kao nadgradnju nečemu što već imaš u glavi. Za Muškarca si se, recimo, izjasnio da je racionalan i da se ne vodi emocijama. Znači [sub]m[/sub]uškarac bi bio onaj što mnogo pati, mnogo razmišlja o svojim i njenim postupcima, rečju - pičkica?
samo mi jos reci gde sm se to tako izrazio?
 
ja sam temu i postavio da bih dosao do tog odgovora..
ne. ti si temu postavio ovako: muskarci se danas sve vise ponasaju kao zene i gube svoj identitet, sto dovodi do sunovrata muskarca...

time si iskazao da
1. imas ideju da je nesto postojalo kao kriterijum Muskarca (pa se onda sunovratilo)
2. jasno si rekao sta mislis o muskarciam danasnjice

nas si ostavio samo da govorimo o "izumrlim" Muskarcima..
 
samo mi jos reci gde sm se to tako izrazio?
Samo mi još reci da li ti ne vidiš onaj upitnik ili se samo praviš da ga ne vidiš? Aj pomoći ću ti, mada me smara sad ovo:
Za Muškarca si se, recimo, izjasnio da je racionalan i da se ne vodi emocijama. Znači [sub]m[/sub]uškarac bi bio onaj što mnogo pati, mnogo razmišlja o svojim i njenim postupcima, rečju - pičkica?
 
mislim da je wanda savrseno razumela temu..

ja da znam odgovore ne bih tu temu ni postavljao..jer sam i sam prilicno zbunjen po tom pitanju..sto ce reci nemam jasnu predstavu..

ja ne znam kakava to osoba treba da bude pa da ne shvati da je tema istrazivackog tipa..
 
ne. ti si temu postavio ovako: muskarci se danas sve vise ponasaju kao zene i gube svoj identitet, sto dovodi do sunovrata muskarca...

time si iskazao da
1. imas ideju da je nesto postojalo kao kriterijum Muskarca (pa se onda sunovratilo)
2. jasno si rekao sta mislis o muskarciam danasnjice

nas si ostavio samo da govorimo o "izumrlim" Muskarcima..
a da li sam ja na temi napisao SVI muskarci???
 

Back
Top