muskarac [ profil ]

Uviđamo "mi" Sofija štošta, samo je pitanje šta akcentujemo. Evo ovo si eto tako rekla, pa onda ja lupetam gluposti. Šta podrazumevaš pod "jači racio":

Daj neki primer.
Нешто, моје изјаве су крајње експлицитне и недвосмислене.

Извини, али немам времена да расправљам да је бело- бело.;)
Нити имам потребу да намећем свој став.

Ставове сви формирамо базирано на карактеру и на животним околностима које не бирамо.

Ти мене нећеш убедити у оно што искуством и неком мојом логиком нисам осетила и закључила, као и обрнуто.
Такође, мислим да је свака расправа типа- цепидлачења и извртање суштине, што си урадила ( свима који су пратили тему од почетка је јасно) нема смисла.

Оног тренутка кад си расправу повела у смеру анализе сличности и разлика међу половима, убила си тему.
А тема је била заиста добра, могли смо да износимо кроз своје искуство формиран став о томе какав нам је мушкарац потребан.


Могла си и ти, а не капирам зашто ниси.
 
Tema NIJE o tome da napišeš kakav ti je muškarac potreban, već šta karakteriše Muškarca. Vidiš, on će (Navar) sad da dođe i da kaže kako si ti u pravu samo zato što mu tako prija, ali je nekoliko puta nedvosmisleno rekao da niko ne kapira temu i onda dodao o čemu se radi. Tako da ja nisam izvrnula suštinu, ja sam je ubola i banalizovala. Ili, ako ćemo realno, on je romantizovao a ja realizovala.

Ne znam zašto neko ima potrebu da veruje da ja hoću da ga ubeđujem u bilo šta, kad postavim pitanje ili tražim primer u ovom slučaju, da li je to ubeđivanje? Što ti je problem da uočiš pitanje u pitanju? I odakle ti uopšte ideja da ja tebe hoću da ubedim u bilo šta? Da izvineš, ali savršeno me zabole ****** kako ti živiš i šta misliš o muškarcima, na ovom forumu jedino me teme zanimaju i eventualno ljudi koji su mi iz nekog razloga simpatični, a spisak je omanji.

Tvoje izjave su nedvosmislene ali besmislene. Mogu i ja da kažem da će sutra sve da nas sprži grom putem telefonske linije i da kažem kako sam dala vrlo nedvosmislenu izjavu ali što bi mi neko verovao? Aj svi da pišemo gluposti i da kažemo kako su tačne jer smo ih, eto, mi rekli :lol:

Stvarno ne razumem šta ti nije jasno u mom malom zahtevu. Tvrdiš da je muškarcima jači racio. Zašto? Odakle ti to? Daj neki primer. Šta ti nije jasno? Ako govoriš nešto samo da bi eto rekla, onda bolje nemoj ni da govoriš, znaš, to guši temu :lol:
 
Poslednja izmena:
A mi nikako da napišemo već jednom da muškarac, onaj sa velikim m, dakle, Muškarac :mrgreen: ne sme ni pod razno da se brije ispod miške jer to je ono što karakteriše Muškarca, dok muškarac radi sve te gejaste stvari :rumenko:
 
Па, ако се под мушкарцем подразумева неки метросексуалац, ја више волим Мушкарца!

Мислим да су жене рационалније од мушкараца. И мислим да њиховим рациом управљају емоције, што уме да буде погубно.
Мушкарци су уствари емотивнији и крију се иза рационалности. Само лоше усмеравају своје емоције.
Ово је генерализација.
Наравно, тако сам некако и схватила, да пробамо да генерализујемо, како год то било банално или не.
 
Tema NIJE o tome da napišeš kakav ti je muškarac potreban, već šta karakteriše Muškarca. Vidiš, on će (Navar) sad da dođe i da kaže kako si ti u pravu samo zato što mu tako prija, ali je nekoliko puta nedvosmisleno rekao da niko ne kapira temu i onda dodao o čemu se radi. Tako da ja nisam izvrnula suštinu, ja sam je ubola i banalizovala. Ili, ako ćemo realno, on je romantizovao a ja realizovala.

Ne znam zašto neko ima potrebu da veruje da ja hoću da ga ubeđujem u bilo šta, kad postavim pitanje ili tražim primer u ovom slučaju, da li je to ubeđivanje? Što ti je problem da uočiš pitanje u pitanju? I odakle ti uopšte ideja da ja tebe hoću da ubedim u bilo šta? Da izvineš, ali savršeno me zabole ****** kako ti živiš i šta misliš o muškarcima, na ovom forumu jedino me teme zanimaju i eventualno ljudi koji su mi iz nekog razloga simpatični, a spisak je omanji.

Tvoje izjave su nedvosmislene ali besmislene. Mogu i ja da kažem da će sutra sve da nas sprži grom putem telefonske linije i da kažem kako sam dala vrlo nedvosmislenu izjavu ali što bi mi neko verovao? Aj svi da pišemo gluposti i da kažemo kako su tačne jer smo ih, eto, mi rekli :lol:

Stvarno ne razumem šta ti nije jasno u mom malom zahtevu. Tvrdiš da je muškarcima jači racio. Zašto? Odakle ti to? Daj neki primer. Šta ti nije jasno? Ako govoriš nešto samo da bi eto rekla, onda bolje nemoj ni da govoriš, znaš, to guši temu :lol:
Ај' још једном да пробам: copy/paste из претходног поста који очигледно ниси разумела:
Ти мене нећеш убедити у оно што искуством и неком мојом логиком нисам осетила и закључила, као и обрнуто.

За мене овакве расправе,у којима свако заснива свој став на искуству, немају смисла. О.к.?

Поента је била да изнесеш своје виђење Мушкарца на основу
сопственог искуства.
 
Fora je što nije mnogo ni bitno šta ko voli..... odakle nekome pravo da kaže da muškarac novog doba, bio on metroseksualac, drvoseča ili, čak, gej, nije muškarac sa velikim m?

Na šta bismo ličili da se isti šablon održavao svih ovih godina? Ako ćemo tako posmatrati stvari onda je jedini "pravi muškarac" onaj polugorila iz pećine a o "pravoj ženi" me stra' i da razmišljam i tako sam ja shvatila temu (bez banalizovanja) i baš ono prilično verujem da sam u pravu sve i da dođe i demantuje jer uviđa koliko je debilno sve što je rekao prebačeno u malo jasniji govor.
 
Poslednja izmena:
Ај' још једном да пробам: copy/paste из претходног поста који очигледно ниси разумела:

За мене овакве расправе,у којима свако заснива свој став на искуству, немају смисла. О.к.?

Поента је била да изнесеш своје виђење Мушкарца на основу
сопственог искуства.
Aj još jednom da ponovim: to nije bila poenta.

I još jednom da ponovim, ebe mi se da te ubeđujem u bilo šta.

I još jednom da ponovim, hoćeš li ti najzad argumentovati ono za muški racio ili ćemo da održimo činjenicu da si to rekla samo da bi zvučala pametno i originalno?
 
Па, ако се под мушкарцем подразумева неки метросексуалац, ја више волим Мушкарца!

Мислим да су жене рационалније од мушкараца. И мислим да њиховим рациом управљају емоције, што уме да буде погубно.
Мушкарци су уствари емотивнији и крију се иза рационалности. Само лоше усмеравају своје емоције.
Ово је генерализација.
Наравно, тако сам некако и схватила, да пробамо да генерализујемо, како год то било банално или не.
Ево, нас две различито по том питању перципирамо и то је потпуно уреду, што се мене тиче.
Моје искуство, кад је мушки рацио у питању, је другачије.
Можда зато што сам увек била окружена скоро па искључиво ауторитативним , веома озбиљним и одговорним мушкарцима, чак и данас кроз професију.
Анализом понашања и реакција жена из мог окружења и мушкараца, дођох до одређених закључака.
...................................................................................................

Е да, још само да кажем да постоје и нека истраживања која су доказала да је код мушкараца логичка сфера мозга развијенија, него код жена, као и то да је код жена емоционални део мозга ''јачи''.
Па још ако се обазремо и на разлике у концентрацијама полних хормона, који у великој мери детерминишу понашање јединке, ето нам чак и биолошке потврде о разликама.
 
Interesantno je što je postavljen ovde negde baš onaj vic koji svedoči o nekom navodno tipično ženskom preispitivanju svakog njegovog koraka, čega ima al' nebitno, to se ne podvodi pod racionalno nego pod dosadno :D

Lezi lebe da te jedem.
 
Aj još jednom da ponovim: to nije bila poenta.

I još jednom da ponovim, ebe mi se da te ubeđujem u bilo šta.

I još jednom da ponovim, hoćeš li ti najzad argumentovati ono za muški racio ili ćemo da održimo činjenicu da si to rekla samo da bi zvučala pametno i originalno?

Шта је била поента теме, Навар је јасно рекао, претпостављам да си свесна да од постављача тема не можеш боље знати шта је желео да се пише...или можда мислиш да имаш неке супервизорске способности, па си схватила шта се у глави постављача ваља и ако то не износи јавно!?:lol:

Да ти аргументујем, нећу.Сморила си, јер си упрскала тему, а то очигледно ниси у стању да увидиш.

Јако не волЕм заједљиве девојчице које мисле да се памет огледа у дужини написаних постова.;)
 
E sad si me načisto porazila :( ja sam zajedljiva devojčica koja ne voli zajedljive čangrizave tetke :D

A to što nećeš naravno znači da ne umeš i da nisi sposobna da priznaš da je zajedljiva devojčica ipak imala koju pametnu ovde ;)

Šta je bila tema napisala sam nedvosmisleno :lol: u postu broj 257 na ovoj strani.

Sledeći put prvo razmisli pa onda klikni send.
 

:dontunderstand:

Bolje mi plati za dusevne patnje kad gledam kako bombardujes i kasapis nove, neiskusne korisnike
nikoga ona nije iskasapila... zamerila se gomili ljudi... i nikakvu poentu nije postigla... osim sto se mozda ispraznila preko tastature.

misim, sta smo zakljucili, da muskarci imaju jaci racio?
vako?
Niko se nije naucen rodio. A sama greska nema nikakve veze sa raciom... mozda jedino manjak inteligencije sa moje strane.
 
Аман, људи, тема од синоћ набила десетак страна, и још је актуелна, што значи да је постављач погодио праву ствар.
Људи изнели много различитих гледања на тему.
Није било класичног спамовања, као што уме да буде.
Расправа се водила скроз занимљиво.
Не мислим да је неко тему упропастио.
Исто мислим да Навар не мора да буде присутан да би тема опстала.
Ја и даље кажем да сам постављање ове теме разумела као његово тражење за неким уопштеним типом мушкарца, а не универзалним.
Или, бар, различитим карактеристикама мушкараца, а не обавезно мушкарца према жени.

И кад све сагледамо, тема иде, скроз успешно...

( А ја сам тако позитивна вечерас, нема шансе да ме неко омете у намери да напишем оно што ми се пише...)
 

Back
Top