Najstrasniji film svih vremena...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Glasam za
60941.JPG
 
Poslednja izmena:
Ali gledaj orginalnu japansku verziju,ima 1. 2. i na kraju ide nulti deo. To je horor da umres...I u orginalu se zove 'Ringu'.
Mnogo je slozeniji..Proglasen je za film godine. A ovo su napravili za glupe Amerikance koji ne mogu da ukapiraju.. Evo ti i reditelj Hideo Nakata pa ako mozes skini.Stvarno vredi gledati,ali nemoj nikako sam:eek: :p

Ma probao sam, ne mogu...meni svi ti Japanci liche ko jaje jajetu...a i jezik mi je smeshan.
 
He He:lol: Pa jeste malo nezgodno za pracenje,a i lice vala...nama prevod jedna rec,a oni izgovore 5 recenica,ili suprotno..al' nikako se ne uklapamo:) A i malo je zeznuto sva imena da popamtis..ali sve u svemu dobar horor!

E sad me Gico podseti sa Leptiricom...Sveto mesto isto ima neki iskonski strah,al' kad si mali..
Motmanovo prorocanstvo...Ptice.. Ali japanski filmovi su stvarno strasni...
Specificno je sto retko ima scena sa muzikom u pozadini...Pravi horori na suvo.
e Darkness mozda... Kuca na ukletom brdu,Groblje kucnih ljubimaca prvi deo..mada je malo glupav,ali ipak strasnjikav i on kad si mali:D
Pa i Kuca na jezeru
13. duhova...mada je i on glup,ali duhovi su im ruzni za medalju...ipak je strasan..
Poltergeist,al' i to ti strasno samo kad si mali..:confused:
Silent hill
E da, Saw!
...
 
Ali gledaj orginalnu japansku verziju,ima 1. 2. i na kraju ide nulti deo. To je horor da umres...I u orginalu se zove 'Ringu'.
Mnogo je slozeniji..Proglasen je za film godine. A ovo su napravili za glupe Amerikance koji ne mogu da ukapiraju.. Evo ti i reditelj Hideo Nakata pa ako mozes skini.Stvarno vredi gledati,ali nemoj nikako sam:eek: :p

Uh ja sam taj film prvi put gledala sa 11 godina i taaaaaaaaaaaaaaaaaako me je uplasio da nedelju dana nisam spavala cak me je bilo i strah na telefon da se javim....
A sad gledam horore ko luda.....:D
 
Toliko godina gledam skoro samo horore da sam prakticno vec ,,Imuna'' na njih :D
Sad ima vrlo vrlo malo dobrih horor filmova jer su svi na istu foru...
I to sto kazete, dobri su japanski :super: mada nikog ne mozes da razlikujes..
Bedak....
Pozzzz
:bye:
hahaaa- e vala bas (same here)... :lol:
dok ne resim da npr. izadjem nocu u sumu, ili zalutam na neku njivu na nocno branje kukuruza (a to se bas i ne desava)... tesko da cu zadovoljiti nikad potpuno objasnjenju zedj za strahom... :)

a najstrasniji film... exorcism of emily rose (http://www.imdb.com/title/tt0404032/) mi uvek pada na pamet jer znam da je kol'ko tol'ko baziran na stvarnim dogadjajima (ili pricama)...
a kao klinac gledah neki film u kojem neki mali trolic izlazi iz zida i penje se na nekog decaka dok ovaj spava, uzimajuci mu dah... jedan od retkih filmova kojih se secam iz "detinjstva".... :)

a stvarno fali originalnih filmova... malo ko se usudjuje da ulozi dobre pare u nesto novo, i da nema ljudi poput stivena kinga, tj. adaptacija njegovih romana (koje ce zbog imena uvek proci), mislim da bi vecno gledali 5-6 filmova na 1001 nacin...
i japanci su poceli opasno da se ponavljaju... ali i dalje verovatno vrede vise...
 
Poslednja izmena:
Ring, ali američki, na japanskom sam zaspao.

Već vidjeno - Goran Marković

dva ubedljivo najstrašnija

Ovaj sam ovjerio
po tvojoj preporuci(davno bjese to)
film je odlican
Nadareviceva najbolja uloga
covjek mi se smucio vise sa ulogama u pratizanskim
al ovdje
covjek je briljirao
kako je samo iznio one psihoze
svaka cast
Petar Bozovic kao uvijek paklen
Manda karate instruktor:lol:
Anica isto paklena
film nevjerovatno zajeban
uz leptiricu i sveto mesto
najzajebanije domace izdanje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top