I POSLE GROBARA ......GROBAR

KO CE BITI POTPREDSEDNIK SRS -A ?

  • VJERICA , JABBA THE HUTT , RADETA

  • GOGA POP LAZIC

  • NATASHA , VIRGO INTACTA, JOVANOVIC

  • ZORAN, LEPI , KRASIC

  • MIROSLAV, SULUDI , MIRCHIC

  • LIDIJA , VIOLETA, VUKICEVIC


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
S obzirom da je Toma dao ostavku na mesto predsednika srs, morace da se izabere novi cuvar vatre, dok Vjekoslava Vjeku Seselja ne dovedu u Beograd ( pod pretpostavkom , da dodje ziv,,,,,,,zdrav odavno nije ).........

Ko je po vasem misljenju , vidjen za to pocasno mesto, prvog medju najglupljima???
Aca pichkousti, na kojeg sam ja tipovao, je izjavio da ce za Tomom........ostaju samo najjaci.......:hahaha:
 
Pa Mirčić naravno. Tera kosu na prirodno... A u odnosima sa medijima me podseća na onog Ivana Markovića iz jula. Ladno pokuša da minimalizuje poraz u Vojvodini, štaviše prvo je rekao da su prošli zadovoljavujuće, a oni prsli ko lajsna.
btw, gde je onaj Ivan Marković?
 
S obzirom da je Toma dao ostavku na mesto predsednika srs, morace da se izabere novi cuvar vatre, dok Vjekoslava Vjeku Seselja ne dovedu u Beograd ( pod pretpostavkom , da dodje ziv,,,,,,,zdrav odavno nije ).........

Ko je po vasem misljenju , vidjen za to pocasno mesto, prvog medju najglupljima???
Aca pichkousti, na kojeg sam ja tipovao, je izjavio da ce za Tomom........ostaju samo najjaci.......:hahaha:

Zar predsjednik nije Seselj? Aca bi trebao da bude zamjenik predsjesnika, ako se Toma ne vrati
 

Back
Top